23 ŞUBAT 2020 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese. İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Safkanların tamamına yakını gerek mesafe gerek piste uyum anlamında denk görünüyor. Eğer mesafe 200 metre daha kısa olsaydı öyle tahmin ediyorum eküriler yüzde 50 lerde agf çıkardı. Yine favori çıkacaktır ancak safkanların her ikisi de yüksek sprinter safkanlar olduğunu düşünmüyorum. Start verildikten sonra liderlik için (7) PETIT BLUE, (6) DYMAXION ilk iki sırayı alacaktır. İlk 800 metre geçildikten sonra bunların arkasına (3) NEDİMHAN, (2) JUST RUN dahil olacaktır. Ancak yarış burada kalmayacak bunların hemen arkasında da pozisyon alan isim (1) numaralı WAIT FOR IT ve (5) TEK DADAŞ olacaktır. Mücadele bir nevi taktik anlayıştan ziyade dayanıklılık testi şeklinde geçeceği için yarışın son derece süratli geçmesini bekliyorum. Bu saydığım her isim bir önündekinin tükenmesini bekleyecek eğer yeterli bir performans düşüklüğü sezmezler ise de 1200-1400 direklerinde ki geçişlerle tempoyu daha da koymaya çalışacaklardır. Böyle bir senaryoda bana sprinter bir at lazım. Bahsetmiş olduğum safkanların tamamı önlerde yer tutmak zorunda. Geriye bu grubu avlayabilecek tek safkan (4) numaralı CONGENIAL SON kalıyor. Biliyorum yine uçtuğumu düşüneceksiniz ama ben bu safkanı tek bırakacağım. Açıkçası riskli dememe gerek var mı bilmiyorum :) uzun lafın kısası son 200 den sonra yapacağı ataklarla grubu -ki eğer grup kalırsa- toplamasını beklediğim (4) numaralı CONGENIAL SON BANKOMDUR.

2.ayak: (1) numaralı BIG DADAŞ’ın favori çıkacağı yarışta aynı zamanda bu safkan yarışı forse edecek. Son düzlüğe lider girecek olan safkanı dışarıdan yapacağı ataklarla (2) BAYDÖKER ve (3) BENNATTO sıkıştıracak ve bu üç safkanın mücadelesi yarışın birincisini belirleyecektir.

3.ayak: Safkan yarışlarını güzel kazanıyor ve dolayısı ile (3) BESTEKAR’ın yarın da  favorilerden birisi çıkacağını düşünüyorum. Ancak izmir kumunu söküp sökemeyeceği muamma olacağı için. Ben burada bu safkana rakip olacak iki safkanı yazacağım. (1) numaralı ANAYURT ve (6) numaralı KAMUS şans vereceğim isimlerdir.

4.ayak: (6) SECRET LOVER, (5) KUZEY YAĞMURU ve (3) KING MAN GO arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

5.ayak: (4) GLABELLA, (5) HAYRİŞİM arasında geçmesi muhtamel yarışta sürpriz safkanım (6) numaralı LADY SACRIFICE olacak.

6.ayak: Sürpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak. Herkese bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞANLONUM

1.ayak: 4 tek

2.ayak: 1-2-3

3.ayak: 1-6

4.ayak: 6-5-3

5.ayak: 4-5-6

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

admin

1-3-4-8
1-2-3-4-5
4
5-6
2-4
H

Herkese bol şanslar

admin

Ekürilermiş ilk ayak hiç haberim yoktu :)

admin

Yarışı seyredemedim biraz senden biraz benden oyun çıkardım ama para çıkmayacak tutsa bile.

admin

Uzayan mesafede Anayurt şansı yüksek diye ekledim ama tutar yüzünden çıkardım, iyi de yapmışım yine karşılıksız tevziye katkı. Adana’dan devam :)

Nolisi Dolisi

Üstat kurguyu çok beğendim bol şanslar…

Benim kuponum

4
1,2,3,4,5,6
1,4,6
5,6
4,5
1,2,4,7,8

Tutar: 25t

Herkese selamlar, sevgiler…

Nolisi Dolisi

Gelmezse de gelmez üstat canımız sağolsun :)

Nolisi Dolisi

Son kurşunumu da 6/5 sıralıya atmıştım, oyunda kaldık :)

Nolisi Dolisi

Yalnız yarışın her yerinde teşvik isteyen bir tay 6 Secret Lover. Özcan bildiğin bitti getirine kadar . Daha da yarış kazanamaz söylüyorum şimdiden :))

ramazan

Gulfstream yedili plase ve altili
11,4,10/7,10/7,4/2,9/8,2,1,5/11/6,10,3,5

13
0
Tahmin paylaş.x
()
x