24 ARALIK 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası yarış gören iki isim 2-İZPEK ve 7-AVATAR favorilerim. Eksik koşmaları halinde son yarışında stili dışında koşan 4-CANIM ÇİDEM devreye girebilir.

2.AYAK: Rakiplerine nazaran ağır kilo ile start alacak olmasına rağmen gruptan üstün gördüğüm 1-BURUKMERT‘in kazanması muhtemel gözüküyor. Eksik koşması halinde 3-BABA AHMET ve 6-BOZTEPEBEYİ etkili olacaktır.

3.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışında tatminkar bir altıncılık yapan 6-SCAMP favorim. Arası olmasına rağmen idman pistinde yaptığı çalışmalarda sağlıklı gözüken 4-RAPIDAMENTE, bu kez A.Çelik ile şansını deneyecek 2-DOWN TOWN şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Şanlıurfa pistindeki son beşinciliği ile formunda kıpırdamalar olduğunu gördüğüm 7-MÜJDELİ KIZ favorim. Daha sonra ise handikap puanlarının hakkını vermeleri durumunda 2-DOĞU PINARI ve 3-HAYAL PERİSİ kazanma ihtimali olan isimler.

5.AYAK: Bugün gerçek gücünü sahaya yansıtacağını düşündüğüm 8-LADY TULPAR favorim. 2-AYRTON ve 3-EREN EFENDİ daha sonraki ihtimaller olup koşunun bombasını ise 1-ARDALI ve 5-JUST EAGLE‘dan bekliyorum.

6.AYAK: Son yarışına nazaran 13 kg düşen 8-JAMAICA GIRL favorim. Süratli 9-MATİZ ve ara sonrası gördüğü startla daha iyi duruma gelen ve uzunu seven 6-I NEED A HERO diğer şanslı isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2-7-4

2.AYAK: 1-3-6

3.AYAK: 6-4-2

4.AYAK: 7-2-3

5.AYAK: 8-2-3-1-5

6.AYAK: 8-9-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
selim
Ziyaretçi
selim

son atak ahmet çeliği hiç tutmuyormusunuz usta

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans kardeşim

kofana
Ziyaretçi
kofana

adana altılım
1ayak.2.4.6.7.8
2ayak . 1bankoooo
3ayak.1.2.4.5.6.7.8
4ayak.1.2.3.4.6.7
5ayak.8.. .6 ….
6ayak. 2 bankoooo

kofana
Ziyaretçi
kofana

3ayak 4 mü

CooLStuff
Ziyaretçi
CooLStuff

3. Atakta 7-YOLCUHAN’ı neye istinaden yazmadıgınızı gerçekten merak ettim.. bugün YOLCUHAN’ı geçecek bir rakip göremiyorum ciddi anlam da yanına yaklaşamazlar bol şanslar olsun

CooLStuff
Ziyaretçi
CooLStuff

Son koşuda MATİZ bugün bomboş kilosuyla beyaz bayrak ayna yapacaktır önde temposunu bozacak herhangi bir safkan da yok iyi bir siprinter atın olmaması da baya ön plana cıkarıyor MATİZ’i bugünün ikinci bankosudur

Bombaci
Üye
Bombaci

Komutanım adana kaba kum senin işin bol şans 😎

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Herkese bolşans☺

kofana
Ziyaretçi
kofana

cengo güzel kupon bolşanslar tabelada ayrılıyoruz.

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Ayrılmayız ayrılmayız 😊😀

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

En fazla üstüne bir bardak rakı içeriz 😊 ilk defa yatmıyoz ya 😃