22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Maiden Mücadeleyle start alan Altılı ganyan oldukça zorlu bir başlangıca sahne oluyor. Form olarak istikrarsız isimlerin ve yarış hayatına yeni başlangıç yapacak olan isimlerin bir araya geldiği bu mücadeleyi kalabalık tutacağım. Yarış hayatına Bursa pistinde start veren ve o gün için oldukça beklentiler yüksek olan ve daha sonra İzmir pistine dönen bugün ki hazırlıklarına bakıldığında es geçilmeyecek bir isim olduğunu düşündüğüm 3 ERVURGUN ilk şans verdiğim isim olup, Yarış hayatına bu koşuyla start verecek olmasına rağmen uzun süredir yarış hazırlıkları içerisinde olan orijin olarak iyi işlere imza atacağını ortaya koyabilecek 2 DILLIRGA, Bugün ara sonrası start alacak olmasına rağmen çok seri bir ayağa sahip olan etkili hazırlıklarıyla iyi bir sonuç çıkarabilecek 8 SARIŞIN KURT, Uzun bir aranın ardından start olacak bir diğer isimlerden olan ve Ankara pistinde koşmuş olduğu rakiplerinin bugün sınıf isimler arasında yer aldığı isimler olduğuna bakıldığında kumaşının ve kalitesinin ortada olduğunu düşündüğüm 9 TURKISH LEGEND, Form olarak jokeyler statüsünde şuanda çok düşük olduğunu yarışlarına yansıtmasına rağmen İzmirin etkili jokeylerinden M.Çiçek idaresinde ilk startını alacak olan 4 GÜZELAT,  Son olarak erkek rakiplerinin yanında Aradan sonra İstanbul pistindeki ilk startının ardından geri çekilen bugün start alacağı İzmir pistinde koşuya imza atabilecek tek dişi isim 10 TOSCANA sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 4 Yukarı İngilizlerin Handikap mücadelesi açıkçası her sonuca açık net bir koşu. Kapatılacak bir ayak olarak gördüğüm günün en zor koşusunu kapattıktan sonra agf’nin üstlerinden bir isim gelirse şahsen üzülürüm. Bugün riske almak istemediğim bu koşuyu sonuç ne olursa olsun kapatıp rahat bir yarış izlemek istiyor ve HEPSİ diyorum.

3.AYAK : 4 ve Yukarı Arapların satış koşusunda rakiplerine göre daha yaşlı olmasına rağmen grup olarak kendisine çok uygun rakipleri bulan ve aranın ardından koştuğu yarışlarla kondisyonunu geliştirdiğini İzmir idman pistinde gözler önüne koyan sevdiği uzun mesafeli bu koşuda yarışın şartına bakıldığında genel de grubun en yüksek handikap puanlı atının kazanmış olduğunu da göz önüne aldığımda haklı olarak yarışı kazanmasını beklediğim 3 KARAMÜRSEL’i günün kazananı olarak kuponumda tek geçiyorum.

4.AYAK : 4 Yaşlı Arapların şartlı mücadelesi neredeyse her yarışında kendisine şans verdim ısrarla üzerinde oyun kurdum ve son koşularında gelsin gelmesin tek olarak yer verdim. Bugün kendisinin çok daha iyi olabilecek kısalan mesafeyle yarışta ilk şans vereceğim isim değişmeyecek 2 GOLDEN KİNG , kuponda kazanan olarak değerlendirebileceğim bir isim olabilecekken ara sonrası bir koşu gören ve yakın zaman koşacak olmasına rağmen grup kendisi için oldukça uygun olan rakiplerine üstünlük sağlayabilecek güce sahip 5 NEHİRİNOĞLU varken yazılmadan geçilmez diyerek iki isim ile geçmeye çalışacağım.

5.AYAK : 4 Yaşlı Arap atlarının Şartlı mücadelesinde son startında çoğu yarış severi hayal kırıklığında bırakan bir isim açıkçası kendi kuponumda yer verecek olmama rağmen kendisinin bugünde çok fazla bir varlık içerisinde bulunacağını düşünmüyorum. Nedeni ne olabilir diye bakarsam gerçek bir Çim atı olduğunu düşünüyorum henüz kum piste birinciliği olmamasına rağmen rakipler uygunken bir kez daha şans verilebilecek bugün formsuz jokeyi M.Çiçekle form çıkışı yapabilecek 7 MADAM ELLİ , yakın ara koşacak olmasına rağmen formunun zirvesinde olduğunu düşündüğüm ve sevdiği uzun mesafeli koşuda şansının biraz daha fazla olduğunu yarış içerisinde gösterebilecek olan 1 CANÖZGÜ ve çok fazla kalabalık tutmadan bu iki ismin eksik koşması durumunda devreye girebilecek dinamo görevinde olacak olan 8 VİKONYA diyerek bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Bölünen Maidenin ikinci ayağında oldukça zevkli geçmesini beklediğim ve açıkçası sonucunu en çok merak ettiğim bir yarış muhtemelen yarın Agf tablosuna baktığımda GALYALILAR ismini çok önde göreceğim son performanslarına bakıldığında devamlı yükselen bir grafik içerisinde olan bir isim yalnız bu isme neden bilmiyorum ısrarla apranti koşturularak kilo avantajı sağlanmak isteniyor bu ismin bugünde maidene veda edeceğini düşünmüyorum. Yarış içerisinde merakla izleyeceğim yarışın sürat olarak çok yüksek seviyelerde geçileceğini tahmin ediyorum. Kan hattı olarak bugün ilk startı olacak olmasına rağmen pedigrisi için söylenebilecek çok fazla birşey olmayan oldukça seri ayak isimlerin anne kardeşlerinden olan 1 AKARCA KHAN koşu içerisinde ilk şans verdiğim isim olup, eğer bugün koşu içerisinde ilk şans verdiğim isim olmasaydı muhtemelen tek atmayı düşüneceğim bir isim olacaktı yarış hayatının ilk startında usta atlar gibi koşup sonlarda rakibine burun farkıyla geçilip yarışı fotoda kaybeden artan formuyla bugünde ön planda gidecek olması muhtemel isimler arasında yer alacak seri ayağa sahip 2 AL UQSUR ikilisi yarış içerisinde çok planda tuttuğum isimler olup bu ikiliyle şansımı deneyeceğim. Tabiki yarışın favori ismini dışarıda bırakmamın sebebi bugün için hızlı gidecek olan yarış temposunda daha önce yarışlarına da baktığımda seri giden atlara geriden gelip çok fazla müdahale olamaması gelmesi durumunda çok fazla üzüleceğimi de söyliyemem tutmadığım bir isim 1.05 ganyan olsa dahi kuponumda sırf favori diye yer vermeyi tercih etmeyen bir kişiyim.

Bütün yarış sever Arkadaş ve Dostlarımıza Bol şanslar Dilerim.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,2,8,9,4,10

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

3.AYAK : 3

4.AYAK : 2,5

5.AYAK : 7,1,8

6.AYAK : 1,2

TUTAR : 51,84 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar yavuzhan