Ana Sayfa / Tahminler / 24 Ekim Bursa At Yarışı Tahminleri

24 Ekim Bursa At Yarışı Tahminleri

1-AYAK: İstikrarsız isimlerin bir arada olduğu günün ilk koşusunu yeterince kalabalık tutmakta fayda var sıralamam şablonda.

2-AYAK: Kısa bir aranın ardından sıkı hazırlıklar yaparak koşuya girecek 1-SON DİPLOMAT başedebileceği rakipleririn yanında favorim.Düzenli idmanlarıyla bu koşuya katılacak 3- NİNOŞUN OĞLU öncelikli rakibi.Uygun kilo avantajını iyi değerlendirmesi durumunda 5-FINISHER ters bir yarış çıkarabilir.Son yarışını kazanma başarısı gösteren ve ekürü avantajı ile koşacak 8-ULAKÇI hataları geri çevirmeyecektir.Ara vermesine rağmen başarılı yarışları ile 4-EXCALIBUR şans verdiğim son isim.

3.AYAK: Bu güne kadar start aldığı yarışlarda henuz birincilik elde edememiş olmasına rağmen bu grubun çok üstünde olan 9-VARDARLI kuşkusuz favori durumunda.Orjin itibarı ile TANATAR ve MARKALI gibi isimlerle kardeş olan 3-HÜNKARIM kalitesine yakışır koşabilir.Start aldığı ilk yarışta yakın ara 3.lükle ayrılan 4-RUHUM birincilik mücadelesindeki yerini alacaktır.Dereceli işlerle koşuya katılacak 10-YUNAKLI ASLIHAN ve ilk defa start alacak 2-GORACAN sağlam kuponlarda bulunmalı.

4-AYAK: Kalitesiyle bu grubun çok üzerinde olduğuna inandığım start aldığı üst gruplarda güçlü rakiplerinden etkilenen 1-RAZİYE ANA M.GÜNDÜZELİ idaresinde uygun grupta BANKOM.

5-AYAK: Hedef yaptıkları koşuya 3 eküri katılacak 11-SUNATAY favorim . Son starttında potoda kaybeden 6-ZENGİNŞAH düzenli idmanlarıyla gördüğüm tek rakip.

6-AYAK: Devam eden form durumuyla 2-QUEN JAZZ sık koşmaktan etkilenmez ise koşudaki favorim.Dereceli işlerini koşuya taşıması durumunda 1-AKYAZILI BOĞAÇ startta kalmaz ise en ciddi rakip olacaktır.Başarılı yarışları ile 3-CEBELİTARIK sonlardaki sprintiyle etkili olabilir.İyi dereceli işleri ile 6-ZEFİR çok süprizde önereceğim isim.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 5-3-2-4-1-8

2-AYAK: 1-3-5-8-4

3-AYAK: 9-3-4-10-2

4-AYAK: 1

5-AYAK: 11-6

6-AYAK: 2-1-3-6 KUPON BEDELİ: 72 LİRA

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Hoş geldin Nico, bol şanslar.

Nicomedia
Ziyaretçi
Nicomedia

Kafadan yattik 6 atta hemde :(

Yazar: NICOMEDIA

Avatar