23 TEMMUZ 2019 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

2. Koşu : Son çim yarışı ölçü olmayan KARAFIRAT (3) önde kuracağı tempo ile bitirmeye çalışacak, favorim. İlk kez 1500 koşacak olan PISSCA (5), formda BRACCIOFERRO (6) ve uygun rakipleri yanında koşacak olan MISTER RAIN (1) rakipleridir. Binicisi ile JAMES (9), son yarışında favori olsada sonuncu olan DOCTOR HOUSE (8) ve artan formu ile TALİA HANIM (7) geniş kuponlara eklenir.

3. Koşu : Stiline uygun binici ile koşacak olan ÇALTEPE (2) dengesiz bir safkan olsada kazanmasını bekliyorum.

4. Koşu : Son yarışında Kocaeli’deki son yarışında 1900 metre KV-7 yarışında sonlarda tam kazanacakken fotoda kaybeden KELEMER (3) ALTERNATİF tekimdir. Hişman kendi atları ile ŞİMŞEKBERK (4) ile öne düşüp bitirmeye çalışacak, iyi durumdaki MAHZUNKRAL (5) ve mesafede DERİN MAVİ (2) eklediklerim. Dileyen kapatabilir.

5. Koşu : Ağırlaşan kilosuna rağmen LAPREGRINA (2) favorim. Sonunda kazanmayı başaran AEGEANS DREAM (3), boşalan kilosu ile RING OF FIRE (5), İzmir yarışı ölçü olmayan BORDEAUX (4) ve boş kilosu ile SPARROW HAWK (6) eklediklerim.

6. Koşu : Umarım bir süpriz olmaz ve çalışmaları gayet iyi olan HASANET (5/7) ekürisi ile kazanmasını beklediğim isimdir.

7. Koşu : İki yarıştır yol bulamadığı için kazanmayan OKTAYINOĞLU (3) bugün değişen binicisi ile kazanmasını beklediğim isimdir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 3-5-6-1   ///  9-8-7
2.Ayak : 2
3.Ayak : 3          ////   4-5-2  // 1-6-7-8
4.Ayak : 2-3-5-4-6  
5.Ayak : 5
6.Ayak : 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x