23 TEMMUZ 2019 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Uzun zamanda sonra Ankara pistine geri dönen 1 MISTER RAIN, güçlü rakiplerinin yanında tabela şansı bulmuştu. Uygun gözüken grupta favorim. Sadece 9 kere koşmasına rağmen 4 kere 1. olan 5 PISSCA, Ankara’da bir kere koştu ve o mesafede grubun en iyi derecesini çıkardı. İyi hazırlıkları ile şansı yüksek. 2 LUCKY FALCON sonraki ihtimal.

2.AYAK: 1 ATEŞBİBİ son koştuğu müsait grupta dışarı çok çıkınca rahat alacağı yarışı kaybetmişti. Bu sefer rakipler daha zorlu. Özellikle 2 ÇALTEPE sert rakip olacaktır.

3.AYAK: 5 MAHZUNKRAL’ın son sentetik yarışı yarışı bu grup için ölçü değil, iyi hazırlıkları ile bankom.

4.AYAK: Son koşusunda erken liderliği alınca favori olduğu koşudan 3. ayrılan 1 THE BLACK STALLION ve aynı koşuda müthiş bir sprint atarak kazanan 2 LAPREGRINA ikilisi favorilerim. Kazandığı koşu ile formunu ispat eden 3 AEGEANS DREAM’de eklenebilir.

5.AYAK: İlk defa start alacak tay yarışında 8 BELLA PERFECT ve 5 HASANET ikilisi ön planda. Yarış çim olduğu için bu çalışmalar ölçü olmayabilir. Çalışmalarına göre sürpriz olabilecek bir koşu. 2 atla şansımı deneyeceğim. Çıkan 8 yerine 6 öncelikli atımdır. 

6.AYAK: 3 OKTAYINOĞLU ağır çimdeki son derecesine göre favori. 2 GİZMO iyi formu ile rakibidir. 1 ADALETLİKASIRGA eklendi.

Şablon agf çıkacak gibi gözüküyor. Koşu günü eklemeler yapılabilir.

Güncelleme:  Ateş Bibi’yi banko tercihleyerek 4. ayağa at ekliyorum. 5 ayak Hepsi olarak değiştirildi. 

KUPON

1-5-2
1
5
1-2-3-5-7
5-6 // H
3-2-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
67 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barutselim

Bol şanslar admin.
Benimde Ankara tahminim. Tutma sırasını göz
Önüne almadan tahminim
1.ayak 2.3.5.6
2.ayak 1.2.3.5.7
3.ayak 1.4.5
4.ayak 3
5.ayak 4.5.8
6.ayak 2
Bol şanslar dilerim

Barutselim

Bu arada 5.ayak ta 3 yerine 4 yazmışım. 3 ü ilave ettim

Tuyocu

1ayak56789. 2ayakHepsi. 3ayak123456.

the sakal

Bol Şanslar.

7,3,6,4,1
5,7,1,4,2
3,7,5
3,1,8,6,5,2
5,6,2,8
9

the sakal

Umarım Adaletli Kasırga son koşusunu koşar)) Yollaraz yok bu sefer.Yılmaz Hoca bu sefer kaçmayacaktır,Adaletli Kasırga sonlarda kesiliyor izlenimi verdi bana,biraz sıkıştırılırsa, tek oturur.

the sakal

Oktayınoğlu’nu favori vermekte haklısın ama,tekrar baktım da.O trafikten etkilendiği koşuyu tekrar yaparsa Danyalla kazanma şansı çok yüksek.

the sakal

9 noyu bir daha kaçırmak istemediğimden de tek atacağım mecbur..27 ganyana geldiğinde her 2 beşli ganyanda da tekti,ikisi de favorilerden 4 te kaldı.Hatta sizin sitede de ilk at vermiştim.Doruyiğit’e de taklıdım tekrar bakınca,onu tek atarsam son ayağa ekleme yapacağım kesin.Ahmet kazanıra sokar o atı.Tekrar bol şans.

the sakal

İlk ayak 5 no, 1 no yerine yazıldı.

GARİBAN

yarın günü belirleyecek durumlar son koşuları iyi olan atların sık koşması ve agf ilk 4 de çıkacak olmaları ( örneğin efil efil ) . bir başka neden ankara kumunun sürprize gebe olması ilk 3 ayak patlatabilirler işlerine de gelir 4 lü 5 li ganyan hasılat artar . yarın ayhan kursun kardeşim 1-2 koşuda sürpriz getirirse şaşırmam yarın tahminlerde buluşmak üzere herkese iyi geceler

SEDO

HER KESE BOL ŞANSLAR
ANKARA
========
1.AYAK::HAND 16 Bu koşudaki atları incelediğimizde kaçak isimleri fazla oluşu mesafeninde uygun oluşu ile önceliği sprinter atlara vereceğim.
(6)BARCCİFERRO::Son koşusunda apranti ile starttan tereddütlü çıkmasına rağmen 63 kilo siklet ile kazanarak gelen şu an formunun zirvesinde pilotu ve 54 kg sikleti ile ilk atım
(5)PİSCA::Mükemmel bir kum atı 8 /4 kez kazanıp sadece 2 sinde tabela dışında kalmış son koşusu kv koşu 4lük geride bıraktığı ismlerden bir tanesi BADEGÜL gibi üst düzey bir kv atı uyumlu pilotu ile kesinlikle DKKT!!!! edilmesi gereken bir isim. Genelde 1300 üstü mesafelerde başarılı.
(7) TALİA HANIM::Baba kumun şampiyonu FAIRSON çok acemi bir apranti ile son koşusunda BRACİFERRO nun kazandığı koşuda 61 kilo ile 3.lüğü dikkat çekiyor. Bugün 50 kg siklet başarılı aprantisi ile ters bir sonuca imza atabilir.
(9)JAMES ::Çok fazla başarısı olmasada uyumlu pilotu ile bomba adayım.
MİSTER RAİN,,KAİSER SÖZE,,,LUCKY FALCON ve KARA FIRAT arka grub film izlemeye dalarsa ayakta kalan aynayı görebilir.
((6,5,7,9….1,4,2,3))

2. AYAK KV 8 Koşu ile ilgili yorumum tek bir at için olacak
(4) BABA ARİF::Kaizbert temsilcisi sahaya 2/0 önde çıkyor. (1/0) kan hattı ile ilgili (2/0) kaçacak tek isim yani yakalanmama ihtimali büyük tokaçoğlu santim santim koşuyu lehine gişatta kazanmasını bekliyorum.rakipleri kaliteleri ile
((BABAARİF..//…1,2))

3. AYAK HAND 16
(5) MAHZUN KRAL::Cengaver jokeyi ile uyumlu olup kazanırsa şaşırmayacağım bir isim olsada 6 gün araa ile 2. Uzun koşusuna çıkacak olması tereddüte düşürdü.
O yüzden risk almıyacağım.
((5,4,7,1,2))

4. AYAK HAND 16
(3) AGEANS DREAM::Uygun kilosu ile agf si yüksek çıkacak olsada ankara çiminde koşu kazanamaması ilginç geldi. Jokeyi ile bu ilki başarabilir.
(5) RİNG OF FIRE::Penguenin anne kardeşi boş kilosu ve jokeyi ile DKKT!!!!
(6)SPARROW HAWK::Bir Populer demand tayı bomboş kilosu ile sonlarda çizebilir DKKT!!!!!
(2)LA PREGRRİNA::Başarılı jokeyi ile kilosuna rağmen ihmale gelmez.
((3,5,6,2))

5. AYAK::ŞART 1 koşan tüm tayların ayaklarının düz basması temennisi ile
(5/7) EKÜRİLER den 5 nolu tay tam bir sürat ve dayanıklılık temsilcisi HASAFET in anne kardeşi olup koşudada en şanslı tay
(3) BAY BAY HEPİNİZ::Gümüş kafes ve Altın kafes ile aynı pedigriden geliyor. Koca oğul gibi süratli bir isimle anne kardeş olup Hepimize ahmetle BAY BAY yapabilir.
((5,3))

6. AYAK ŞART 4 GİZMO BANKO

ANKARA. ALTILIM
================
6,5,7,9………… 1,4,2,3
4………..///………….1,2
5,4,7,1,2……………….
3,5,6,2………………….
5,3……………………….
2…….GİZMO……….
===============
BOL ŞANSLAR

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar ADMIN

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadašlar
Ankara
1. Koşu 2,3,1
2. Koşu 7,3,6,2
Altili Ganyak
1. Ayak 5,3,6,1
2. Ayak 1,2
3. Ayak 1,5
4. Ayak 3 AEGEANS DREAM BANKO
5. Ayak 5,1,3,6,2,8,4
6. Ayak 1,2

SEDO

ÖNCELİKLE. BOL ŞANSLAR BUGÜN EN SEVMEDİĞİM BİR ŞEY YAPACAĞIM İKİNCİ AYAK İÇİN İKİ ATIN GÜCÜ HAKKINDA KIYASLAMA

AFRİKA ANDER GİBİ ŞU ANDA MÜTHİŞ BİR KAİZBERT TAYI İLE YAKIN ARA KOŞAN
ÇALTEPE AFRİKA ANDERDEN (5) BOY FARK YEMİŞ BİR İSİM
BABAARİF BU FORMDA İSME (7) BOY FARK ATMIŞ BİR İSİM ÜSTELİK KOŞU GİDİŞATI LEHİNE OLAN BİR KOŞUDA NEDEN DEĞERLENDİRMEDİĞİNİ ANLAYAMADIM.
ATEŞ BİBİ İLGİLİ YORUM YAPMIYACAĞIM SADECE SELİM KAYA BİNİYOR. SELİM KAYA ARTIK BU İŞLERDEN YAVAŞ YAVAŞ ZİRVEDEYKEN ……………………………………YİNEDE AT YARIŞIDIR. BEN BABAARİF KAZANIR GİBİ İDDİALI BİR YORUM YAPMIYACAĞIM.DEĞERLENDİRMEMEN ŞAŞIRTTI

Tuyocu

Dördüncü ayakta kimse 5 numarayı onermiyo ama ben tek atacağım,1 ayak56789 .2 ayak H. 3ayak123456.4 ayak 5 tek.5 ayak 5 tek.6 ayak12457. Herkese bol şans diliyorum

derince

admini kocaeli kurgusu için bir kez daha tebrik ederim.

süpriz sonuçların yine bol olacağını düşündüğüm ankara için
şimdilik sadece bir ayağı çözebildim.

hayatının ilk üç yarışı kuru pistte gayet başarılı olan
daha sonra peş peşe yumuşak pistte kötü koşmuş izlenimi veren,
yeniden normal pistte çıktığı son üçüncülüğünde ise,
800 direğini anlamsız VE garip bir şekilde sanki 400 direği sanıp. oralardan sprinte başlayan,
akabinde son 200 de mecburen ”dama” diyen,
yine de mücadeleden düşmeyip buradaki 2 numaralı lapregrinadan
çok ta fark yemeyen RİNG OF FİRE,
oradaki 4 kilo avantajının şimdi 10 kiloya çıkmasının avantajı ile koşuda başka isimler
olmasına karşın ; ders aldığını düşündüğüm aynı binicisi ile yarın ki bankom dur.
diğer yarışlar için yarın görüşmek üzere.

AVCI

ANKARA

1.3
5.6
5 TEK
2.3.5.6
2.3.4.7.8
2 TEK

BOL ŞANSLAR

Veziroğlu

1ayak 1.3.6./2.ayak1.2.5/3.ayak1.5/4.ayak1.2.3.5.6/5.ayak3.8/6.ayak1.tek

Veziroğlu

Ankara tahminim unutmuşum yazmayı

the sakal

4.ayak kim kaçacak?O stilde selki sadece 1 no var,sürpriz bir kaçak çıkarsa koşu çok değişir sanki.

Biratakan1907

Aynen öyle 4.ayakta OĞLUM DELİL kaçacak , son düzlüğe dönülürken açabildiği kadar arka tarafla arayı açmaya çalışacak. Arka grup tarafından ciddiye alınmaz , baskı yapan olmazsa faturayı keser, bu kilo ile ve çimde çok iyi koşacağını umuyorum.

the sakal

Beni Baypatron korkutuyor.Bol şans.

Biratakan1907

Merhaba Admin,
Bugünkü çok da cazip olmayan Ankara programı için başarı dileklerimi ileterek düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

1.ayak : Bu ayak için tek söyleyebileceğim ne derece geçerli, ne yarışları, ne de son performansları. 1-2 isim haricinde hangisi gelse sürpriz olmaz hele ki Ankara kumunda. Bunları yazdıktan sonra biraz garip olacak ama ben ilk tek tercihimi burada kullanacağım :) KARAFIRAT çıkıştan itibaren liderliği alarak aynaya kadar diğerlerinin ha geldim ha geliyorum çabaları arasında safkanı tanıyan A.Çelik ile beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Çok at yazıp altılıyı ilk ayaktan yükseltmemek ayrıca gerçekten güvendiğim için riske ilk ayaktan girmeye karar verdim. AGF de ilk at çıkmayacağı kesin , umarım 3.4. at çıkar da risk aldığımıza değer , bakalım hep birlikte göreceğiz.
Altılıma yazmayacağım ama rakip olarak düşündüğüm isimler ; MR.RAIN, LUCKY, FALCON,
BRACCIOFERO .
Sonuç olarak bir anormallik olmazsa bu rakiplere öyle ya da böyle direnerek KARAFIRAT’ın kazanacağına inanıyorum.
2.ayak : ATEŞBİBİ kalitesi ve sınıfıyla tartışmasız yarışın favorisi. Keşke üzerinde Selim olmasaydı , sırf bu yüzden biraz da kilo 61 olunca yanına rakip yazacağım. ilk rakip Çaltepe , sonrasında hep kafa burun ön gruplarda ismini gördüğümüz GÖLDEM. Çok sürprizde kaba kumu da söken , BABAARİF yazılabilir. Ben 3 atla geçeceğim.
3.ayak : BÜLENT uzun mesafe yarışlarında mutlak yazılması gereken bir isim. MAHZUN KRAL , KELEMER ve ŞİMŞEKBERK yazıyorum , başka da tuttuğum bir isim yok. Bu isimlerden birinin kazanacağını düşünüyorum , diğerlerinin şansı ancak bu isimlerin çok çok kötü koşmasına bağlı.
4.ayak : Evet kanımca günün en kötü yarışı burası , tüm atların kazanma şansları olduğunu düşünüyorum özellikle Doğu illerinde koşturulan , ilk kez çime çıkacak olan , PRESSING yavrusu olmasına rağmen bugüne kadar neden çimde hiç denenmediğini anlayamadığım OĞLUM DELİL’i atlamayın derim. Yarış kısa veya orta mesafeli olsaydı kesinlikle AGF veya ganyanına bakmadan tek yazardım. Günün sürpriz beklediğim ayağında misli oyunumda 3 at yazacağım , biri de bu isim.
5.ayak : Yine orjin oynayacağım , umarım yanılmam EKÜRİLER den HASANET BANKOM.
6.ayak : Bu yarışta beni ikilemde bırakan , kafamı kurcalayan tek nokta var. Normal şartlarda GİZMO’nun bu rakiplerini geçmesi gerek. Ancak jokeyinin yapacağı en ufak bir hata geç deparlanan bu isme ve ona güvenenlere pahalıya patlayabilir. Kazandığı yarışları hep yakın aralarla rakiplerini aynaya yakın geçerek kazandı, yani illa ki böyle olacak diye bir şey yok ama şayet olursa can yakar. Bir de iki kez Özcan’ın denediği , birinde 3 boy geç çıktığından daha en başında şansını yitiren , diğerinde ise kulvarından hiç çıkmayıp yarışa başlamayan fakat kaliteli ve kalibresi olan , sorunları çözüldüğünde üst gruplarda adını sıkça duyacağımıza inandığım , A.Çelik gibi sert jokey bindirilen KARA ATEŞ yazarak ne olur ne olmaz sağlama almaya çalıştım. At yarışıdır bu dilleri yok dertlerini anlatamıyorlar günlük,haftalık performansları değişkenlik gösterebiliyor , bu sebeple kesin bir dille konuşmak doğru olmaz ama benim bu yarış için düşüncem , bu iki ismin diğer isimlerden daha kaliteli olduğu yönünde. Çok sürprizde ise Ankara da 2.yarışında daha farklı bir performans sergileme ihtimali olan ŞUBAT İKİ yazılabilir , diğerleri için zor yarış olur.

ALTILI ŞABLONUM
***************
3 KARAFIRAT
1 – 2 – 7
1 – 5 – 3 – 4
H E P S İ
5 HASANET – (7)
2 – 5
(13,44 TL)

MİSLİ ŞABLONUM
**************
3 KARAFIRAT
1 ATEŞBİBİ
1 BÜLENT – 5 MAHZUNKRAL – 3 KELEMER
7 OĞLUMDELİL – 1 THEBLACKSTALLION – 3 AGEANSDREAM
5 HASANET
2 GİZMO – 5 KARAATEŞ

(1,68 TL)

Şansınız yanınızda olsun , yazdığınız gibi gelsin.
selamlar.

Biratakan1907

Tşk hepimize bol şanslar. Yazmadan geçemeyeceğim , dün siteye girip bakmadım aceleden sadece tabela da 6 tek bırakıp 2 arkadaş ortak kupon yaptık, 2.ve 6.ayağı bulamadık. Gece yorumları okuyunca üzüntüm katlandı hem şablondan feyz alıp o atları ilave edebilirdim hem de senin adına çok üzüldüm. Gerçekten muazzam tahmin vermişsin , çok yazık olmuş tekrar tekrar tebrik ederim. Başarıların daim olsun.
selamlar…

enes33

Herkese bol şanslar. Bu siteye üçüncü kez tahmin verisim… ilk gün birdello tek dedim 16 ganyan kimse inanmadı beşli ile birlikte 10 bin cepte. İkinci tahmin dün son ayak admin 9 atta yazmamış lakin hamhama bir koşu önceki 2. Liginde attığı sprinti atarsa rahat kazanır dedik 9.700 cepte.

Hergün her tahmin tutacak diye bir şey mümkün değil. Ben altılı vermem sadece takip atlarımı yazarım gerisi takdir.. bugün bomba at göldem . Son kosusunu ölçü almayın bir önceki koşusuna bakın çaltepe yi geçiyordu faul yedi ve o protesto kabul olmadı !!! Tabela hep söylerim taylarda anne orjine bakarım ve ekuriler çok çok önde.. Black stalion son koşu agf idi erken öne çıktı isteyen tek atar isteyen yanına süper sprint atan la paregrina ekleyebilir . Adaletli kasırga mesafede en iyi dereceye sahip

enes33

İlk ayakta bu talia hanım Birgün kazanacak ama ne zaman? Her koşusunda yazıyorum viraja kadar kolay geliyor sonrasında patates oluyor…

enes33

Yaklaşık 1 yıldır yazmıyorum dikkat ederseniz birdello koştuğu gün üyelik aldım yani sırf birdello için üyelik aldım ve 150 liralık altılı şablonu asla vermem benim gayem herkesin gördüğü değil gözden kaçan atları yazıp cazip at arayanlara yardımcı olmak şu an da dolmuştayım dünkü ikramiyeyi almaya gidiyorum. Daha önce resim yükleniyordu şimdi yok olsaydı kupon resmini çekip gönderirdim . 96 yılından aklımda kalan bir başlık var fanatik ten.. YAVUZHAN BANKO…. YOK YA… HERKES YAVUZHAN BANKO DİYEBİLİR ASIL MESELE BUGÜN SIH TAHA YAVUZHANI GEÇECEK DEMEKTİR….

YANI??? DÜN YORUMDA DA YAZDIM HERKES %80 YAMANLARBEYI TEK DİYEBİLİR ASIL MESELE YAMANLARBEYI GELMEZ SON AYAK ADMININ 9 ATTA YAZMADIĞI HAMHAMA TEK DİYEBİLMEKTİR.. HAAA ÖYLE İŞKEMBEDEN TEK DEMEK TE MESELE DEĞİL ; SONDAN BİR ÖNCEKİ İKİNCİLİĞİNI İZLEYİN BU İSTİKRARSIZ ATLAR ARASINDA AYNI SPRINTI ATARSA KAZANIR DEMEKTİR.. DİYECEKLERİM BU KADAR :)

Biratakan1907

Enes tebrikler isabetli tahminlerin için ama nacizane önerim bırak seni görüşlerinden okuyup faydalanan arkadaşlarımız övsünler.Bu biraz kendin çal kendin oyna gibi oldu. Bir de admin 9 atta yazmıyorsa o at kazanamayacak diye bir kural yok,at yarışı bu bileni yok bu işin,keşke onu belirtmeseydin . Başarılarının devamını dilerim. Bol şanslar.

derince

altılıya yeni başlamış gibi bir heyecanı garip bir ego var.sana katılıyorum bir atakan

Kara

Selam tüm yarış sever dostlara bol şanslar.
1.ayak 5.9.10
2.ayak 4/1.2.5
3.ayak Tek başına önde rahat kalacak olan (4 Şimşekberk) TEK’im
4.ayak son yarışı tesadüf değilse (3 Aegeans dream) kazanır. 5 ve 6 rakipleri
5.ayak 7.3.4.1.8
6.ayak 9.5 /// 3.6.4.1.2.7
Kupon bedeli 100 tl
Hepimize bol kazançlı bir gün dilerim .

tepsiovic

6linin 2. Ayagi DORU YIGIT benim bankom.

babatekci

bu 7 kafamı karıştırmasa yüzde yüz katılcam size :)

derince

birinci dörtlü

gloın – gürsoyhan
21684
184736-10-9
çaltepe

12tl.

muratmert

Selamlar. Bugün Ankara programı cazip görünmüyor. Sivrilen atlar var. Ama ben teklerimi agf de plase ve süpriz de tutulan safkanlardan seçip cazip hale getirmeye çalıştım.
Herkese bol şanslar….

PISSCA
7, 2, 4, 1
5, 6, 7, 4, 1
2, 1, 4, 5, 6, 3
3, 7, 8, 1, 2, 4
YAĞMUR GÖZLÜ

Scofield

Bol şanslar admin. Öncelikle işin çok zor. Ücretsiz tahmin ver, egosu yüksek yazdıklarıyla övünen kişilere cevap ver, forumu güzel bir şekilde devam ettir. Daha iyisi olamaz herhalde. İşini çok güzel yapıyorsun. Özellikle dünkü harika Kocaeli tahminlerin için teşekkürler. Ankara tahminlerim (tutarsa övünmeyeceğim söz) :) 1. Ayak 3,4,6,7,9 2. Ayak 6,5,4,2 3.Ayak 6,5,4 4. Ayak 5,6 5. Ayak 4,6,5,8 6.Ayak 1 numara tek 33.60 kupon tutarı. Herkese yaptığı kuponlarda başarılar.

Hikmet naci çınar

Enes 33 basarilar dilerim nasil iletisim kurabilirim seninle

GÜDÜLLÜ

hepimize de bol şanslar
kendimce yaptığım oyunu sizlerle paylaşmak istedim

1.ayak: 1.3.5.6.9
2.ayak: 1
3.ayak: 5
4.ayak: 2.3.5
5.ayak: 3.5.8
6.ayak: 1.2.3.5.6.9

derince

ankara tahminim.

1. ayak zor koşu ile başlıyoruz.bu kilolara alışık mister rain favorim yüksek tempo lu atların fazlalılığının kendisine yaracağını düşündüğüm kaıser soze ilk rakibi 1467389

2.ayak kaba kumda daha başarılı olduğu aşikar baba arif ;
sadece kendisi için ankara gelen stiline uygun ve formda binicisi ile bankom.

3. ayak kazandığı uzak yarışında yaptığı derecenin o güne ait olduğu , daha sonraki yarışlarda normal dereceyi döndüğünde burdaki isimlerden pek te farkı olmayan mahsun kral bu kez ol duk ça zorlanacaktır.
favorim son yarışlarında enteresan şekilde kendi unutturan burda süpriz çıkan pala salih;
rakibi sert temposu ile şimşekberk ve herseye ragmen yarışın favorisi mahsunkral
sıralama 645

4.ayak uzunca yazdığım açıklama ile beraber bir kez daha ring of fire bankom.

5. ayak bazı tay yarışı patlar bazıları ise favori gelir.
burda favoriler ağır bassa da cazip iki tek attığımdan süprize gidiceğim.
iç kulvar avantajı ve kendi atlarına binen araplarda daha başarılı v. demir idaresinde
agresıvo yavrusu kentauras favorim.
elbet rakibi herkesin bildiği eküriler.
sıralama
6514328

6.ayak
son ayak açıkçası günün en büyük süprizini beklediğim ayak olacak.çünkü yarışın şartı ; ve koşan isimlerin denkliği gerçekten büyük süprizi çağırıyor.
favorim son yarışı tekrarını yapmaya çalışacak daha sert binicisi ile yılmaz hoca;
ilk rakibi henüz maiden olsada oktayınoğlu;
sıralama 9347215

72 tl
bol şanslar…

babatekci

şahşım adına paylaşımlarınızı büyük bir ilgiyle takip ediyorum bol şanş diliyorum.
4 lü ganyanda çaltepe tekdi burda babaarif demişsiniz, 4lü ganyanıda babaarif tek olacak sekildemi oynadınız diye merak ettim.

derince

sevgili babatekci biliyorum ayrı kupon da aynı koşuda ayrı tek vermek abes durum.
açıkçası ikisi arasında kaldım. ancak dörtlüyü erken yaptım ve onun yatması benim için sorun değil..baba arifin son durumu gayet iyi görünüyor.. tabi takdir sizlerin…

babatekci

teşekkür ederim aydınlattığınız için bol şans.

maniac

Merhaba Derince Kardeşim Elazığ Koşularına Yorumunuz Olacakmı Acaba ?

5lici

Naçizane
Ankara
9-3-6
2-1-7
5-7
3-2-5-7
7
1-2-3-4-9-11
30 tl
Yazdıgınız ganyan olsun
Bol şans ,,,,

Bakirkoylu68

Sevgili admin 5.ayakta 8 çıktı. Yerine ne tavsiye edersin?

Kavas

Ankara
8-6-4
4-1
7-5-6
3-5
5
4-1-8-3-9-2

ozkan59

Harikaydin reis

babatekci

Bende kendimce bunu oynadım.
1-3-6
4-5-7
5
H
5
1-2-3-4-5-7-9

Kupon bedeli 35.28 herkese bol şans..

selocan

Hepimize bol şanslar. ..
1.ayak 5
2.ayak 4 7
3.ayak 1 5 6
4.ayak 1 2 5 7
5.ayak 4 5
6.ayak 1 2 3 5 9 11
Yazdığımız gibi gelsin…

Scoutleo

Öncelikle herkese bol şans dilerim
1.ayak Karafırat bende çok önde. Ancak ilk ayaktan yatmamak adına. 3,1,5,6,7,9
2.ayak Burada da Göldem bende çok önde. 7,4,2,1
3.ayak Mahzunkral bankom
4.ayak Günün en zor yarışı. HEPSİ
5.ayak Bu agf den ilk defa koşan ekürileri yıkıyorum. 5,1,4,6
6.ayak Kaizbert atlarının dilinden anlayan jokeyi ile ADALETLİ KASIRGA bankom. 1 banko
Tuyar 53.76 tl

Kavas

Elazığ
7-2
4-5
2-7
9-3
2-4
15-1

Derince

Elazığ da her ayaga tuttugum isimleri paylaşacağım.
Ancak gecen hafta dedigim gibi bu kez dörtlüye kacacam.

Omerin turbosu
Gezmistay
Mazlum.
Bredelal
İstanbul house ( 4 luye bu ismi tek aticam)
Lusinga

Bol sans.

Derince

Son ayagin bu kadar supriz olacagini bile bile oynamak ve elden bisey gelememesi…

selocan

ELAZIĞ
Hepimize bol şanslar…
1.ayak 7 8
2.ayak 4 11
3.ayak 2 8
4.ayak 1 2 5 7
5.ayak 2 7 8 14
Derince’nin katkılarıyla bu kuponu oluşturdum .Kendisine ve sitemizin yorumcularına Teşekkürler
Herkesin yazdığı gibi gelsin…

butik55

ANKARA
6 ATLAS ÇİÇEĞİ
1 YARIMCALI
6 FIRTINA VADİSİ
HEPSİ
HEPSİ
3,2
BOL ŞANSLAR

67
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x