Ana Sayfa / Tahminler / 24 EKİM 2016 PAZARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) bir şampiyon doğuyor.
ankara altili tahminleri ertanbey

24 EKİM 2016 PAZARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) bir şampiyon doğuyor.

Arkadaşlar özellikle 1.ayakta 2 at çıkması midemi bulandırdı o yüzden alternatif bir kupon yaptım asagida yer almaktadır bol.şanslar diliyorum tekrardan hepimize..

1.AYAK : Maiden yarışlarında çok banko vermeyi sevmesemde hazırlıkları dikkatimi çeken son 1000/1.02 galobunu muazzam bulduğum ve aynı zamanda binicisi M.Çeliğin burada yer alan EYANOSA,GIRAY KASIRGASI ve 2ay boyunca sadece kendinin antrenman yaptığı UHTİ PUHTİ yerine ay BAŞINDA sadece iki defa çalıştırdığı (7)DESPEDİDA'yı tercih etmesiyle biraz daha güvenmemi sağladı..Start çıkışında ve yarış içerisinde bir aksilik yaşamadığı takdirde biraz risklide olsa kazanmasını bekliyorum (7)DESPEDİDA alternatif BANKOMDUR,,Rakip olarak öncelikle ekürilerden SADECE 12 yarış koşmuş acemi aprantisine rağmen (5)UHTİ PUHTİ,sonrasında anne kardeşi 2013 KISRAK KOŞUSU ikincisi ve 2013 gazi koşusu gizli favorisi sahalara erken veda eden BLUE BADS hatrına (6)YOLCUHAN,iyi hazırlıkları ile (8)THİNKİNG OF YOU,Cumartesi yaptığı dereceli 800 işiyle (2)GIRAY KASIRGASI ve hazır durumdaki (3)KELLY sırasıyla yazılabilir..

SIRALAMAM : 7/ 5,6,8,2,3

2.AYAK : Start aldığı ilk 2 koşusundaki iyi Performansı ile ilgililerinin Gözünü yukarılara diken fakat sonrasında start aldığı kv7 koşusunda sert kayalara çarptıktan sonra aldığı 2 startta da ciddi anlamda startta takılıp başarısız olan ve bu defa daha uygun rakiplerle koşacak olan anne kardeşi şampiyon YALNIZEFE ve Yıldız'ı yeni yeni parlayan tam kardeşi FOTERLİ'nin yolundan gitmesini beklediğim (4)LİDEREFE'nin startta takılmadığı taktirde kazanmasını en olağan netice olarak beklemekteyim..alternatif bankomdur.Rakip olarak son yarışları ve durumlarını beğendiğim (1)BERATBEY,(6)RESSAMBEY ile bir önceki Grup yarışında hayal kırıklığına uğradığım son yarışındada anlam veremediğim (2)KATİPHAN sıkı rakip olarak gözüküyor..

SIRALAMAM : 4 / 1,6,2

3.AYAK : 80li yıllardan bu yana en çok kazanan ve üstüste kazanan safkan Arap atları listesinde 9.sırada yer alan şampiyon safkan gördüğü iki yarış sonrasında yeniden toparlanmış görünüyor,yanlış bilmiyorsam eğer verdiği ara sonrası devlet haraları Tarafından aygır olması istenildi fakat ilgilileri yoğun çaba sonrası yeniden pistlere dönüp koşmasını sağlanan (2)DEMIRDÖVEN ciddi favorimdir.rakip olarak ağır kilosuna rağmen bugün iyi koşmasını beklediğim (1)BİLDENHAN ve son yarışı ile kendini daha iyi yerlerde gösterebilecek kabiliyette olduğunu gösteren (9)MARISSA olacaktır.daha sonra hazırlıklarını İSTANBUL'da sürdürüp gelen (4)BAŞKAYNAK ve (10)YÜCELIR yazılabilir.Viraji yeterli avans ile dönerse süprizi (5)EMBİRHAN yapar..çıkan at yerine bir süre aradan sonra yeniden form tutmaya başlayan (3)ASEMEZ eklenmiştir..

SIRALAMAM : 2,1,9,4,10,5.3

4.AYAK : içinden bir türlü çıkamadığım yarışta denk gibi görünen safkanların mücadelesinde genel durumunu ve galoplarını çok beğendiğim (7)LADY FALCON favorim olmakla birlikte bu ayağın çok atla geçilmesi taraftarıyım,sıralamam şablonda olacaktır

SIRALAMAM : 7,1,6,4,5,2,3

5.AYAK : Başlıkta belirttiğim gibi ileride adını şampiyon safkanlar arasına yazdırmasını beklediğim safkanın Babası kariyerinde sadece 8koşu kazanmış ve bunların ikisi grup1 mile koşuları olan kariyer Kazancı yaklaşık 3,5milyon dolar olan ünlü aygır HAT-TRICK'tir..Aygır olarakta çok ciddi safkanlar yetiştiren ve yavrularından hemen hemen hepsi grup koşuları kazanmış Güzide safkanın çok özel bir yavrusu olan KİNG DAVID'de Yakın zamanda Türkiye'de aşım yapmaya başlayacak.Türkiyede koşacak ilk yavru olma özelliğini taşıyan idmandaki performansında çok beğendiğim grubun en hazır tayı olarak Gözüme takılan (5)ORDERS OF HERO bir aksilik olmadığı takdirde kuponumun başköşesinde banko olarak yer alacaktır..

SIRALAMAM : 5 bankoo 

6.AYAK : içinde biraz süpriz barındırması muhtemel olan yarışta her geçen gün iyi duruma gelen (2)LİFE TIME ve idmanlarında her zaman kötü dereceler yapıp iyi Koşular çıkartan son durumunu beğendiğim (6)HUNZACH DANCER ön planda tuttuğum safkanlardır. kazanma zamanı gelipte geçen (3)NAİFCAN ve son yarışlarında sürekli takip ettiğim (1)ENDLESS daha sonraki ihtimallerdir.Son 3 yarışında sürekli maidenden çıkması beklenip bir türlü THASSOS'u atlatamayan (10)BOND GİRL bu sefer ezeli rakibi yokken bakalım neler yapacak..Süpriz ise bir süre aradan sonra koşacak olan (4)CURVE'den gelebilir..

SIRLAMAM : 2,6,3,1,10,4

Altılı Kuponum : 

4 / 1,6,2

2,1,9,4,10,5..3

7,1,6,4,5,2,4

5

2,6,3,1,10,4

Çıkan atların fazla olması özellikle ilk ayaktaki ekurilerden ve DEMİRDOVENden sonra alternatif kupon yapmak farz oldu :)

ALTERNATİF KUPONUM :

7,6,8,2,3

4,1,2,6

1,9.4,10,5,3,8

7,1,6,4,5,2,3

5

2

Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olması dileklerimle Sağlıcakla kalın..

 

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

98 yorum

 1. COMMANDANTE

  Bol şanslar Ertanbey 😎

 2. Bombaci

  Yaw Ertan şablon yine yok ya 😂😂😂

  • Yine mi 😂😂😂😂😂 hemen ekliyorum şu görüşmeden bir çıkayım 😎

 3. Ertan abi şu alemde 1 nuamarasin.tahminlerini dört gözle bekliyorum.Size ve tüm ekip arkadaşlarınıza basarilarinizin devamını dilerim.

  • Teşekkür ederim teveccuh buyuruyorsunuz elimden geleni yapmaya çalışıyorum bol şanslar diliyorum Şevket kardeşim 😎

 4. sheva

  Kübadan selamlar abi bizim buranın bi atı var uçuo haberin olsun :)

  • Aleyküm selam kardeşim.o at hankısıymış bakalım bir :))

  • Sheva yazıp kaçmak yok :) Kübalı için ikna edici açıklama bekliyoruz senden site olarak bilgi birikiminden faydalanmak istiyoruz

  • sheva

   Abi yer uçağı at ama ürküo start sırasında bi aksilik yaşamazsa uzak kazanır ama takılma ihtimali yüzde 50 malesef :(

  • Hmm riskli bir durum..bakalım nasıl koşacak aklımızda bulunsun en azından.bol şanslar olsun hepimize

 5. Bombaci

  KÜBALI bana da söylendi şevki. Ama at çok ürkekmiş. Startta takilmazsa iyi dediler. Hatta girmeyebilir bile dediler. Girerse çıkmayabilir dediler. Çıkarsa gelir dediler 😂😂😂

 6. Bolşans rastgelsin ertan bey..Bu altılıyı aynen oynuycam😊

 7. Bombacının dediği gibi birde alta şablon yapsanız dahada iyi olacak 😊

 8. Benden bu kadar 😊

 9. Bol şans yazdığınız ganyan olsun

 10. Bol şanslar Ertanbey, programa bakınca Son ayak hariç büyük favori ler var, bana göre Son ayak ta Endless da tek olur. Sizin Liderefe gelsin tek başına ikramiye yapar gibi sanki. Yazdığınız gibi gelmesi dileğiyle.
  6-7-8
  1-4
  2
  2-3-4-5-6
  4-5-7
  1

  Ikinci ayak 4 sizin hatrınıza :)

  • Bol şanslar diliyorum dediğiniz gibi çok ikramiyeli bir gün olmasını bende beklemiyirum ama ilk ayağı atlatabilirsek diğer ayaklarda tatlı suprizler bekleyeceğiz..LİDEREFE içinde tamm olarak guvenemedigim için direk banko veremedim fakat alternatif kuponumda kafayı yıkıp onu tek bıraktım..bekleyelim bakalım neler bizi bekliyor; )

 11. Arkadaşlar 1.koşuda Vıolın i geçebilecek tay varsa 7 li oynayalım.

  • Vallahi ben 7liyi pek sevemedim o ayağıda incelemedim fakat o ayaktaki ekuriler hatta ekurilerden ORANGE BLOSSOM çok önde görüyorum calismalari muazzam eküriside cok iyi durumda..fakat takdir yinede sizin ben oynamıyacağım

  • Teşekkürler ERTANBEY

  • Rica ederim bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun

 12. Adrian

  Başarılar Ertan Reis :)

 13. Mine hanim saglam tek varmi??

 14. Crone

  Bolsanslar ertanbey ustadim :()

 15. crone

  Bolsanşlar ERTANBEY üstadımm

 16. COMMANDANTE

  Lady Krakow da benim tekim herkese bol şanslar

 17. Arkadaşlar, sizi bilmem ama ben hayatta 3 şeyden nefret ederim; zamanınızı almamak için diğer ikisini geçiyorum, üçüncüsü de son anda favori atın yarıştan çıkması :)
  Bu nedir yaa, özellikle mi yapıyorlar..

  • Evet ya son dakikada insanları sasirtmak için ellerinden geleni yapıyorlar..

 18. Tek yazdığımız At çıktı kupon değişti 😊

 19. Sitenizi yeni takibe aldım. Bilgi ve duyumlarımı paylaşmak istiyorum.

  2.ayak: Ressambey Bozkızı dikkat
  3.ayak: Yarıştan çıkan Demirdöven zaten sorunlu ve bu koşuda gelmez dediğim bir attı. Çıkması yazamayacaklar için kötü oldu. 3 nolu Aşemez kesin yazılmalı ve Bir çoğumuz gözardı etsek de klas jokeyler unutulduklarında, olmadık atları içeri atabililer; bu nedenle A.Çelik faktörü Gökkurt dikkat.
  5.ayak: Junior Zappa ters köşe yapacak denildi.
  6.ayak: Son koşusunda mesafe uzun gelen Soydan 1600’de aynı binici ile çok şanslı. 3.ayakta söylediğim faktör nedeniyle A.Kurşunlu Kobathan özlediği birincilik için dikkat. Yine 4 Kurve dikkat.

  Altılım ise :
  2,7,6
  6,8,1/9,2
  3,8,1,5,9,10
  2,3,4
  3/5,4
  8,5,4,3,1

  • Bol şanslar diliyorum.ben DEMİRDOVEN yerine AŞEMEZ eklemiştim zaten ama diğer uyarılarınız içinde Teşekkürler.

 20. crone

  7.3.6
  1.8.2.7.4
  9.10.5.8
  2//
  4.5.6
  1.6.8.3.2

  b3nim altılmda böylee

 21. Tuttuğum atları yazsam siz karar verseniz
  Katiphan/weldone
  Gökkurt
  Tango vinner
  Kubali
  Naifcan endeles

 22. COMMANDANTE

  2-7
  1-2-4-6
  1-2-4-5-8-9-10
  4
  4-5
  1-2-4-6-8-10

  Yatırdığım kupon bu

 23. Kaç zamandan beri elimizde patlıyor kuponlar ilk ayak tek diyorsun 5 oluyor at bilmiyorsan bilmiyorum yaz hepsi de geç tek yazdığın at en azından 3 olsun ayıp

 24. tebrikler lider efe için kafada başka öneren yoktur.

  • Teşekkürler Franco ama goruyorsunuz işte birisi çıkıyor bütün hevesinizi kaçırıyor..Osman Bey benim ekmeğini aşımı vermiyirsunuz kafanıza silahda dayamiyoruz istediginiz atı yazmakta özgürsunuz..amacımız yardimci olmak ama sizin gibilere değil..

 25. Büyüksün Ertanbey :) Liderefe yi sen tek verdin (10 ganyan) başka yazan yok, bravo, tebrikler.

  • Amacımız yardimci olmak insanlara ama asagida yazan osman bey beni ciddi anlamda demorolize etti.yani bu yazıyı yazmak için gece 3e kadar oturdum uğraştım bişeyler çıksın insanlara faydamız olsun diye..neyse sağlık olsun herkese bol şanslar dilerim

  • İlk ayakta 7 yi favori veriyorsunuz, sonrasında verdiğiniz atlar içinde 3 numara var zaten, tek geçmeyen yazabilir. ilk ayak kapalı, ikinci ayak 4 tek süper şablon olurmuş, zaten bu işte önemli olan çatı, sizin fikirleriniz bizim için çok faydalı oluyor, çok teşekkürler.

 26. Tebrikler abii :)

 27. Riskli demişsin, alternatif demişsin. artı sıralama verip gelen atı en sonda vermişsin. ki vermesen ne olacak. adı üstünde bu bir tahmin. takma kafaya ertanbey boşver.

 28. Tebrikler Ertanbey yorumlarınız cok güzel Banko tahmin ailesine başarılar dilerim

 29. crone

  ERTANBEY takma kafana vede moralini bozmaa, inş. bugun ya sende yada bende 6’lı haydi baklaım hayırlısı… gerçi ikimizdede olabilir..

 30. Bombaci

  OSMAN bey herkesin moralini bozuluyor. Ancak cidden eleştiri yaparken birazda insaf diyorum. Siz.en son ilk defa koşacak 2 yaşında bir tay da 1200 metrede kaba kumda ne zaman 1.05 GANYAN gördünüz? Hatırlıyor musunuz.? Bu at Túrkiye’nin teki bilmiyorsa Türkiye bilmiyor.

 31. COMMANDANTE

  Büyüksün Ertanbey

 32. Tebrikler Ertanbey

 33. Gelde tek ver işte resmen morelini bozuyorsunuz insanin

  • Malesef öyle oluyor ama.napalım bunlarda olacak işte daha çok hirslandim şimdi.

 34. Tebrikler bol şans kuponu giden herkeze

 35. Ertanbey adana tahminiz varsa atarmısınız rica etsem.

 36. Daha ne yapcan şampiyonda geldi ne bekliyorlar daha anlamış değilim bu insan oğlunu. .

 37. Ertan bey adana altılısını paylaşmayı düşnüyormusunuz

 38. Ertanbey rica etsem adana altılınız varsa paylaşırmısınız ..

  • Gökhan bey adana için çok fazla çalışma imkanım olmadı fakat 1.ayak çok Karışık 2.ayakta,10-ARAP EDA ve 8-ELMASOR arasına girerse 1-DOMANİÇ girer diye düşünüyorum..
   3.ayak-13.14.15.8.7.5.6
   4.ayak-;DAGTEKİNHAN kazanir gibi duruyor çok formda
   5.ayak-yine karışık
   6.ayak-favorim FHAST KHAN ve TO BE BY TOUR SİDE ve ESERHAN arasında geçecek gibi duruyor

 39. çok teşekkür ederim Ertan bey.Bu şans işi ufak çapta kendimize heycan yaratıyoruz.Yatarsada yatmazsada canınız sağolsun.. Siz abuk subuk yorumlara takılmayın..Tekrar iyi akşamlar diliyorum.

 40. Yine 5 te kaldık 😕Ama sayenizde liderefe,den 500 tl aldım 😊

 41. Onbasi

  kafada yattım ama 5li ganyanı dutturdum :))bereket wersin 200 tl

  • Ooo Onbaşı sessizce götür bakalım 😎

  • Onbasi

   abim gerçekden çok yoğun çalışıyoruz ya burdaki geyiği çok özledim ama işte fırsatım olmuyor az kaldı şu elma bitsin ne tekler verecem sizlere ne kılınçlar çekecem ne atlarınızı çalıcam teşekkürler

 42. Katkılarınızla tutturmus bulunuyorum 👏👏👏

 43. crone

  ERTANBEY bende katkın için tşk.ler.. 1640 fena degildi :)

  • Oh oh bugün baya bereketli geçmişe benziyor ne güzel ya..az bişey katkimiz olduysa bile ne mutlu bize banko tahminler olarak tebrik ediyorum 😎

  • crone

   1. sayfanın sonunda paylaşmıştım yarışlar başlamadan önce…

  • Gözümden kaçtımı sanıyorsun 😎😎

 44. crone

  5. ayakta 6 numaranın siprintini gördünmü ertanbey? gelseydi 6 enaz 15 bindi altılı

  • Aynen çok geriden geldi birde startta takıldı ben o atı listeme aldım bile fakat 5 çöküntü koştu fazla zorlamadi ikinci yarışında yine tek olur kanaatindeyim

 45. bu yorumları 2.sayfadan itibaren neden okuyamıyorum anlamadı.sadece ilk sayfadaki yorumlar okunuyor.diğer sayfaya geç deyince yorumsuz sayfa açılıyor.

 46. Ertan bey tahminleriniz icin teşekkür ederim ankara altısını tuttur dum sayenizde

 47. Bilgisayarda yorumların 2.ve 3.sayfasi açılmıyor ama telefonda açılıyor.

 48. Ertanbey merhabalar :) nadir paylaşım yapıyorsunuz ama İstanbul için ufak zevk kuponu yapabilirmisiniz :) beklemedeyim..

  • Vallahi çok calismamakla beraber böyle bir kupon yaptım
   3.5.9
   3.6.11
   2.6.8
   7.2
   2
   1.2.3.4.5.6.8

 49. Teşekkür ettim :)
  benimde tutuğum bir kaç atı söylemeden etmim kafanızın bir köşesinde olsun :) 1 .ayakta 5 numara gürgür babanın bu atlardan üstün bir pedigriye sahip olduğunu düşünüyorum ,baba hattı Altaha gibi şampiyon bi at olması ve Denizim ,Serhantay Akarçay gibi şampiyon atların babadan kardeşi olması ve potansiylenin yüksek olması, böyle bir grubu yakalamşken affetmiyeceğini düşünüdüryor bende açıkçası ama ,atların ingiliz değilde arap olması beni düşünüdürüyor, o yüzden 1 numara ağakafkas ; kv 8 koşudan çıkıp,ilk defa koşacağı senttetik pisti yadırgamaz ise kazanma ihtimalini yüksek gördüğüm..2 numara kaya ekürisinin inandığı bir at olan 2 numara özyel ve 4 numara becocan ile bu ayağı kapatıcam gibi gözüküyor.Açıkçası 9 favori ama ben güvenmediğim için ufak kuponumda yazmayı düşünmüyorum.Büyük kuponlar yatmamak için bu atıda ekleyebilirler.. 2.ayakta ise maiden koşu olmakla beraber sürprizede açık olabileceğini düşünüyorum . Öncelikli olarak forget me not ın anneden kardeşi olan 2 numara daily maily önde tutmakla beraber ,1 numara berdushun idmanlardaki görüntüsüyle başarılı aprantisininde yardımıyle adından söz ettirebilir..5 numara scamp ın da M.çiçek ile bir sürpriz yapabileceğinden umudum var..sıralamam 2-1-5-4-9-6-3-11
  bu 2 ayağa bu kadar çalışabildim.. Dikkate alın bence :) diğer ayaklara da azcık kafa yorup güzel bir şablon çıkartırsınız inşallah .. iyi akşamlar tekrar.. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir