Ana Sayfa / Tahminler / 24 Ekim Bursa At Yarışı Tahminleri

24 Ekim Bursa At Yarışı Tahminleri

1-AYAK: İstikrarsız isimlerin bir arada olduğu günün ilk koşusunu yeterince kalabalık tutmakta fayda var sıralamam şablonda.

2-AYAK: Kısa bir aranın ardından sıkı hazırlıklar yaparak koşuya girecek 1-SON DİPLOMAT başedebileceği rakipleririn yanında favorim.Düzenli idmanlarıyla bu koşuya katılacak 3- NİNOŞUN OĞLU öncelikli rakibi.Uygun kilo avantajını iyi değerlendirmesi durumunda 5-FINISHER ters bir yarış çıkarabilir.Son yarışını kazanma başarısı gösteren ve ekürü avantajı ile koşacak 8-ULAKÇI hataları geri çevirmeyecektir.Ara vermesine rağmen başarılı yarışları ile 4-EXCALIBUR şans verdiğim son isim.

3.AYAK: Bu güne kadar start aldığı yarışlarda henuz birincilik elde edememiş olmasına rağmen bu grubun çok üstünde olan 9-VARDARLI kuşkusuz favori durumunda.Orjin itibarı ile TANATAR ve MARKALI gibi isimlerle kardeş olan 3-HÜNKARIM kalitesine yakışır koşabilir.Start aldığı ilk yarışta yakın ara 3.lükle ayrılan 4-RUHUM birincilik mücadelesindeki yerini alacaktır.Dereceli işlerle koşuya katılacak 10-YUNAKLI ASLIHAN ve ilk defa start alacak 2-GORACAN sağlam kuponlarda bulunmalı.

4-AYAK: Kalitesiyle bu grubun çok üzerinde olduğuna inandığım start aldığı üst gruplarda güçlü rakiplerinden etkilenen 1-RAZİYE ANA M.GÜNDÜZELİ idaresinde uygun grupta BANKOM.

5-AYAK: Hedef yaptıkları koşuya 3 eküri katılacak 11-SUNATAY favorim . Son starttında potoda kaybeden 6-ZENGİNŞAH düzenli idmanlarıyla gördüğüm tek rakip.

6-AYAK: Devam eden form durumuyla 2-QUEN JAZZ sık koşmaktan etkilenmez ise koşudaki favorim.Dereceli işlerini koşuya taşıması durumunda 1-AKYAZILI BOĞAÇ startta kalmaz ise en ciddi rakip olacaktır.Başarılı yarışları ile 3-CEBELİTARIK sonlardaki sprintiyle etkili olabilir.İyi dereceli işleri ile 6-ZEFİR çok süprizde önereceğim isim.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 5-3-2-4-1-8

2-AYAK: 1-3-5-8-4

3-AYAK: 9-3-4-10-2

4-AYAK: 1

5-AYAK: 11-6

6-AYAK: 2-1-3-6 KUPON BEDELİ: 72 LİRA

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Hoş geldin Nico, bol şanslar.

Nicomedia
Ziyaretçi
Nicomedia

Kafadan yattik 6 atta hemde :(

Yazar: NICOMEDIA

Avatar