Yılbaşında Altılı Ganyan 6 Milyon TL Dağıtacak

TJK yılbaşına özel 31 Aralık 2016 tarihinde yapılacak olan İstanbul at yarışlarında milyonlar dağıtacak.

TJK’dan Türk Yarışçılık Tarihinin En Büyük İkramiyesi Yılbaşına özel 6 milyon TL kazanma fırsatı

Yeni yıla özel olarak 31 Aralık Cumartesi günü İstanbul yarışlarında, 6’lı Ganyan oyununda dağıtılacak toplam ikramiye 6.000.000 TL olarak belirlendi. Türk yarışçılık tarihinin en büyük ikramiyesinin dağıtılacağı İstanbul yarışlarında 6’lı Ganyan saat 15.00’de başlayacak.

Bu şansa ortak olmak isteyenler, hazırlayacakları 6’lı ganyan kuponlarının yanı sıra, e-bayi ve ganyan bayilerinde makina tarafından otomatik hazırlanan Hazır 6’lı kuponlarıyla da 6’lı Ganyan oyununa katılabilecekler.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.