23 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Yarış hayatına Ankara da kum piste kazanarak başlayan o gün dahilinde takip listemde ki isimlerden olan son startının ardından geriye alınıp dinlendirilen ve son startında ki anlamsız koşusunu geride bıraktığını düşündüğüm Adana idman pistinde ki Şubat ayı içerisinde ki etkili idmanlarının yanı sıra en ciddi rakibi olan hazeleyes’e son üç yarıştır üst üste binen kantarması Özcan Yıldırım’ın bugün tercihi ile beraber şansının bir kademe daha arttığını düşündüğüm mesafenin etkili isimlerinden olan 8 KARMA FELSEFESİ koşuda rakiplerinin çok önünde gördüğüm isim olup, tek ciddi rakibinin ara sonrası eksik kalması durumunda form olarak en az favori gördüğüm isim kadar hazır durumda olan 7 HAZELEYES ve Bugün ilk kez çıkacağı Adana pistinin yanı sıra Kum tecrübesi elde edecek olan ismin ilk kez deneneceği Kum performansında çok ters bir sonuç beklediğim idmanlarında ki kolay işlerinde dikkatimi çeken 2 ALLORA koşuda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Son kazandığı yarışında Maidene veda eden uzayan mesafede etkili koşarak henüz yarış hayatının üçüncü startında güzel bir görüntü ortaya koyduğunu düşündüğüm ve Adana idmanlarında yapmış olduğu son işlerinde oldukça formda olduğunu gözlemlediğim devam ettirdiği formuyla beraber bugünde koşunun ön planda değerlendirilmesi gereken 5 UÇAN FİL ilk şanslı isim olup, bugün çıkacağı ilk uzun deneyiminde orijin olarak çok fazla yadırganmayacağını düşündüğüm verdiği kısa aranın ardından idmanlarında iyi bir görüntü ortaya koyan 4 SCARY GHOST, rakiplerine oranla bomboş kilosuyla son ikinciliğinin tesadüf olmadığını yarışa yansıtabilecek forma sahip olan 9 KEYSE TUGEN, son yarışını şartlı koşu kazanarak Maidene veda eden ismin uyumlu binicisiyle bugünde Adana pistinde ki çok rahat işleriyle rakiplerinin önünde koşuyu bir kez daha birincilikle süsleyebilecek 8 KENT MARAŞ, sonlarda rakiplerini avlayabilecek sprinte sahip etkili hazırlıklarıyla 2 JESSAMINE koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı koşusunun nefesleri keseceğini düşünüyorum. Mesafenin ortaya dönmesiyle beraber koşunun sürat olarak oldukça yüksek tempoda gitmesini beklediğim yarışta. Çok değişik senaryolar oluşabilir gözüyle bakıyorum koşuda ön planda tuttuğum isim açıkçası Akın Sözen ile uyumunun çok daha başarılı olduğunu düşündüğüm en önemlisi sevdiği ve ideal mesafeye dönüp bugün Adana idman pistinde ki güzel dereceleri işleriyle ilerleyen yaşına rağmen koşuda birinciliğe uzanabilecek formda gördüğüm 5 HOT CHOCOLATE ilk şanslı isim olup, ön tarafta sürat yarışına dönüştürecek isimler arasında gördüğüm seri ayağa sahip 3 DOWN TOWN , idmanlarında ki uzun işlerinde muntazam işler ortaya koyan 4 HAS YAĞIZ, bugün önde ki grubu en geriden takip edip son metrelerde yarışa ortak olup koşuyu bir solukta kazanabilecek 2 COOGER koşuda şans verdiğim dört isimdir. ( Bu arada koşu üzerinde favori çıkmasını beklediğim Bitcoin’e neden şans vermediğimi merak eden takipçilerimiz olabilir. Bu ismin yaklaşık 1 yıldır uzun mesafeli koşularda yarış görmesi ve bugün için kendisine bu süre içerisinde ki yarışlarından sonra ters geleceğini düşündüğüm için bu ismi bugün ki şablonumda dışarıda bırakmayı tercih ettim. )

4.AYAK : Yarış hayatına başladığı ilk yarışı dahil o gün için mesafe tuttuğunu düşündüğüm ve dile getirdiğim ismin geç çıktığı maidenden sonra çok hızlı bir ivme kazanıp oldukça iyi bir ikramiye kazancı elde etmesi ile beraber ağır bakımının da o kadar düzenli olmasının meyvelerini yarışına yansıtmasıyla uzayan mesafede çok etkili ve kolay görüntü sergileyen uyumlu jokeyi Özcan Yıldırım ile beraber bugün için yarışseverler için yüksek ihtimal liman haline gelmesini beklediğim, 3 OĞUZBOYLU koşuda ilk şans verdiğim isim olup, koşu üzerinde yıkılması durumunda ikramiye açısından oldukça tatlı bir yere gelmesi ümidiyle rakip olarak, son koşusunda Selim Kaya ile denenen bugün uzayan mesafeye ilk defa dönecek olup bir kez daha Selim Kaya ile sahada olacak olan ve Adana idman pistinde ki uzun işlerinde bugün favori konumunda ki rakibine göre daha kolaylamış şekilde gözüken 1 DEDE SEYDO istediği birinciliği bugün kapabilir. Bu iki ismin eksik kalması durumunda koşuda oldukça cazip sürpriz çıkmasını beklediğim hazırlık olarak oldukça muntazam idmanlarla yarışa girecek olan start problemi teşkil eden isimlerden olmasına rağmen bugün çıkacağı ilk uzun deneyiminde grubun en gerisinde yarışı takip edip sonlarda önde ki oğuzboylu dede seydo ikilisinin çekişmesinden faydalanarak bir anda birinciliğe kendisini atabilecek 4 ÖZBATU koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : Kendisini oldukça iyi tanıyan aprantisi İsmail Demir ile bugün sevdiği uzun mesafede rakiplerine oranla ağır kilosuna rağmen koşuda kazanmaya en yakın isim olarak göze çarpan 1 RUMET ön planda ki isim olup, Elazığ, Diyarbakır ve Urfadan sonra çıkacağı Adana pistinde sevdiği mesafe ile birlikte koşuda tatlı sürprize imza atabilecek program üzerinde ki kilit Jokeyi Akın Sözen idaresinde ki 3 BALAHATUN, ara sonrası Urfada koştuğu yarışından ikincilikle ayrıldıktan sonra hedef yapılarak Adana pistine çıkarıldığını düşündüğüm Ahmet Çelik idaresiyle şansının bir kat daha artan 4 TUBAN KAMA ve bomboş kilosuyla rakiplerini bugün için uyutup bir solukta koşuyu bitirebilecek 6 HERRİNG , 8 BLACK FEATHER koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Geldik bir çırpıda son koşuya diğer koşularda oldukça bankör davranıp liman olarak sığınmayı tercih ettiğim ismin ne konumda çıkacağını tam olarak kestiremiyorum. Koşuda koşan isimlerin ikisi dışında tek tercih edeceğim safkanın yanında hepsi çok yıpranmış durumda görüyorum. Özellikle son koşusunu kazanırken bilginkadir için eğer bugün kazanıra girip erken yarış kayıtı olması halinde yazık olacağını dile getirmiştim. Aynı fikrimin devam ettiğini ve bugün piste kendisinin çok etkileneceğini düşünüyorum.Ara sonrası koşacak iki isimden birisi olan Efeberk’e bugün neden Ali Kaçmazın binmediğine anlam veremedim. Kendisiyle olan uyumu oldukça yüksekken tercih dışında tutulması kendisini benim tercihimden de uzak tuttu. Eküri isimlerin sık koşturulurken bu sık koşturulmanın bugün palermoya yarıyacağını düşünüyorum koşuyu kazanır mı ? sorusu bugün için olmasa da bir sonraki yarışına oldukça umut yakacak gibi. Kırmızıkayanın bugün döküleceğini düşünüyorum. Hüradam ara sonrası koşacak bir diğer isim bugün sanki sadece koşu görmek için bu koşuya hazırlanmış gözüküyor koşarsa sağlam koşar ama bugün o gün değil. Koşu içerisinde tek kısrak olup dikkat çekiyor. Mesafenin uzun olması aslında sevdiği bir durum fakat erkek rakiplerine direnebilecek forma sahip olduğunu bugün için düşünmediğim umutçiçeği. Ön tarafta kendisini bugün gereksiz yere yıpratacak biraz sabırlı olursa yarışta iyi bir yere gelebilir gözüyle baktığım Batınhan. Son yarışında kendisine şans tanıyıp hayal kırıklığına uğradığım ismin bugün beni yanıltıp gelmesi durumunda kader demekten başka bir söz duymadığım Zirvetay.  Bugün açıkçası beni en çok ürküten ve korkutan isim olduğunu düşündüğüm son yarışını kazanırken oldukça kolay gözüküp rahat bir birincilik elde eden bugün içinde Ali Kaçmaz ile bomboş kilosuyla aynı senaryoyu yapar mı ? korkusu içerisinde son metrelerini gözüm kapalı izleyeceğim Buzul. Bu saydığım isimlerin dışarısında kalan 104 günlük aranın ardından bugün üzerinde aprantisi Özgür Ordu ile ilk buluşması olacak olan idman olarak rakiplerinin üzerinde olduğunu düşündüğüm aprantisinin idmanlarda eşlik etmesi uzayan mesafede rakiplerini 4 5 sıralarda takip edip viraj üzerinde ön tarafa hakim olmasını beklediğim Çim  – Kum ayırt etmeden etkili yarışlar ortaya koyan koşu şartının Handikap statüsünde olup ağır kilosuna rağmen yüksek handikap puanıyla dikkat çeken 1 YIRTLAZ  bugün Adana liman tercihim olup BANKO şans vereceğim isimdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,7,2

2.AYAK : 5,4,9,8,2

3.AYAK : 5,3,4,2

4.AYAK : 3,1,4

5.AYAK : 1,3,4,6,8

6.AYAK :  1 YIRTLAZ

TUTAR : 63 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz.

anadolukartali44
Üye
anadolukartali44

Merhaba değerli dostlar
Adana sablonum
5
1-6-7
1-6-8
2-5
3-4
Hepsi
Bol şanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

Murat
Ziyaretçi
Murat

Emeğinize sağlık yorumlarınızı okurken keyif alıyorum teşekkürler

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim bol şanslar dilerim.

Adnan Türk
Ziyaretçi
Adnan Türk

İlk ayak 9 karışık kiloya girmiş dikkat derim.
2nci ayak 3
3ncü ayak 9
4ncü ayak 5
5nci ayak 8
6ncı ayak 1
Bu atlara dikkat derim.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar dilerim

Nolisi Dolisi
Ziyaretçi
Nolisi Dolisi

Bol şanslar Yavuz…

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim nolisi bol şanslar dilerim.

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Adana
1. Ayak 7,5
2. Ayak Surpriz Olur HEPSI
3. Ayak 1,2,5
4. Ayak 3,5,1
5. Ayak 8 BLACK FEATHER BANKO
6. Ayak 7,10,6,4,3,5,1

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim deniz, bol şanslar dilerim.

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

Adana
2-5-8-7
1-8-4-5
1-4-5
3-1
8
3-4-7-8

bol şanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim kavas, bol şanslar.

Engin Ineç
Ziyaretçi
Engin Ineç

Bol şanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim engin bol şanslar

Selocan
Ziyaretçi
Selocan

Hepimize bol şanslar
ADANA Kuponu
1.Ayak 8 2
2.Ayak 7 3 1
3.Ayak 2 banko
4.Ayak 3 //1 5
5.Ayak 8 3 6
6.Ayak 1 10 7

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkürler selocan bol şanslar dilerim.

salim
Ziyaretçi
salim

Adana besli
1.3.5
1.2.3.4.6.7.9.10
1.3.4.5
1.3.4.6.8
4.umutcicegi
Bol sanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar salim