Ana Sayfa / Tahminler / 24 HAZİRAN 2016 CUMA İZMİR 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)
izmir altili tahminleri ertanbey

24 HAZİRAN 2016 CUMA İZMİR 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Biraz gec yazdım herkesten Özür diliyorum fakat 1.altılıya yorum yapılmamış görünce boşluk olmasın istedim..Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun

1.AYAK : Yamak 1 sınıf apranti yarışları her zaman zor olmuştur.ters sonuçlar alınması en muhtemel yarışlar.Buna rağmen kalite form ve performans bakımından rakiplerinin bir kaç adım önünde olan son dönemlerde yükselen performansa sahip (3)KUZİKO ve (10)FAUSTİNO arasındaki mücadeleye uzun zamandan sonra yarış görüp nefes açan ve bu yarışına özenle hazırlanan (4)ÇAMÖNÜ BEYİ katılabilir..hazırlıklarında dikkat çekici işler yapan (2)ALİ RUHİ ve mesafede ön planda tuttuğum (1)MURATEFE bu ayak için yeterli görünüyor.. yarışın süprizini birincilik hedef yapılarak hazırlanan (9)ALMİLA yapabilir dikkat..

SIRALAMAM : 3.10.4.2.1.9

2.AYAK : Bir kaç yarıştır takibimde olan ve her an patlama yapabilecek kapasitede gördüğüm bir tay izlenimi edindiğim (6)TUHUEFE'yi geçen yarışında da banko vermiştim kendi kuponumda.kardeşleri gibi ayağına seri olan safkanın bugün çok suprizde olacak olmasına karşı kazanmasını bekliyorum bankomdur..Tek atamayanlar icin onun dışında kim var derseniz kesinlikle hepsi yapılması taraftarıyım..

SIRALAMAM : 6 banko / Hepsi 

3.AYAK : Bugün son yarışlarındaki gibi yine ekuri koşacak olan ve yine takibimde üst sıralarda yer alan son çalışmalarında 600/40 400/26.7 derecesiyle ekuri avantajını iyi kullanırsa uygun kilolu (10)ZEYBEKSAH kazanacaktır alternatif bankomdur..ilk rakio olarak her an potalayabilecek kapasiteye sahip (5)GÖNÜL FIRTINASI ve kaliteli bir pedigriye sahip DAĞHANBEY'in umut vaad eden tayı harika pist görüntüsüyle (8)BORAHANBEY ve daha da Rakip yazmak isteyenlere mesafe avantajı ve sürekli artan formuyla (4)BAYKETENCI, (3)AĞARAN, (6)UGRUACIK öneririm..suprizde (1)AKALP olacaktır.

SIRALAMAM : 10 banko / 5.8.4.3.6.1

4.AYAK : Son yarışındaki performansını yine takrarlayacaģını düşündüğüm (5)BULLET PROOF kazanmasını bilecektir alternatif bankomdur rakip olarak ciddi galoplarla hazırlık yapan ve bir süre aradan sonra 2 yarış görüp nefes açığını gideren hazırlıklarıda olumlu olan (1)CAYKAŞI ve her an patlama yapması muhtemel olan ve birincilik hedef yapılarak hazırlanan (6)PRESİDENT favorinin ensesinden ayrilmayacaktir.

SIRALAMAM : 5 /1.6

5.AYAK :  Hayatının ilk iki yarışında ciddi beklentiler olmasına rağmen hayal kırıklığı yaratsada onceligim kesinlikle dinclikle kısa mesafede etkili performans göstermesini beklediğim  (7)TROJAN PRİNCE ve pistte birincilik için çıkacağını düşündüğüm (8)DAY WATER arasında sıkı bir mucadele olmasını bekliyorum. (14)STİLL WAİTİNG ve (15)YAĞIZ KIZ idmanda çok iyiler yeri olanlara şiddetli tavsiyemdir.Pedigri olarak buradaki atlardanbir kaç gömlek üstün olsada bir türlü beklenen yarışlarını yapamayan (9)FOREVER LOVE aklımızda yine bulunsun. (13)PENDİK FIRTINASI daha sonra düşünülmesi gereken safkan..

SIRALAMAM : 7.8 / 14.15.9.13

6.AYAK : Mükemmel formuyla bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan ve kesinlikle birincilik icin koşacak olan  (7)MANOUSH günün en sağlam bankosu olarak kuponumda yer alacaktır

Altılı Kuponum :

3.10.4.2.1.9

6 / h

10

5/1.6

7.8 / 14.15.9.13

7

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

79 yorum

 1. sheva

  Trojan horse hayal kırıklığı yaratmadı abi 2 boy farkl koşuyu kazandı son yarışında :))

  • TROJAN HORSE olabilir o :))) ama bu TROJAN PRİNCE 😂😂😂😂

  • sheva

   Yaw oruçlu iken trojen horse gitti aklım ama bu trojan prince kazandı koşuyu yasaklı madde cıktı attılar koşudan yine koşucak maiden

  • Ha öyle diyeydin işte şimdi oldu :)) bu sefer hayal kırıklığı yaratmayıp yasaksiz maddeyle kazanabilir o zaman :))

 2. Sheva doğru söylüyor. Atın kazanmışlığı var, ancak yasaklı madde rastlandığından koşmuyordu. Kazandığı yarış geri alındığından maiden. Dolayısıyla yeniden koşuyor.

 3. Birsey merak ediyorum ertanbey sizde galop üzerine mi kurgu olusturuyorsunuz ?

  • Hayır mine hanım sadece galoplarla değil öncelikle takip ettiğim safkanların grup ve mesafe uygunluğu on planda,son yarış performansı sonrasında galoplarla iyi hazırlıkları olanlar ve sonra da pedigri olarak kaliteli fakat hayal kırıklığı yaratan safkanlar diyerek sıralama devam ediyor

 4. Asıl sorgulamamız gereken şu; TROJAN PRİNCE doping olmadan nasıl koşuyor?

  • Bence ilk iki yarışında M.Kaya ve A.Çelik bindigine göre bir şeyler bekleniyordu ama o gun icin antrenör seyis bakıcı vs kurbanı olabilir.çünkü at kaliteli bir at.bence bu yarış olmasada bir sonraki yarışlarda iyi yerlere gelecektir.Tek avantajı dinclikle koşması olacak bugün mesafede iyi..

  • Bombaci

   Timothy selam. Bende bu soruyu bilenlere farklı açıdan sordum. Yani durumu şöyle özetleyebiliriz. YASAKLI MADDE lere baktığımızda 3-4 tane madde göreceğiz. Bunlar bariz derecede de bilinen maddeler. Ve cidden geri zekalı değilse hiçbir antranör bilerek ata doping yapmıyor. Yani bir yarışın kazancı en fazla ne olur 30 bin lira antranor bundan ne alır 1500 lira. Yasaklı madde çıktığı zamanda antranör bir yıl yok. At da yok. Peki şimdi bu kâr mıdır?
   ….
   Bu maddelerin bir çoğu safkanların tedavi ve iyileşme sürecinde kullanılan ilaçlar. Ve aynı ilaç ata göre bile farklılık gösterebiliyor. Yani aynı ilacı bir tedavide kullanıyorsun at da birşey çıkmazkeb diğer bir safkan da tepki verebiliyor.
   ……
   Örneğin GİRESUN aynı olaydan ceza aldı. Pistlere birincilikle döndü sildi süpürdü. GİRESUN gibi ata doping mi yapılır? ihtiyacı mi var?
   ….
   Yani sonuç itibari ile şunu söylemeye geliyorum. Yarışın hayatının 2. Yarışında bilerek ve isteyerek doping yapan at sahibi de , antranör de zeka olarak alt seviyelerdedir. :))) Bu safkan için yasaklı madde olayı istenmeden yaşanan bir hadise olduğuna inanıyorum.

  • Yazdıklarının hepsine harfi harfine katılıyorum Bombacı 😎 ama yinede tek atamadim :))

  • Bombaci

   Ertan zaten bende tek atamadım. Altılımda:))))) alternatif olarak birinci altilida tek attın inceden 10 liralık birşey yaptım. Bakalım. Bugün zevkli olabilecek koşular var.

  • Valla 10 ZEYBEKSAH gelirse ben umutluyum bugün 😎

 5. iyi günler bol şanslar

 6. Bol şanslar Ertan bey😎😎😎😎😎😎

  • O gözlükler pek Yakışmiş silivrili bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun hepimize 😎😎

 7. 1ci altili
  3.4.1.2
  7.9.1.11.13
  1.10
  9…..6.3
  9.3.5.13.7
  7
  Bol şans

 8. Slmlar herkese. doping veya yasaklı madde konusu son derece gri bir alan…. Doping, direkt performans artırmaya yada performans artırıcı ilacın etkilerini silmeye yönelik ilaçların genel adıdır. Yasaklı madde biraz daha farklı bir şey. Bu ilaçlar da yasak olmasına rağmen tedavi amaçlı ve bildirime tabii olarak kullanılabilmektedir. Bir çok ağrı kesici ilaç bu kategoridedir. Ancak tedavi gereği olarak kullanıldığı bildirilmeli ve ispatlanmalıdır.
  Bombacı kardeşimin dedikleri doğrudur ama şunu da unutmamak lazım, ağrı kesici ilaçın etkisi ile acı hissi azalır, mukavemet ve dayanıklılık artar. Gri alan da burada başlar zaten. Konu hakkinda bilgilerim en azından bu yönde. Herkese bol Şans

  • Bilgilendirme için teşekkürler Timothy.. sen neler dersin bugünkü program için varmı takipte birşeyler :)

 9. Silivrili iyi günler yarım saat sonra silivrideyim tanışmak isterim seninle emniyette işim var müsaitsen

 10. 1.Ayak : 10
  2.Ayak : 1,2,6,10,14
  3.Ayak : 2,3,4
  4.Ayak : 3
  5.Ayak : 3,5,9,11
  6.Ayak : 1,7

  Herkese bol şanslar

 11. sheva

  İstanbula kadar parçalanmadan gelelim ufak ama etkili :))

 12. COMMANDANTE

  Bol şanslar olsun Ertanbey başarılar 😎😎

 13. sheva

  Tuhuefe kazandı hayırlısı olsun :)

 14. Bombaci

  Alternatif geçilmez:)

 15. Hey maşallah Tuhuefe geldi. Tebrikler Ertan

 16. Tek böyle olacak 9.at tebrikler

 17. Bombaci

  Pehh ki ne Pehh bu ne be :))))) Etan 👏👏👏👏 vallahi heyecan bastı. Haydi inşallah

 18. Bombaci

  Benim dediğim olay abi. Haydi şimdi 150 tane tahminciye bültene bak bu teki bulabileceksin bakalım. Helal

 19. sheva

  Tuhuefe kazandı dediğim saatte bi yanlışlık yok bu arada :)) gözlük yapmayı bilsem yapardım :))

 20. COMMANDANTE

  Helal olsun Ertanbey yakışır :)

 21. 2 ci İZMİR ALTILISI. 1)3*9. 2)3*5*7*9*13. 3)4*6*7*10. 4)2. 5)7*9*13. 6)1*6*11*15. Bol şanslar

 22. ERKAN

  Oynanma oranı yüzde 2 sıralama 9 ganyan 5 bu nasıl iş :))

  • Siteyi takip edenler ganyana yüklenmiş 😂😂

  • sheva

   Telefonun şarjı az foto çekmiyo bizim bayinin yarısı 3lü ganyanda tek tabela var sıralı bulamadık ganyanda toplamda 110 tane çıktı küçükte olsa katkım var ganyan düşmesinde ertan abide büyük katkıyla düşürmüştür ganyanı :))

 23. ERKAN

  Buradaki düşen ganyan 6 ikramiyesini etkiliyor mu etkiliyor ise çok mantıksız

 24. Bombaci

  Ertan canın sağolsun güzel kurguydu

 25. COMMANDANTE

  Abi kimi tek atsam bi sonraki yarış geliyor şu kehkeşanı hatırlarsınız geçen tek oynadım şimdi gelio :)

  • Bombaci

   Arda hemen vaz geçme bence. Ben çok yaşıyorum bunu. Tek verdikten sonra 2-3 yarış daha dene takip et bence. Burada KEHKEŞAN tekli bir kuponun yok mu?

  • COMMANDANTE

   Bombacı 5 tane at yazdım yanına bullet proof tekti ordan gitti kupon

 26. COMMANDANTE

  Tuhu geldikten sonra hiçbir şeyin önemi yok tutmasa da fark etmez önemli olan böyle atları vermek tebrikler Ertanbey

 27. toprak_tan

  HERKESE BOŞ ŞANSLAR TEBRİKLER
  ERTANBEY SAYENDE
  SON AYAĞA KALDIK SON AYAKTA OLAN ATLAR=1-4-5-7

 28. ERKAN

  Kaldım son ayağa hadi hayırlısı

 29. Tebrikler Ertan yapmışsın yine numaranı.

  • Eyvallah george thomas :)) akşama güzel bir oyun çıkarıyorum.gündüz kesmedi beni.varmı akşama çıkardığın bi şeyler?

 30. ERKAN

  7 çok guvenmistin…:(

 31. ERKAN

  Kuponu yaparken 6 yarım saat inceledim ikinci ati yazssam onu yazacaktım icime doğmuş gibi oldu vallaha…7 gelsede 3 bini garanti idi bu altınının kötü kaçtı

 32. Savasci

  Yazık olmuş valla.(kupon çok güzelmiş.

 33. Savasci

  Gelelim istanbula arkadaşalr istanbulu alırız yada o biz alır.))))

 34. Savasci

  tek atacak olsanız hangisini tek atarsınız..
  3.FLY BY ME 4 – SANZATU 5.BÜYÜK AĞA

 35. Bombaci

  Anladın mı Ertan beni niye hasta ettiğini:))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir