Ana Sayfa / Tahminler / 24 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

24 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 7-SHE MOLF favorim.Daha öncede geride bıraktığı rakipleri yanında yeniden fotoya uzanabilir.Rakip arayanlara 1-RAZİYE ANA, 2-TUĞÇE HANIM ve 5-LIGHT FOOT ve 9-LADY DORA önerebileceğim isimlerdir.

2.AYAK : Sürekli tabelada dolaşıp birtürlü kazanma başarısını göstermeyen eküriler koşusun favorisi.9-KAVALA, 6-ZENGİN ŞAH, 1-ACEMBEY ve 4-FERHAT BEY şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Birbirinden güzel yarışları ardından 2-QUEEN JAZZ ön plana çıkan ilk isim.İlk startındaki birinciliğinin ardından katıldığı Açık Grup müdahele sonrası bir süre geri alınan 3-CEBELİTARIK kesinlikle ihmale gelmeyecek bir safkan.

4.AYAK : Günün yedinci koşusunda 1-AKGİRAY önde boş bırakılırsa beyaz bayrak ayna kazanabilir. Aksi durum olursa 7-SONALP, 8-ŞAHPAZLI ve 9-DORABEY devreye girecek ilk isimlerdir.

5.AYAK : Süprize musait koşuda sıralamam şablonda.

6.AYAK : Muazzam bir form yakalayan 7-IMPERFECTIONIST birkez daha kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 7 - 1 - 2 - 5 - 9
2.AYAK : 2 - 9 - 6 - 1 - 4
3.AYAK : 2 - 3
4.AYAK : 1 - 7 - 8 - 9
5.AYAK : 8 - 3 - 2 - 10 - 11 - 7
6.AYAK : 7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Nicomedia
Ziyaretçi
Nicomedia

bol şans RAMAZAN hoşgeldin

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

saol nicomedia

melih
Ziyaretçi
melih

23 Ekim 2014 at 23:21 – Reply

1.AYAK: 7 TEK // 2.AYAK: 11 TEK // 3.AYAK: 2 TEK // 4.AYAK: 5-6-7-8-9 // 5.AYAK: HEPSİ // 6.AYAK: HEPSİ
son ayağı tek atsam benimde içerde kupon senin kuponada yazık olmuş ramazan..

melih
Ziyaretçi
melih

yazık ettik ama 1 ayakta 7 geliyodu faule maruz kaldı kısmet

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.