23 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Kaba kum koşanlar arasında (4) KAYRABEY ön plana çıksa da İstanbul’dan gelen atlar var. Bunlardan (6) KOŞTAHA, (7) MİRACIM ve (5) KORKUTASLANI’nı yazıyorum.

4. KOŞU: Sert rakipler arasındaki son yarışını dikkate almadığım (8) ÇERMİ KHAN, kazanarak moral bulan (3) YEŞİLMASKE, etkili jokeyiyle (7) SAVAŞ ATI ilk göze takılan isimler. Normale yakın start çıkışıyla (11) ZEUS sürpriz yapabilir, (6) GÜLFEM de iyi bir form yakaladı. Daha sürpriz arayanlar için Korik.

5. KOŞU: Vasat altı gördüğüm atların mücadelesinde risk almıyor kapatıyorum. AGF tablosuna göre kupon bedelini yüksek görürsem at çalabilirim.

6: KOŞU: Yarışa baktım incelemeye gerek duymadım. (9) ZAĞNOS’un bu grupta maidendan çıkamaması benim için büyük sürpriz olur.

7. KOŞU: İstikrarlı koşan (3) CHICAGO, durumunu startta ne kadar kalacağı belirleyecek (4) KARA ŞİMŞEK, dinlendirilen (2) VOLKANIMSIN ve her an patlama yapabilecek (6) OĞLUM OZAN ile bu ayağı geçmeye çalışacağım. Kupon bedelini yükseltmemek için 1,9,11 numaralar elediğim atlar oldu.

8. KOŞU: Herkes (1) ADINI SEN KOY diyecek. Yorum yapamadım espri de uyduramadım idare edin artık.

ALTILIM
1.AYAK: 4,6,7,5
2.AYAK: 8,3,7,11,6
3.AYAK: H
4.AYAK: 9
5.AYAK: 3,4,2,6
6.AYAK: 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Mehmet.

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

skr005
Üye
skr005

İlk ayak 5i atıyorum.2.ayak 3-6-7-8-2 yazıyorum o kadar attan elemedigimiz at çıktigi gibi bitiriyor.3-yesil maske 7-savas atı bunlara yazıklar olsun adını duyamadım be.ozellikle uğur polat sana yazıklar olsun ne rezil bı yarıştı o.

skr005
Üye
skr005

Gerçekten öyle .Allah aşkına 9-kovada beyaz bayrak ayna yapacak deseler güler gecerdim neyse kısmet değilmiş