23 ŞUBAT 2020 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (RISING)

1.AYAK: Sonlarda etkili gelmesini beklediğim 4-CONGENIAL SON favorim.Koşuyu önde kaçacağını düşündüğüm Petit Blue’ya yakın takip etmesini beklediğim 3-NEDİMHAN rakibidir.2-JUST RUN ve 8-TARGARYEN eklediklerim.

2.AYAK: 2-BAYDÖKER ve 3-BENNATO koşunun ön plana çıkan iki isimi. Daha çok bu isimlerin mücadelesinin sonucu belirleyeceğini düşünüyorum.

3.AYAK: 4-BESTEKAR , 1-ANAYURT ve 6-KAMUS gruptan daha farklı performansları ile öne çıkıyor.Bana göre ayrımsız yazılmalı.

4.AYAK: 5-KUZEY YAĞMURU son koşusunda öndekileri elden kaçırmayayım derken virajda da biraz erken liderliği alıp koşuyu koparmak isteyince dıştan kuvvetli gelen 6-SECRET LOVER’a karşılık verememişti. Her iki ismi ayrımsız değerlendirmekte fayda var. Bu arada Baba Avcı ve Look Star’ı transit geçtiği koşuda kabiliyetli olduğunu ortaya koyan 3-KING MAN GO eklediğim isim.

5.AYAK: Koşuyu önde götürmek isteyecek tayların yükselteceği tempoda düzlük üzerinde dökülenleri toplamak isteyecek olan 5-HAYRİŞİM ilk şans verdiğim isim. Performansını biraz yukarı taşıyabilirse 1-AYAZIN KIZI ilk rakibi olur.Seri safkanlar 2-BERDAR ve 4-GLABELLA da hız kesmeden potaya kadar birbirlerini sürükleyebilir.

6.AYAK: Uzundan daha yatkın olduğu mesafeye dönen 4-GÖKTUĞ  viraja çok fazla yıpranmadan gelirse potaya kadar bütün rakiplerine direnebilir.1-ALİYAR ve sık aralıklarla koşacak olsa da 8-MİHRİBANKAYA rakip olacak safkanlar.

 

ALTILIM:

1.AYAK: 4,3,2,8

2.AYAK: 2,3

3.AYAK: 4,1,6

4.AYAK: 5,6,3

5.AYAK: 5,1,2,4

6.AYAK: 4,1,8

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: RISING

RISING
84 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
legrunt

Tüm site sakinlerine iyi pazarlar dilerim :))

İzmir’de yine zevkli bir program bizleri bekliyor. Bakalım bizlere yaşatacağı heyecan FB & GS derbisi kadar olmayacağı kesindir. Ancak bu da bizim aşkımız :)) Yine de dostluk ve profesyonellik ve centilmenlik kazansın demek düşer bizlere..

1. Ayak : Mesafenin uzaması ile ekürilerden 7 Pettit Blue kazanmasını beklediğim isimdir. Oldu ki yarış günü istediğimizi veremedi. Devreye girecek isimlerim başında 5 Tek Dadaş olduğunu düşünüyorum. Aslın da bir birine denk atlar ama Millet olarak :)senaryo yazmaya bayıldığımız için 6 Dymaxion ne zaman yarış kazanacak diye düşünmüyor değilim. 3 Nedimhan da çok gözüme batıyor :))

2. Ayak : Bursa Kocakaya, döndü İzmir M.M. Bilgin İzmir’in güzide tayını çırak çıkardılar. Sanırım son yarışın da Mustafa cezalıydı. Her neyse İdeal mesafesi ve ideal Jokeyi ile 2 Bay Döker ben de BANKO.

3. Ayak : Gündüzeli ekürisinin tayına ilk defa binen ve atın gücünü bildiği halde ilk defa damarlarında hisseden Murat Gündüzeli mesafenin uzaması ile daha şanslı olacağını düşünüyorum. Alternatif tekimdir. Ayabakan!! Hayatı boyunca 12 Grup birinciliği, bir 2nciliği ve yarış hayatına son ve 7 nciliği. Ömrü hayatında hiç ama hiç kum koşamadan,4 yaşlı güzel bir at geçti hayatımızdan. Onun temsilcisi 1 Anayurt 16ncı koşusuna yani 11nci Grup koşusuna çıkıyor. Sözün sonu.. Bir de mesafelerine çıkacağına indandığım 2 sürpriz atım var. 3 Atik Atik ve 7 Tumbul Ağam. Aklınızda bulsun derim.

4. Ayak : Bakış açımızı değiştirelim. Neden diye soranlar olacaktır. Cumartesi günün kazanan Jedi’yi örnek verelim :)) Handikap puanları normal olarak bizlere oyun kurmamız için büyük bir veri!? Ancak; Henüz 4ncü koşularına çıkacak olan 3 King Man Go ve 4 Kuru Soğan daha iyi yerlere gelebilecek potansiyeli olan taylar. Bana göre rakipleri 5 Kuzey Yağmuru. Sonrasın da 6 Secret Lover.

5. Ayak : Sesli düşüneyim. Hep deriz ya dişi olması sebebi ile sürpriz biteceğini düşünüyorum :)) Heh! işte bu yarış öyle bir yarış.5 Hayrişim derce olarak üzerine koyarak gidiyor ve 4 Glabella’yı tartışmam. Ancak ters piste ilk defa çıkacak olan 2 Berdar ve 2nci kez çıkarken daha hazır olduğunu düşündüğüm 1 Ayazın Kızı.

6. Ayak : İlk koşun da Jokeyine ne kadar zor bir at olduğunu gösteren 11 TÖVBEKAR oldukça ilgimi çekmişti. Bu yarışta yazmazsan düşüncelerime aykırı bulurum. Tabii ki bu büyük bir sürpriz olur. 7 Kemankeş ilk atım. Her geçen gün üstüne mi koyuyor, yoksa son moda maiden’de kasamızı dolduralım mı diye olmuyor. Onları sahipleri bilir diyerek 8 Mihribankaya, Öne düşecek olan 4 Göktuğ son yarışında nefes açtı. Bir beyaz bayrak yarışı izleyebiliriz. Aslında son 1900 yarışın 4 at’ı burada. Yarışı kazanan 1 Atanerhan 3ncü ayakta G3 Vali koşusu koşuyor. Buna göre 1 Aliyar tek olmalı :)) Kötü koşarsa araya Çamlıyayla da sıkıştırın. Babasına yakışır koşarsa kazanabilir ama benim yerim yok..

1. Ayak : 7,5,6,3 pencere kalmasın diye 4. Çok canımız yanmıştır değil mi? :))

2. Ayak : 2 Bay Döker

3. Ayak : 4,1///3,7

4. Ayak : 3,4,5//6

5. Ayak : 5,4,//2,1

6. Ayak : 11,7,8,4,1

Şablonun tamamı 112 TL tutuyor yarın ya yatırım ya da bir ayaktan at çıkarır öyle yatırım.

Bol şanslar.

admin

Bol şanslar Legrunt

legrunt

Teşekkürler Ad minim. Yazdığınız gol olsun :)

legrunt

Aklımda kalmasın Turbo yavrusu 6 Ildır Efesi Babasına zaten laf yok ama Annesi ilk yarışını kazanıyor ve sonra kötü bir koşu.. Sakatlanıyor. Genlerinde varsa efsane sürpriz derim. Kimse yazmaz. Baktıkça arıyoruz :))

Reis

Emeğine sağlık şampiyon…)) kuponun son halini bekliyorum aynen yatırmak için ayakları düz bassin hepsinin ….Bursa Turgay başkandan selam olsun

stalingrad

bolsanslar

Buca06

Güzel yorumlar için teşekkürler Legrunt, bol şanslar.

Legrunt

Tüm site sakinlerine teşekkür ederim. Kuponda revizyon yaptım. Risk alarak ilk 2 ayak tek geçiyorum. Bol şanslar

Tutar 35.84 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
7 – PETTIT BLUE
2.Ayak
2 – BAYDÖKER
3.Ayak
1 – ANAYURT
3 – ATİK ATİK
4 – BESTEKAR
7 – TUMBULAĞAM
4.Ayak
3 – KING MAN GO
4 – KURU SOĞAN
5 – KUZEY YAĞMURU
6 – SECRET LOVER
5.Ayak
1 – AYAZINKIZI
2 – BERDAR
4 – GLABELLA
5 – HAYRİŞİM
6.Ayak
1 – ALİYAR
2 – ÇAMLIYAYLA
4 – GÖKTUĞ
6 – ILDIR EFESİ
7 – KEMANKEŞ
8 – MİHRİBANKAYA
10 – SELİMABİ
11 – TÖVBEKAR

Legrunt

Güzel oldu kuponunuz. Bi sinerji yapalım da son ayağa gelsin :))

Nolisi Dolisi

Güzel giriş rast gelsin, kısmet olur umarım…

stalingrad

artık tutsun bu kupon :)

Biratakan1907

Merhaba arkadaşlar,
Adminimiz ve Rising başta olmak üzere sitedeki tüm arkadaşlarıma bol şans diliyorum.
İzmir için yorumlarımı paylaşmadan önce Mustafa arkadaşımıza (hangi safkan bilmiyorum ama) bugün koşacağı atı için ayrıca başarılar diliyorum,umarım kazanır.

1.ayak Yorum yazmadan siteye girip her zaman olduğu gibi yorumları okudum.Bombacının yorumunu da elbette ve daha ilk ayaktan pişti olduk )) Güç ve dayanıklılığın çok öne çıkacağı bu yarış gerçekten zor, birbirlerini her zaman geçebilecek yetenekte safkanlar bir arada ve mesafe 2200 m olunca ortaya karmakarışık bir durum çıkıyor çıkmasına da ben riski ilk ayaktan alıp 4 CONGENIAL SON tek yazacağım. Geride pusuya yatıp dökülenleri,gücü tükenenleri (zaten hızlı bir yarış olacağından) bir bir atlatarak kazanacağını düşünüyorum. Ancak umarım Furkan Yüksel Özcan’ın önceki binişlerini izler ve dönemece acele etmeden bariyer dibine dalacak şekilde gelir. Zaten sonrası kolay , verdikçe karşılığını alır aynayı bulur. İnşallah dışarılardan dolanmaya kalkmaz. Ha bu olmadı,tekimiz gelmedi ne olur dersek ?? 8 TARGARYEN , 6 DYMAXION, 3 NEDİMHAN az biraz önde olsa da vallaha kalemi tutun 2 den 9 a kadar işaretleyin.
2.ayak Bu yarış için çok ikilemde kaldım , 2 mi 3 mü diye. 2 BAYDÖKER’in son yarışları hiç hoşuma gitmediğinden sonlarda çok uzun sprint atabilen enden atlardan , adeta tren gibi gelen 3 BENNATO’yu tek bırakmaya karar verdim. Bu ayağa at yazacak arkadaşlara her şeye rağmen 2 BAYDÖKER ve liderliği alıp önde rahat kalabileceği grubu bulan,sonlarda geriden gelecek ataklara dayanabilirse 1 BIG DADAŞ ve aradan sonra start aldığı yarışta 6 boy geç çıkmasına rağmen çok ara kapatıp tabela yapan 6 ILDIR BEYİ öneririm. Tesadüf oldu ama ilk 2 ayaktaki teklerimin koşu stilleri aynı , bekleyip sonlarda deli gibi geliyorlar. ))
3.ayak Bence 4 BESTEKAR uzunu çıkarır ama bu ayağı riske girmeden 6 KAMUS ve çimde daha iyi olsa da kalitesi inkar edilmez 1 ANAYURT ile birlikte geçeceğim.
4.ayak Klasik ikiliyi bir arada yazacağım. 6 SECRET LOVER ve 5 KUZEY YAĞMURU . Birini tek atayım desen kuponu eline verirler , azıcık da olsa uzayan mesafe Secret Lover’ın lehine ama ayırmamak en mantıklısı. Bir iki arkadaşta 3 KING MAN GO okudum , bu safkanın hakkında şunu yazabilirim ; at ata göre koşar , uzak yapması ,geriden kuvvetli gelmesi önemli değil, önemli olan hangi rakiplerin arasında bunu yaptığıdır. Yazana saygım var ama bu ismi ben hiç düşünmüyorum,bahsettiğim iki isimin diğer dört rakibinden daha sınıf olduklarını iddaa ediyorum. Ama at yarışı bu fazla büyük konuşmaya da gelmez .
5.ayak Yok birbirimizden farkımız hepimiz Osmanlı bankasıyız , Hepsi yazın geçin.
6.ayak Bugün 2 saniye iyi yarın 2 saniye kötü koşabilirler , Arap Maiden burası. Ne eliniz ne cebiniz yansın. 3 bir kenarda dursun, geri kalanlar kuponunuzda.

Şablon vermek bana hiç yaramıyor ama yine de bi şablon çıkarayım

4 CONGENIAL SON
3 BENNATO
4 , 6 , 1
6 , 5
HEPSİ
6 , 7 , 1 , 2 , 4 , 8 , 10 , 11 , 5 , 9

25,2 TL

admin

Merhaba, bol şanslar.

ihatar

Şansın bol, kısmetin açık olsun üstad. King Go Man çok isabetli olmuş. Gerçi ben biraz ara verdim oynamıyorum. Sadece MEVSİM için bir altılı yaptım. Ama sizleri takip ediyorum. 🏇

ihatar

Bence bu kurguda altılı var.

aynasiz10

bol şanslar diliyorum

SANAL

Değerli RISING ve tahminciler merhaba.
Pazar günlerin klasik programlarından biriyle karşı karşıyayız. İki GR3 yarış la birlikte Handikap puanı yüksek isimlerin günü diyebiliriz. İlk koşu H17 ve son koşu Maiden yarışta ters sonuçlar beklediğim için fazla isme yer verdim.
Bol şanslar.

İZMİR

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,8,9
2.Ayak :2,3
3.Ayak :1,4,6
4.Ayak :5,6
5.Ayak 4,5
6.Ayak :1,2,4,6,7,8,9,10,11

SANAL

Dün gece yazdığım gibi yksek handikaplı isimler kazanınca külliyen zarar ettik.
GURUP 3 yarışların özelliğinide böylece tescil ettik.

Aliboyla

Bol şanslar rısıng teksiz güzel kurgu geçen hafta derincenin tek verdiği aliyar bu sefer maiden yarıştan rahat çıkar gibi geliyor herkese şimdiden bol şanslar dilerim

derince

İzmir cuma günü patladığı gibi patlarmi bilmiyorum..

Ancak seni geçen haftadan Aliyar hatirlaman da ayrı meziyet.. sevgili Ali sırf bunun için bile tebrik ederim

Murat

İzmir
3458
235
146
5
64
1

Aliboyla

Derince sen olsun admin rısıng bir kaç arkadaş daha var çok güzel yorumlar ve tahminleriniz var ve saygı sevgi eksik olmuyor sitede zaten herşey adminin kontrolünde bizede sadece saygı göstermek kalıyor izmirden hepinize sevgiler

admin

Selamlar bizden de. bol şanslar

AVCI

Mustafa1324 gardaşım nasılsın yarın kesinlikle gray wolf tekimdir artık zamanı geldi gün bugündür

legrunt

Bol şanslar Rising :)

admin

Bol şanslar Rising

cetinyufka17

İzmir altılım
3.4.8.
2.3.
1.6.
5.6.
4…3.5.
1.4.6.10.
Herkese bol şanslar dilerim

legrunt

Adminim Adan açarsan orada yorum yapayım. Hafta sonları böyle şansımız olmuyor :)) Bol şanslar.

admin

Yorumulu tahmin varsa gönder onunla açayım :) Yoksa gündüz tahmin gelecek, boş sayfa gelmesin.

legrunt

Tamam gönderiyorum az kaldı :))

Turgay

İzmire rising cesaret vermemiş sanki bülten çok hoşuna gitmemiş gibi okurken yorumu sesli güldüm valla teksiz altılı bugün 2altılı 30çifte aldım orpangirl ile bide hakanı gelse 30da ondan olucak tı olmadı çok keyifli idi.takibini ve yorumlarını okurken bazen bülteni beğenmediğini satırlara yansımanıda ayrıca tebrik ediyorum rising in teki yoksa o bülten hoşuna gitmemiştir diyorum şahsi fikrimdir.izmir için ilk ayak için 9battle rhythm 2.ayakda karakolluk 3.ayakda Kamus,anayurt, atan Erhan, bestekar 5ayakda hayrişim bu eküri ikinci kez bu yarışa at hazırlamış bu arada ilki hüsran bunda Glabella rakip gibi bence 6.ayakda da derince aliyar dedi haklı ve isabetli sevindirici bilgiyi paylaşımda bulundu sağolsun göktuğ çamlıyayla ve ıldır efesi benim acemi kuponumdur bol şans ve keyifli yarışlarda sizin yazdıklarınızın bizim kuponlarımızı süslemesi dileğiyle.

Turgay

4.ayakda Karataş ince fauller yapmaz ise Secret lover ı tutuyorum.

stalingrad

izmir
3.1.9.4
2
1
5.6
H
H
uzun zamandır boyle kotu program gormedım
bolsanslar herkese

stalingrad

para vermeyecek ama :)

Melih

Adana tahminlerde verecekmiziniz

stalingrad

adana sayfasında

AVCI

RISING ADMİN ve tüm site sakinleri bol şanslar

TSNC405-79BB-5DF5Koşu Tarihi2020-02-23HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu1Bahis sayısı60Misli1Tutar4,20 ₺

1.Ayak

3 – NEDİMHAN

2.Ayak

4 – GRAY WOLF

3.Ayak

1 – ANAYURT

2 – ATANERHAN

3 – ATİK ATİK

4 – BESTEKAR

6 – KAMUS

4.Ayak

3 – KING MAN GO

4 – KURU SOĞAN

6 – SECRET LOVER

5.Ayak

2 – BERDAR

4 – GLABELLA

5 – HAYRİŞİM

6 – LADY SACRIFICE

6.Ayak

1 – ALİYAR

Aliboyla

İzmir altılım
1 wait for it banko
3 bennato banko
Hepsi
3 5 6
Hepsi
1 aliyar banko herkese bol bol şans

Aliboyla

Teşekkürler rısıng hepimize

erol Namlı

bol şanslar sitenin tüm yorumcularına ve iyi pazarlar dilerim İzmir tahminim. Birinci ayak. 4.7.8. İKİNCİ AYAK. bende baydöker tek rakip 6.ıldır beyi ama ben baydöker diyorum. Üçüncü ayak. 4.6. DÖRDÜNCÜ AYAK HEPSİ. BEŞİNCİ AYAK. 5.6.3.4. SON AYAK 4.7.10.8.11.1.kupon tutarı 60.48.tl.yatırılmıl kupondur bol şanslar diliyorum

erol Namlı

teşekkürler kardeşim herşey gönlümüzce olsun

Hüseyin

Emeğine sağlık rısıňg tüm siteye bol şanslar sevgili derince bugünkü tekimiz aliyarmı yoksa ayriyeten cazip banko varmı sabırsızlıkla bekliyorum yorumlarını bol şanslar

Buca06

İZMİR KUPONUM:

Admin ve RISING ile diğer tüm kupondaşlara bol şanslar diliyorum.

1. AYAK: 1-5-3-6-8

2. AYAK: 6 *** ILDIRBEYİ

3. AYAK: 6-7-3-5

4. AYAK: 3-5-6-2

5. AYAK: 2-3-4-5

6. AYAK: 6 *** ILDIREFESİ

Sağlıklı ve mutlu bir pazar günü olsun….

Buca06

Teşekkürler RISING, İzmir’in görülmeye değer güzel bir yeri ILDIR, beyleri ve efeleri benim favorim oldu bugün, size de iyi pazarlar…:))

demirfaruk

RISING BOL SANS
IZMIR
7.3.9.5
3.2.6
1.6.7
5
5.2.4.6
8.7.1….BOL SANS

Aksacli

Teşekkürler RİSİNG.. Bol şanslar dilerim…

derince

İzmir de söylenecek bir çok seyi söylemiş dostlar

İlk ayak Ekurileri birini cikarip Targaryen başta hepsi diyorum.

2.ayak olduk ça denk grup ta
Big dadas bankom..

3.ayak bu mesafede orijin olarak çok daha iyi olmasını beklediğim erguclu favorim.
Rakipler bestekar ve kaba kumu kabul ederse kamus diyorum

4.ayak kuzey yagmuru tempo ayarlayamadigi için kaybetmiş bu kez aynı hatayı yapmaz düşünüyorum bankom.

5.ayak 3456 ayrımsız tutuyorum.

6.ayak aliyar – ildir efesi – Çamlıyayla – Göktuğ – Mihriban kaya

Keyifli seyirler..

Aksacli

Teşekkürler derince.. Bolşanslar.

baranovici

Ben bizim siteyi mahalleye benzetiyorum:)
Mahalle kültürü degerlidir kıymetlidir aile gibisindir insanlarla. Herkesin kapısı açıktır birbirine. Tek farkımız birbirimizi görmüyoruz:) ama karşılıksız paylaşım yapıyoruz emegimizi bilgimizi paylaşıyoruz. Emegi geçen herkese bir kez daha teşekkürler.

Bu arada mahallemizin atı koşuyor Gray Wolf:) bu vesileyle mustafa arkadaşımızın heyecanını paylaşıyor yarışta başarılar diliyorum:) Ayakları düz bassın inşallah. Cümleten bol şanslar arkadaşlar

baranovici

İzmir
3.4.5.6.7.8
1.2.3.4.5.6
Bestekar
Kuzey Yagmuru
Hayrişim
2.4.6.7.8.10.11

AVCI

2.ci kuponum

Bilet noFC0F-90F3-5DF5Tarih23/02/2020 12:59:26HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu1Misli1Bahis sayısı80Tutar5.60 ₺DurumOynandı

1.Ayak

8 – TARGARYEN

2.Ayak

1 – BIG DADAŞ

2 – BAYDÖKER

4 – GRAY WOLF

5 – KESKİN NİŞANCI

6 – ILDIR BEYI

3.Ayak

4 – BESTEKAR

4.Ayak

2 – DONT LOOK BACK

3 – KING MAN GO

5 – KUZEY YAĞMURU

6 – SECRET LOVER

5.Ayak

2 – BERDAR

3 – BURNING ROSE

5 – HAYRİŞİM

6 – LADY SACRIFICE

6.Ayak

1 – ALİYAR

Nalbant

Bol şanslar olsun..
İzmir Altılım
1.Ayak 7,9,4,2,3,5
2.Ayak 2
3.Ayak 1,4,6,7
4.Ayak 5,6
5.Ayak 6,3,4,5
6.Ayak 1,4,7,8
53.76 tl

Gümbürgümbür

Selamün Aleyküm dostlar uzun zamandır takip ettiğim bir site.Yorumlarnız ve seviyeli muhabbetler çok güzel.
İlk defa yorum yazıyorum . Naçizane dostlar benim kuponum.
4,7,5,9
2,3,5,6
1 (bence kumu eksik olsada bu gruba üstün )
5,6
5,2,4
4,1,8,10,7

Herkese bol şanslar herşey gönlünüzce olsun.

cüneyt67

1.ayak :(3, 4,5,7,8,9)
2.ayak :(2, 3)
3.ayak :(1, 4,6)
4.ayak :(5)
5.ayak :(3, 4,5)
6.ayak :(1, 4,6,7)

Sivasli

1 ayak… Insanın yazdıkça yazası geliyor.
NEDIMHAN a bel bağladık
1ayak….1.2.3.6
3ayak…..KAMUS
4AYSK… 3.4.5.6
5AYAK. HEPSI
6 Ayak ALIYAR

Bütün arkadaşlara bol şanslar diliyorum

mbb84

İzmir kuponum

7-4-9
2
1-4-6-7
5
4-5-3-1-2-6
1-2-6-4-8-10

Kupon bedeli:35TL

Kuzey yağmuru Karataşla bir başka koşuyor. Baydöker de aynı şekilde Mustafa çiçekle. Bu ikisine güvendik, bakalım.

TONY BİLİR

İzmir
Basit gibi görünen program para verebilir ona yönelik bir oyun yapıp yatırdım

1.ayak : 4.3.7.5.9.2.6.8
————————————–
2ayak : 2 bay döker bunları denize döker banko
—————————————————————
3.ayak : 1.3.6.5
—————————-
4.ayak : 5.6.3.4
————————–
5.ayak: 5.2.4
———————–
6.ayak: 4.6.8.10.2

TONY BİLİR

İzmir
4.3.7.5.9.2.6.8
2 bay döker bunları denize döker banko
1.3.5.6
5.6.3.4
2.5.4
4.6.8.2.10

O GEMI BURAYA GELECEK

Herkese bol şans begenmedigim bir program eglenmek icin kuponum su sekildedir
NEDIMHAN (Banko)
1,3,5,6
1,4,5,6
KUZEY YAGMURU (Banko)
1,4,5
ALIYAR (Banko)

derince

Bol şans ogemi cuma günü gibi patlayabilir

O GEMI BURAYA GELECEK

Olabilir tabi ben kuramadim galiba sablon…sizlere bol sans

kumarbaz16

Herkese selam
Izmir
1.ayak-hepsi
2.ayak-2-3-5
3.ayak-1-4-6-7
4.ayak-3-5-6
5.ayak-4-bankoo
6.ayak-1-4-6-7

Barandeniz

İZMİR
4,5,3,1,8,9
5,3,4,1,2
1,6,4
5,4,3,2
2
1,4,6,7,10,11
Herkese bolsans

İrfan

Güzel kardeşlerim hepinize bol şanslar diliyorum.
Yorumlarınız harika teşekkürler.adminimiz ve tüm
Sitemiz yorumcularımıza saygı ve sevgiler.

hamolyozlu

selamlar iyi pazarlar..
izmir
2-3-4-5-6-7-8
1-2-3…/h
1 anayurt bankom
5-6
2-3-4-5/h
4 göktuğ bankom

Angaralı

3
3
1,3,4,5,6
Hepsi
4,5
4,1,11
Herkese bol şans

Faruk52

Herkese bol şans 1 ayak 1-2-3-4-5 / 2. Ayak 2-3-4 / 3. Ayak 6 tek / 4. Ayak 5-6 / 5. Ayak 5-4-1 / son ayak 4-1-6-11

84
0
Tahmin paylaş.x
()
x