Ana Sayfa / Tahminler / 23 TEMMUZ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

23 TEMMUZ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

23 Temmuz 2014 Çarşamba İstanbul yarışlarında ilk 3 ayak banko.
1 - AYAK: Önlerde yüksek tempolu bir yarış seyri beklediğim 2400m mesafelik koşuda 5 - ARCTIC MAN yarıştan çok fazla kopmaz ise kazanması normal sonuç gözüküyor.1 - ŞEKERAĞA rakibi olup geçen bu grubun beraber koştuğu yarışta düşenleri toplayarak 5.lik elde eden 7 - WOLFS BREATH plasede. 6 - DIVINE RIVER sürpriz. 3 - MITICO kapalı kutu, çok atta mutlaka yazılır.

2 - AYAK: 4 - HAKEEM için grup yine uygun gözüküyor, bankom. Rakip olarak 8 - PRINCE KRAKOW düşünüyorum. Kum pistte sadece maiden tecrübesi olan safkan koşu gördükçe açılıyor. Kum performansı yüksek bir başka rakip 2 - CEMCEM. Geçen yarışında rakibi arayı açınca sadece 2.lik yetindi. Bu sefer daha tedbirli koşacaktır. Çok atta 5 - JUNIOR PIANIST, 1 - AYKAL ve 9 - EMERALD QUEEN sıralamam.

3 - AYAK: Çim pistte biraz daha performans kaybı gösterdiğini düşündüğüm 2 - MY DEAR SON, son koşusunda YILDIRIMBEY'i geçince işler değişti. Şimdi tekrar kum koşacak safkan rakipsiz gözüküyor.

4 - AYAK: 3 - BLAZE OF GLORY, 7 - LEA, 8 - LIGHT MY FIRE, 1 - NEW STAR ve 4 - CALYPSO SEA başta olmak üzere HEPSİ uygun seçenek gibi gözüküyor.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.