23 Temmuz 2015 Agf Tablosu Ankara

23 Temmuz 2015 Ankara Yarışları için Agf Tablosu

4.AYAK: 3 – PAYİTAHT

2.AYAK: 6 – MERKÜROĞLU

1.AYAK: 4 – ARIM ve 5 – ÇUVALDIZ ekürileri

ankara-agf-tablosu-23-temmuz

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
ÖZGÜÇ KANAR
Ziyaretçi
ÖZGÜÇ KANAR

2.kosuda CANYAKAR KOLAY BİR GURUP YAKALADI RAHAT KAZANMASINI BEKLİYORUM.
3.kosu gözümüze iki saglam orjin çarpiyor.KAFKASLI VE TURBO TAYLARI.BENCE KAZANİR AMA TAY YARISI TABİ YARIS İCİNDE SORUN YASARLARSA İŞ DEGİSİR.
4.kosu ANKARADA FARKLI KOSACAK OLAN 4 NUMARALI CAPPADOCIA 6 NOLU MERKÜRÜNOĞLU FAZLA ZORLANMAYAN 7 NOLU FAKIBEY YETERLİ OLUR.SÜPRİZ ARAYANLAR 12-8-3 YAZABİLİRLER.
5.kosu icin SIRASIYLA 4-3-2-5-6-8-9 YAZALIM ZOR YARIS.
6.kosu 3 NUMARALI AT BANKO CIKIYOR AMA BENCE ZOR BİR YARIS BEN PAYİTAHTA GÜVENEMİYORUM VE HEPSİ DİYORUM.
7.kosu icin YARISI KAZANMASINI BEKLEDİGİM 9 NOLU MURTEZİCAN YARİS İCİNDE SORUN YASAMADIGI TAKDİRDE KAZANACAKTİR.YANINA AT ARAYANLAR ALTIN-KURTEL-KUYUMCİYAN-KATI-DAV.KAYA EKÜRİLERİNİ DEGERLENDİREBİLİRLER.
8.kosu icin 10 NOLU AYNURUM İSTEDİGİ MESAFEDE RAKİBİDE 7 NOLU DURMAZKIZ.BEN BU ATLARIN DISINA CİKACAGİNİ SANMİYORUM..RAKİP ARİYANLARA İSE SIRASIYLA 4-1-3-2-11-12-13-9 DEĞERLENDİREBİLİRLER.BOL SANSLAR