23 TEMMUZ 2015 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında ADONİSİM gibi kalite safkana zor anlar yaşatan (7) GÖZÜM KALDI favorim. Bu safkana tek rakip olarak (5) ATES KUSU yazacağım.

2. Ayak Son yarışlarıyla tırnağının ucuna gelen (4) BAADAL favori olmayı hak ediyor. Lakin grupta çok iyi koşmasını beklediğim (9) RAINY MAN, kum piste tekrar geri dönen (5) REWARDING GIRL, yarış gören (11) PRIMO, uygun kiloyla start alacak olan (2) BUNGEE JUMPER ve (1) GOLDEN BIRD sürprizde yazacağım.

3. Ayak Eşit şansta gördüğüm 3 safkana şans vereceğim bunlar : (1) LEBRİZ son koşusu kesinlikle ölçü değil, (3) ÖZKAFKASLI ve önde boş kalmasını beklediğim (2) KIZIM SEDANUR.

4. Ayak İlk defa koşacak taylarında olması nedeniyle her ne kadar (5) UNCLE MEVLÜT ön planda olsa da (1) BLACK SAILOR ve (3) SERVETBEY yazmadan edemeyeceğim.

5. Ayak Stili rakiplerine rağmen önde ki tempoyu yakın ara izleyip düzlük üzerinde vites arttırıp liderliği alacak olan (5) KOŞANGÜZEL geride ki rakiplerine direnebilir. Bu safkana rakip olarak (4) FATMASULTAN, (6) ÖZGÜLEN, (11) BAHTIŞAHANE, (9) IRMAK SULTAN ve (12) GÜLERANA yazacağım.

6. Ayak Son yarışıyla toparlandığının sinyalini veren aslında koşarsa bu grubun çok üzerinde olan (7) AKÇEŞME aprantisiyle kazanmaya en yakın gördüğüm isim BANKOMDUR. Geniş oynayanlara bu safkana tek rakip çıkardım o da (2) BABASEYFİ.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7,5

2. Ayak : 4,9,5,11,2,1

3. Ayak : 1,3,2

4. Ayak : 5,1,3

5. Ayak : 5,4,6,11,9,12

6. Ayak : 7 TEK // 2

ŞABLON TUTARI : 38,88 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

By creed bol şans dilerim. Program cok guzel. Harika ganyanlarla gelebilecek safkanlar var. Cok guzel ve cok iyi ikramiyeli bir program olabilir. Bu programa yatirim yapma zamani diye düsünüyorum.

Ozan Bogurcu
Ziyaretçi
Ozan Bogurcu

Bol şanslar dilerim By Credd. yazdığın gibi gelmesi dileğiyle. Kupon ekonomik ve güzel olmus. Yerinde Bir Banko Onermisin. Bol şanslar.. İlerleyen saatlerde Bende Tahminde Bulunacağım. Yorumunu Bekliyorum..

Mustafa Kemal
Üye
Mustafa Kemal

Bol şanslar Yazdığınız gibi gelsin…

admin
Yönetici
admin
metin eken
Ziyaretçi
metin eken

mustafa kardeş güzel yorumlarını bekliyoruz Herkese bol sans,lar

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Arkadaslar selam kocaelinde programa bakan arkadaslarin da fikirlerini paylaşmasi dilegi ile bu programda kiyida kösede kalmiş guzel ganyanlarla gelebilcegine inandigim supriz safkanlarida iliştirecegim. by creed in izniyle birkac tahminim olacak. 1.Ayakta favori cikacagina inandigim bursada 1400 kumda 1.30.97 ile ikinci gelen 7 numarali GOZUMKALDI ve yine burasada 1.31.47 ile 4. Gelen 5 numarali ATESKUSU nun yaninda yine bursada cok sert rakiplerinin yaninda ayni mesafede sonlarda da zorlanmayip (1.28.75 yapip 6.olan) ve bu gurubu geride birakmasi icin 300 metre daha uzayan mesafede o yarisin yarısı kadar koşsa bile yetecegine inandigim 2 numarali ABELARD benim üçüncü atim muhakkak olacak. 7-5-2

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

2.ayakta soru şu 4 numarali BAADAL gelmezse kim gelir? Son yarisinda hepimizinde seyrettigi gibi 7 numarali IAN TAPP a rahat hakim olduguna gore bu safkani eliycem. Geriye benim icin şu safkanlar kaldi. 1 numarali GOLDEN BIRD 2 numarali BUNGEE JUMPER, 3 numarali MERTOL, 6 numarali GRUMPY, 9 numarali RAINY MAN. Bunlar arasinda yine sinegin yagini cikardim ve bu ayak icin tercihli siralamam şöyle oldu. 4-1-6-2-9

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Altilinin 3. Ayaginda son kostugu kosuda 11 ganyanla gelip benimde guzel bir ikramiye kazanmami saglayan OZKAFKASLI bana sorarsaniz yine yazilmali. Ancak o gün şöyle birsey olmuştu altilinin baslamasina yarim saat kala benimde ara sira – sık sık :) kafasini sisirdigim camiadan biri 10 dakika LEBRIZ i anlatip tek vermisti. Haaa haliyle diyeceksiniz tabi bilse o zaman bilirdi ozkafkasliya gecildi diyeceksiniz. O zaman lebriz cidden surdirek ganyanla cikmisti. Yanilmiyorsam 1.70 ganyana koşmuştu. Ben o zaman 4.at olarak ilave etmistim. Bu ayakta ozkafkasliya da ihanet gibi olacak ve biliyorum bu yarista en az 4-5 ganyani cikacak. mehmet kaya binmese de ters oynayip bu defa tek deniycem. Ben artik bu ati getirene kadar tek atarim :) 1 numarali LEBRIZ bankomdur.

Sergei Ardzinba
Ziyaretçi
Sergei Ardzinba

1. Ayakta grubun tek KV yarış koşmuş atı ki,boyunla geçildiği Adonisim Grup yarış atıdır 7 numaralı Gözüm Kaldı eğer G. Yılmaz hata yapmazsa uzak ara kazanır bence.Yine 3. Ayakta N. Avcı hata yapmazsa Özkafkaslı bu grubu ayırır.4. Ayakta Yemen Tunç için hata yapmazsa demiyorum,ilk yarışında kendisi binmişti gene ve tüm galopları kendisi yaptırıyor Uncle Mevlüt kesinlikle gelir.Bu grupta benim için koşmadan yarışın sonucu bellidir.6. Ayakta 15 numarayla koşan Kongo’nun Tolga Yıldızla bu grubu rahat geçeceğini düşünüyorum.Kocaeli’de 1400 de uzak ara kazanmış bu at.Ama ganyanlarına baktığımda tek atamadım.Ayrıca Mustafa Çiçeğin çok iyi tanıdığı 13 Numaralı at Yumurtacı Mehmet,bu gruptaki atlarla yaptığı hiç bir koşuda geçilmemiş olan Baba Seyfi,kalitesi gruptan biraz daha fazla olan Dayı Dayı mutlaka yazılması gereken atlar.Açıkçası Akçeşmeyi yazmayı düşünmüyordum,onu da Bycreed için ekledim,ne olur ne olmaz :))

1-) 7
2-) 2-4-7-9-10-11
3-) 3
4-) 5
5-) 5-6-8-11-12
6-) 2-3-4-5-7-13-15

Teklerim tutarsa ben bu gün bu altılıyı bulurum :)) Hepinize bol şanslar arkadaşlar.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Altili şablonum şöyle oluştu. 1.ayak: 7-5-2 ///// 2.ayak: 4-1-6-2-9 ///// 3.ayak: 1 TEK ///// 4.ayak: 5-4-3-1 ///// 5.ayak: 12-11-10 ///// 6.ayak: 3-5-4-1-7-6-9-13-15 kupon bedeli 97 lira 20 kurus

Mustafa Kemal
Üye
Mustafa Kemal

Yorumlarım olmasada kocaeli programına Sablonum ve tek tuttuğum Safkan hakkında kısa bir açıklama yapabilirim çalışmam bittiğinde. HERKESE BOLŞANSLAR Diliyorum…

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Kocaeli kuponum
3.5.6.7.9/2.4.6.9.10.11/3/5/1.9.11.12/H

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Valla bende 9 hic kosmadi. Bende 2 numaraya uzuldum. Bi gelseydi ben heycandan kudururdum. Aynisinin 5 li ganyanini yaptim. Lebrize ikinci defa yattim

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Öncelikle hepinize iyi akşamlar ve bol şanslar.
Tahmin verme konusunda hepimiz belli başlı sıkıntılarla uğraşıyoruz bildiginiz üzere zaman,kaygı,bütçe,stres ve bunun gibi sebepler.Kendi adıma konuşmak gerekirse kendimi inanılmaz başarısız buluyorum ve bunun getirdiği stres bende had safhaya çıkıyor takip eden arkadaşlarımı yanıtlıyor düşüncesi ki bugün mesela kocaeli tahminlerim Tek tuttuğum Safkanların kazanamaması ki birçoğu komikce kaybedilen yarışlar oluyor genelde ama nihayetinde sizler yani bizim tahminlerimizden ufak bütceli de olsa kupon yapan arkadasları yaniltmamak adina benim şahsi fikrim biraz geri planda durup dinlenmek ve yorum vermemek.Hepinizi tanıdığım için çok memnun ve mutluyum lütfen hakkınızı helal ediniz.Kırdığım üzdüğüm ki yorumlarımı düzeltme zahmetini omuzlarına yüklediğim sevgili admin başta olmak üzere bycreed,can911,Hawk,Adrian,Bombacı ve tüm dostlara selam eder RABBİME EMANET OLMANIZI DİLERİM. Tekrar hepinize BOLŞANSLAR.

Sergei Ardzinba
Ziyaretçi
Sergei Ardzinba

Hepimiz birbirimizi yanıltabiliyoruz aslında.Bunu abartmaya gerek yok kardeşim.Biz atlara göre ve atların performansına göre oynuyoruz.Jokeylerin puştlupunu göz önüne almıyoruz.At galobunda 1200’ü 13 Rahat yapıyor,koşuda 15 de zor tamamlıyor.Burada tek suçlu Jokey ve Aprantiler.Göz göre göre yarış veriyorlar ve her ne hikmetse her seferinde neredeyse son 50 metreye kadar en geride bekleyip ya boyunla ya da yarım boyla yarışı veriyorlar.Hiç kendini suçlama bu konuda.Bence pes de etme.Al dün Ankara’da ilk ayakta Çuvaldız yarışı forse ediyor,Arım yarışı son elliye kadar en geride takip ediyor.Özcan’da Müslüm’de dün açıkça İffetim’i getirmek için koştular.Arım son 50 ye girildiğinde neredeyse 10-15 boy geride ve atağa kalkıp 1.5 boyla yarışı resmen Samete hediye etti Müslüm.Haydi birisi hata ikisi hat,hepsimi hata olur ya.Aynı şeyi Mahmut Elazığda kaç kere yaptı.Bizim de bu hatadan dönüp,atın performansından çok binen jokeye ve aprantiye göre oynamamız gerek sanırım.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Mustafa bey gercekten kötü hissediyorsaniz kafa dinlemeniz en guzeli. Ama unutmayin ne olursa olsun imam zaten bildigini okur. O yuzden cok kafaniza takmayin.

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Mustafa Kemal kaptann ben tahminlerindenn çok. Memnunum her iki güne bir ikili yakalıyor. Bence cok başarılısin.kendine haksızlık etme ve bizi senin güzel yorumlarindann mahrum bırakma lutfennnnn. …

atiati
Ziyaretçi
atiati

5.7.9/ 1.2.3.4.11/1.2.3.7.8/1.5/2.4.6.11.12/7 beşte beş bakalım son ayakta 7 numara gelecekmi son ayağada 2/7 8 adet ikili var :)

atiati
Ziyaretçi
atiati

creeeeeeedddddddd teşekkürlerrrrr :))))))))

admin
Yönetici
admin

Tebrikler

admin
Yönetici
admin

Creed sanada tebrikler, kıl payı kaçmış.

asd
Ziyaretçi
asd

Abicim son ayakta bu 7 numaraynin gelcegine at sahibi bile inanmamistir. Seni cok takip ediodum ust uste yattigin gunler oluyodu ama yinede israrla senin kuponunuj uzerine oyun kurdum . bugunde meyvesini aldim cook saol

atiati
Ziyaretçi
atiati

13.774 ben bukadar beklemiyordum bekle beni antalya :)))) creed kendim bile tek bulamadım ama senin böyle tatlı teklerini seviyorum çook sğl

sabri can
Ziyaretçi
sabri can

Sayende 4 misli beşli buldum sagolasin

Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

Birinci ayak istanbul 24 temmuz 1a.2.3.7.8 )(2a.2 tek)(3a.8tek)(4a.2.3.6)(5a.1.2.10.12)(6a.1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.)(erkese bol şanslar

Sergei Ardzinba
Ziyaretçi
Sergei Ardzinba

Süleyman yorumunu 23 temmuz paylaşımının altına yazmışsın kardeşim,Bu gün koşacak yarışların tahmin sayfası başka :)

sadık türe
Ziyaretçi
sadık türe

Bizler altılıyı zevk için oynayan kişileriz.45 yıldır oynamaktayım.İnternet yorumcuları yokken aylığı 100 _dolardan tahmin aldığımız halde at saklıyorlardı.sizde böyle birşey göremediğim için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.Dünkü son ayaktaki 7 numara 4.90 ganyanile ilaç gibi geldi.selamlar.