Ana Sayfa / Tahminler / 24 EKİM 2016 PAZARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) bir şampiyon doğuyor.
ankara altili tahminleri ertanbey

24 EKİM 2016 PAZARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) bir şampiyon doğuyor.

Arkadaşlar özellikle 1.ayakta 2 at çıkması midemi bulandırdı o yüzden alternatif bir kupon yaptım asagida yer almaktadır bol.şanslar diliyorum tekrardan hepimize..

1.AYAK : Maiden yarışlarında çok banko vermeyi sevmesemde hazırlıkları dikkatimi çeken son 1000/1.02 galobunu muazzam bulduğum ve aynı zamanda binicisi M.Çeliğin burada yer alan EYANOSA,GIRAY KASIRGASI ve 2ay boyunca sadece kendinin antrenman yaptığı UHTİ PUHTİ yerine ay BAŞINDA sadece iki defa çalıştırdığı (7)DESPEDİDA'yı tercih etmesiyle biraz daha güvenmemi sağladı..Start çıkışında ve yarış içerisinde bir aksilik yaşamadığı takdirde biraz risklide olsa kazanmasını bekliyorum (7)DESPEDİDA alternatif BANKOMDUR,,Rakip olarak öncelikle ekürilerden SADECE 12 yarış koşmuş acemi aprantisine rağmen (5)UHTİ PUHTİ,sonrasında anne kardeşi 2013 KISRAK KOŞUSU ikincisi ve 2013 gazi koşusu gizli favorisi sahalara erken veda eden BLUE BADS hatrına (6)YOLCUHAN,iyi hazırlıkları ile (8)THİNKİNG OF YOU,Cumartesi yaptığı dereceli 800 işiyle (2)GIRAY KASIRGASI ve hazır durumdaki (3)KELLY sırasıyla yazılabilir..

SIRALAMAM : 7/ 5,6,8,2,3

2.AYAK : Start aldığı ilk 2 koşusundaki iyi Performansı ile ilgililerinin Gözünü yukarılara diken fakat sonrasında start aldığı kv7 koşusunda sert kayalara çarptıktan sonra aldığı 2 startta da ciddi anlamda startta takılıp başarısız olan ve bu defa daha uygun rakiplerle koşacak olan anne kardeşi şampiyon YALNIZEFE ve Yıldız'ı yeni yeni parlayan tam kardeşi FOTERLİ'nin yolundan gitmesini beklediğim (4)LİDEREFE'nin startta takılmadığı taktirde kazanmasını en olağan netice olarak beklemekteyim..alternatif bankomdur.Rakip olarak son yarışları ve durumlarını beğendiğim (1)BERATBEY,(6)RESSAMBEY ile bir önceki Grup yarışında hayal kırıklığına uğradığım son yarışındada anlam veremediğim (2)KATİPHAN sıkı rakip olarak gözüküyor..

SIRALAMAM : 4 / 1,6,2

3.AYAK : 80li yıllardan bu yana en çok kazanan ve üstüste kazanan safkan Arap atları listesinde 9.sırada yer alan şampiyon safkan gördüğü iki yarış sonrasında yeniden toparlanmış görünüyor,yanlış bilmiyorsam eğer verdiği ara sonrası devlet haraları Tarafından aygır olması istenildi fakat ilgilileri yoğun çaba sonrası yeniden pistlere dönüp koşmasını sağlanan (2)DEMIRDÖVEN ciddi favorimdir.rakip olarak ağır kilosuna rağmen bugün iyi koşmasını beklediğim (1)BİLDENHAN ve son yarışı ile kendini daha iyi yerlerde gösterebilecek kabiliyette olduğunu gösteren (9)MARISSA olacaktır.daha sonra hazırlıklarını İSTANBUL'da sürdürüp gelen (4)BAŞKAYNAK ve (10)YÜCELIR yazılabilir.Viraji yeterli avans ile dönerse süprizi (5)EMBİRHAN yapar..çıkan at yerine bir süre aradan sonra yeniden form tutmaya başlayan (3)ASEMEZ eklenmiştir..

SIRALAMAM : 2,1,9,4,10,5.3

4.AYAK : içinden bir türlü çıkamadığım yarışta denk gibi görünen safkanların mücadelesinde genel durumunu ve galoplarını çok beğendiğim (7)LADY FALCON favorim olmakla birlikte bu ayağın çok atla geçilmesi taraftarıyım,sıralamam şablonda olacaktır

SIRALAMAM : 7,1,6,4,5,2,3

5.AYAK : Başlıkta belirttiğim gibi ileride adını şampiyon safkanlar arasına yazdırmasını beklediğim safkanın Babası kariyerinde sadece 8koşu kazanmış ve bunların ikisi grup1 mile koşuları olan kariyer Kazancı yaklaşık 3,5milyon dolar olan ünlü aygır HAT-TRICK'tir..Aygır olarakta çok ciddi safkanlar yetiştiren ve yavrularından hemen hemen hepsi grup koşuları kazanmış Güzide safkanın çok özel bir yavrusu olan KİNG DAVID'de Yakın zamanda Türkiye'de aşım yapmaya başlayacak.Türkiyede koşacak ilk yavru olma özelliğini taşıyan idmandaki performansında çok beğendiğim grubun en hazır tayı olarak Gözüme takılan (5)ORDERS OF HERO bir aksilik olmadığı takdirde kuponumun başköşesinde banko olarak yer alacaktır..

SIRALAMAM : 5 bankoo 

6.AYAK : içinde biraz süpriz barındırması muhtemel olan yarışta her geçen gün iyi duruma gelen (2)LİFE TIME ve idmanlarında her zaman kötü dereceler yapıp iyi Koşular çıkartan son durumunu beğendiğim (6)HUNZACH DANCER ön planda tuttuğum safkanlardır. kazanma zamanı gelipte geçen (3)NAİFCAN ve son yarışlarında sürekli takip ettiğim (1)ENDLESS daha sonraki ihtimallerdir.Son 3 yarışında sürekli maidenden çıkması beklenip bir türlü THASSOS'u atlatamayan (10)BOND GİRL bu sefer ezeli rakibi yokken bakalım neler yapacak..Süpriz ise bir süre aradan sonra koşacak olan (4)CURVE'den gelebilir..

SIRLAMAM : 2,6,3,1,10,4

Altılı Kuponum : 

4 / 1,6,2

2,1,9,4,10,5..3

7,1,6,4,5,2,4

5

2,6,3,1,10,4

Çıkan atların fazla olması özellikle ilk ayaktaki ekurilerden ve DEMİRDOVENden sonra alternatif kupon yapmak farz oldu :)

ALTERNATİF KUPONUM :

7,6,8,2,3

4,1,2,6

1,9.4,10,5,3,8

7,1,6,4,5,2,3

5

2

Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olması dileklerimle Sağlıcakla kalın..

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

98
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Ertanbey 😎

Bombaci
Üye

Yaw Ertan şablon yine yok ya 😂😂😂

Sevket koca
Ziyaretçi
Sevket koca

Ertan abi şu alemde 1 nuamarasin.tahminlerini dört gözle bekliyorum.Size ve tüm ekip arkadaşlarınıza basarilarinizin devamını dilerim.

Azor Ahai
Üye

Kübadan selamlar abi bizim buranın bi atı var uçuo haberin olsun :)

Bombaci
Üye

KÜBALI bana da söylendi şevki. Ama at çok ürkekmiş. Startta takilmazsa iyi dediler. Hatta girmeyebilir bile dediler. Girerse çıkmayabilir dediler. Çıkarsa gelir dediler 😂😂😂

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bolşans rastgelsin ertan bey..Bu altılıyı aynen oynuycam😊

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bombacının dediği gibi birde alta şablon yapsanız dahada iyi olacak 😊

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Benden bu kadar 😊

Mine
Ziyaretçi
Mine

Bol şans yazdığınız ganyan olsun

hbozkurt
Üye

Bol şanslar Ertanbey, programa bakınca Son ayak hariç büyük favori ler var, bana göre Son ayak ta Endless da tek olur. Sizin Liderefe gelsin tek başına ikramiye yapar gibi sanki. Yazdığınız gibi gelmesi dileğiyle.
6-7-8
1-4
2
2-3-4-5-6
4-5-7
1

Ikinci ayak 4 sizin hatrınıza :)

hbozkurt
Üye

Arkadaşlar 1.koşuda Vıolın i geçebilecek tay varsa 7 li oynayalım.

Adrian
Üye

Başarılar Ertan Reis :)

dersimli
Ziyaretçi
dersimli

Mine hanim saglam tek varmi??

crone
Ziyaretçi
Crone

Bolsanslar ertanbey ustadim :()

crone
Üye

Bolsanşlar ERTANBEY üstadımm

COMMANDANTE
Üye

Lady Krakow da benim tekim herkese bol şanslar

hbozkurt
Üye

Arkadaşlar, sizi bilmem ama ben hayatta 3 şeyden nefret ederim; zamanınızı almamak için diğer ikisini geçiyorum, üçüncüsü de son anda favori atın yarıştan çıkması :)
Bu nedir yaa, özellikle mi yapıyorlar..

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Tek yazdığımız At çıktı kupon değişti 😊

franco86
Ziyaretçi
franco86

Sitenizi yeni takibe aldım. Bilgi ve duyumlarımı paylaşmak istiyorum.

2.ayak: Ressambey Bozkızı dikkat
3.ayak: Yarıştan çıkan Demirdöven zaten sorunlu ve bu koşuda gelmez dediğim bir attı. Çıkması yazamayacaklar için kötü oldu. 3 nolu Aşemez kesin yazılmalı ve Bir çoğumuz gözardı etsek de klas jokeyler unutulduklarında, olmadık atları içeri atabililer; bu nedenle A.Çelik faktörü Gökkurt dikkat.
5.ayak: Junior Zappa ters köşe yapacak denildi.
6.ayak: Son koşusunda mesafe uzun gelen Soydan 1600’de aynı binici ile çok şanslı. 3.ayakta söylediğim faktör nedeniyle A.Kurşunlu Kobathan özlediği birincilik için dikkat. Yine 4 Kurve dikkat.

Altılım ise :
2,7,6
6,8,1/9,2
3,8,1,5,9,10
2,3,4
3/5,4
8,5,4,3,1

crone
Üye

7.3.6
1.8.2.7.4
9.10.5.8
2//
4.5.6
1.6.8.3.2

b3nim altılmda böylee

Mine
Ziyaretçi
Mine

Tuttuğum atları yazsam siz karar verseniz
Katiphan/weldone
Gökkurt
Tango vinner
Kubali
Naifcan endeles

COMMANDANTE
Üye

2-7
1-2-4-6
1-2-4-5-8-9-10
4
4-5
1-2-4-6-8-10

Yatırdığım kupon bu

Osman
Ziyaretçi
Osman

Kaç zamandan beri elimizde patlıyor kuponlar ilk ayak tek diyorsun 5 oluyor at bilmiyorsan bilmiyorum yaz hepsi de geç tek yazdığın at en azından 3 olsun ayıp

franco86
Ziyaretçi
franco86

tebrikler lider efe için kafada başka öneren yoktur.

hbozkurt
Üye

Büyüksün Ertanbey :) Liderefe yi sen tek verdin (10 ganyan) başka yazan yok, bravo, tebrikler.

ankaraa
Ziyaretçi
ankaraa

Tebrikler abii :)

franco86
Ziyaretçi
franco86

Riskli demişsin, alternatif demişsin. artı sıralama verip gelen atı en sonda vermişsin. ki vermesen ne olacak. adı üstünde bu bir tahmin. takma kafaya ertanbey boşver.

Sinan
Ziyaretçi
Sinan

Tebrikler Ertanbey yorumlarınız cok güzel Banko tahmin ailesine başarılar dilerim

crone
Üye

ERTANBEY takma kafana vede moralini bozmaa, inş. bugun ya sende yada bende 6’lı haydi baklaım hayırlısı… gerçi ikimizdede olabilir..

Bombaci
Üye

OSMAN bey herkesin moralini bozuluyor. Ancak cidden eleştiri yaparken birazda insaf diyorum. Siz.en son ilk defa koşacak 2 yaşında bir tay da 1200 metrede kaba kumda ne zaman 1.05 GANYAN gördünüz? Hatırlıyor musunuz.? Bu at Túrkiye’nin teki bilmiyorsa Türkiye bilmiyor.

COMMANDANTE
Üye

Büyüksün Ertanbey

admin
Yönetici

Tebrikler Ertanbey

Mine
Ziyaretçi
Mine

Gelde tek ver işte resmen morelini bozuyorsunuz insanin

Emrah
Ziyaretçi
Emrah

Tebrikler bol şans kuponu giden herkeze

ANIL
Ziyaretçi
ANIL

Ertanbey adana tahminiz varsa atarmısınız rica etsem.

Emrah
Ziyaretçi
Emrah

Daha ne yapcan şampiyonda geldi ne bekliyorlar daha anlamış değilim bu insan oğlunu. .

naksgokhan
Üye

Ertan bey adana altılısını paylaşmayı düşnüyormusunuz

naksgokhan
Üye

Ertanbey rica etsem adana altılınız varsa paylaşırmısınız ..

naksgokhan
Üye

çok teşekkür ederim Ertan bey.Bu şans işi ufak çapta kendimize heycan yaratıyoruz.Yatarsada yatmazsada canınız sağolsun.. Siz abuk subuk yorumlara takılmayın..Tekrar iyi akşamlar diliyorum.

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Yine 5 te kaldık 😕Ama sayenizde liderefe,den 500 tl aldım 😊

Onbasi
Üye

kafada yattım ama 5li ganyanı dutturdum :))bereket wersin 200 tl

Hülya
Ziyaretçi
Hülya

Katkılarınızla tutturmus bulunuyorum 👏👏👏

crone
Üye

ERTANBEY bende katkın için tşk.ler.. 1640 fena degildi :)

crone
Üye

5. ayakta 6 numaranın siprintini gördünmü ertanbey? gelseydi 6 enaz 15 bindi altılı

dragon
Üye

bu yorumları 2.sayfadan itibaren neden okuyamıyorum anlamadı.sadece ilk sayfadaki yorumlar okunuyor.diğer sayfaya geç deyince yorumsuz sayfa açılıyor.

admin
Yönetici

Kullandiginiz cihaz nedir. Telefon ise ekran kac inc.

Hikmet
Ziyaretçi
Hikmet

Ertan bey tahminleriniz icin teşekkür ederim ankara altısını tuttur dum sayenizde

dragon
Üye

Bilgisayarda yorumların 2.ve 3.sayfasi açılmıyor ama telefonda açılıyor.

admin
Yönetici

Chrome mu kullanıyorsunuz?

naksgokhan
Üye

Ertanbey merhabalar :) nadir paylaşım yapıyorsunuz ama İstanbul için ufak zevk kuponu yapabilirmisiniz :) beklemedeyim..

naksgokhan
Üye

Teşekkür ettim :)
benimde tutuğum bir kaç atı söylemeden etmim kafanızın bir köşesinde olsun :) 1 .ayakta 5 numara gürgür babanın bu atlardan üstün bir pedigriye sahip olduğunu düşünüyorum ,baba hattı Altaha gibi şampiyon bi at olması ve Denizim ,Serhantay Akarçay gibi şampiyon atların babadan kardeşi olması ve potansiylenin yüksek olması, böyle bir grubu yakalamşken affetmiyeceğini düşünüdüryor bende açıkçası ama ,atların ingiliz değilde arap olması beni düşünüdürüyor, o yüzden 1 numara ağakafkas ; kv 8 koşudan çıkıp,ilk defa koşacağı senttetik pisti yadırgamaz ise kazanma ihtimalini yüksek gördüğüm..2 numara kaya ekürisinin inandığı bir at olan 2 numara özyel ve 4 numara becocan ile bu ayağı kapatıcam gibi gözüküyor.Açıkçası 9 favori ama ben güvenmediğim için ufak kuponumda yazmayı düşünmüyorum.Büyük kuponlar yatmamak için bu atıda ekleyebilirler.. 2.ayakta ise maiden koşu olmakla beraber sürprizede açık olabileceğini düşünüyorum . Öncelikli olarak forget me not ın anneden kardeşi olan 2 numara daily maily önde tutmakla beraber ,1 numara berdushun idmanlardaki görüntüsüyle başarılı aprantisininde yardımıyle adından söz ettirebilir..5 numara scamp ın da M.çiçek ile bir sürpriz yapabileceğinden umudum var..sıralamam 2-1-5-4-9-6-3-11
bu 2 ayağa bu kadar çalışabildim.. Dikkate alın bence :) diğer ayaklara da azcık kafa yorup güzel bir şablon çıkartırsınız inşallah .. iyi akşamlar tekrar.. :)

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.