22 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİN

1-AYAK: 2 YAŞLI İngilizlerim şartlı 1 mücadelesinde çalışmaları birbirine denk olması nedeni ile DON DESTELLO gibi sınıf bir safkanın anneden kardeşi olması ile bu pistte çok başarılı olmasını beklediğim 5-ETHRA favorim.EXPERIMENT ile anneden kardeş 6-GELEG SIPAS çalışmalarını E.METİN nezaretinde yapmış olup öne çıkan bir diğer isim. Tatminkar çalışmaları ile 8-THE DAUGHTER SUN ,U.POLAT tercihi ile 2-GOOD HEARTED , 3-TRIPLE LION , 4-APRIL LEON kuponuma ekleyeceğim son isimdir.

2-AYAK: Formda atların bir arada olduğu bu koşuyu mümkün olduğunca kalabalık tutmaya çalışacağım seri birincilikleri bulunan ve H.KARATAŞ ile start alacak 5-TEKELİHAN favorim.EĞLAZIĞ’da başarılı yarışları sonrası buradada bir yarış kazanan 6-UÇARLIM eksik koşması durumunda şansı artacaktır. İZMİR’den gelen 4-SON KALELİM A.ÇELİK ile ihmale gelmez.Son yarışından ikincilikle ayrılan 9-ŞAHSERİM , uygun grupta start alacak 1-ATİKTAY , uzun mesafede etkili yarışlar koşan 2-KOPUZ sürpriz yapabilir.

3-AYAK: Bu sene start aldığı çim yarışlarında geçilmeyen ve rakiplerine göre daha az yarış koşan 4-KARAÜZÜM Dinç gireceği bu koşuda daha önce geçtiği rakiplerini bugünde bir aksilik olmaz ise geçmesini beklediğim isimdir ilk BANKOM.

4-AYAK: ANKARA pistinde fırtına gibi esen 1-LAGUARDIA Ağır kilosuna rağmen mesafenin kısa olmasından dolayı başedebileceği rakiplerinin yanında ikinci BANKOM.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ömer

BUGÜN ANKARA ALTILISIN DA TEK HANGİSİ OLABİLİR

NİCOMEDIA

Bugun için Önerdiğim iki isme güveniyorum
Siz yıkmak isterseniz Kum pistte başarılı
Yarışları ve kilo avantajı ile koşacak LYRIC
ile Kalitesi ile heran ters bir yaris koşabilir
BABA MEVLÜT tercih edip yazabilirsiniz.

NICOMEDIA

olacak iş değil sekiz tane at yazdım F.YÜKSEL her
zaman olduğu gibi yine yanılttı beni :)
3-5A39-397D-5D8A her seferinde aynı şey oluyor

metehan

tebrikler…

metehan

Afedersiniz,son ayağın yorumunu okuyunca H yaptımız sandım,yine de gayet başarılı tahmin vermişsiniz…

NICOMEDIA

hepsi yapmak en mantıklı ben 8 at yeterli gördüğüm için yazmadım kısa bir ara veren safkan dikkatimden kaçtı altılımda 5li ganyanımda son ayaktan yattı

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x