23 ŞUBAT 2019 ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (NOLİSİ DOLİSİ)

23 Şubat 2019 Adana Tahminleri

1.Ayak Dişilerin şartlı-5 koşusunda son yarışında da tek tuttuğum ve bugünkü yarışa oranla daha net rakibi olmasına rağmen rahat kazanan 7 HAZELEYES uygun grupta bir kez daha banko atım olacak. Yarış hayatında ilk defa bu yarış DB takısı kullanıyor olması da performansına olumlu yansıyacaktır. Tek soru işareti oluşturabilecek nokta Özcan’ın bu yarışta farklı tercih yapmış olması ama F.Yuksel bu tarz yarışlarda güvendiğim bir isim olduğu için önemsemiyorum.

2.Ayak Son yarışında bu pist ve mesafede maiden’den çıkarken ben dahil sitedeki pek çok yarışsever arkadaşımızın kuponunda tek olan ve bizleri yanıltmayan 5 UÇAN FİL yine çok şanslı olup net favorimdir. Bu yarış özelinde önde kendisini rahatsız edebilecek bir isim görmediğim için A.Sözen’in tempo yarışlarını da düşününce küçük ve misli kuponlara risk edilebilir. Rakip gördüğüm isimler sonları güçlü 3 KLAUS ve Altınbaşak’ın son dakika yarıştan çıkarıldığı gün herkese kupon yırttırıp ortadan kaybolan 8 KENT MARAŞ.

3.Ayak Adana sezonuna efsanevi bir giriş yapan 1 BITCOIN mükemmel durumuyla kazanmaya çok yakın ikinci bankom. Eksik koşması durumunda çarşı fena karışır, kapatmaya kadar gideri var.

4.Ayak Uzayan mesafe 3 OĞUZBOYLU’nun işine gelir favorim. 1 DEDESEYDO ve 5 ATEŞBİBİ mesafeye uyum sağlayabilirlerse favoriyi avlayabilirler. Yarışın sürprizini 2 DERİN MAVİ yapabilir dikkat.

5.Ayak Çok karışık bir koşu olduğunu düşündüğüm yarışta 1 RUMET favorim olmakla beraber kilo farkları, dinçlikle farklı koşabilecek isimler ve gününe göre farklı performans sergileyen safkanlar burayı kapatmama sebep oldu.

6.Ayak Zor gözüken yarışta önde gitmek isteyecek isimlerden 7 BİLGİNKADİR ve 10 BUZUL erken mücadeleye girip birbirlerini yemezlerse eşit derecede şanslılar. Kalitesiyle bu tarz bir grubu her zaman geçebilecek 4 UMUT ÇİÇEĞİ, verdiği kısa arada iyi çalışan 6 EFEBERK ve yakın ara koşuyor olmasına rağmen (Kaya Ekürisi Klasiği) 2 KIRMIZIKAYA eküri desteği ile yarış üzerinde şanslı gördüğüm isimler.

Kupon:

7 HAZELEYES

5 UÇAN FİL//3,8

1 BITCOIN

3,1,5,2

HEPSİ

7,10,4,6,2

Tutar: 11.2tl//33.6tl

Herkese bol şans dilerim…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.