Ana Sayfa / Tahminler / 23 TEMMUZ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

23 TEMMUZ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

23 Temmuz 2014 Çarşamba İstanbul yarışlarında ilk 3 ayak banko.
1 - AYAK: Önlerde yüksek tempolu bir yarış seyri beklediğim 2400m mesafelik koşuda 5 - ARCTIC MAN yarıştan çok fazla kopmaz ise kazanması normal sonuç gözüküyor.1 - ŞEKERAĞA rakibi olup geçen bu grubun beraber koştuğu yarışta düşenleri toplayarak 5.lik elde eden 7 - WOLFS BREATH plasede. 6 - DIVINE RIVER sürpriz. 3 - MITICO kapalı kutu, çok atta mutlaka yazılır.

2 - AYAK: 4 - HAKEEM için grup yine uygun gözüküyor, bankom. Rakip olarak 8 - PRINCE KRAKOW düşünüyorum. Kum pistte sadece maiden tecrübesi olan safkan koşu gördükçe açılıyor. Kum performansı yüksek bir başka rakip 2 - CEMCEM. Geçen yarışında rakibi arayı açınca sadece 2.lik yetindi. Bu sefer daha tedbirli koşacaktır. Çok atta 5 - JUNIOR PIANIST, 1 - AYKAL ve 9 - EMERALD QUEEN sıralamam.

3 - AYAK: Çim pistte biraz daha performans kaybı gösterdiğini düşündüğüm 2 - MY DEAR SON, son koşusunda YILDIRIMBEY'i geçince işler değişti. Şimdi tekrar kum koşacak safkan rakipsiz gözüküyor.

4 - AYAK: 3 - BLAZE OF GLORY, 7 - LEA, 8 - LIGHT MY FIRE, 1 - NEW STAR ve 4 - CALYPSO SEA başta olmak üzere HEPSİ uygun seçenek gibi gözüküyor.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir