23 ŞUBAT 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: 7 – RAIN OF TEARS grubun en tecrübeli safkanı ve yarış dereceleri ile favori. Rakibi ise ilk defa start alacak olmasına rağmen iyi işleri ile 8 – ROMANESCA. 6 – NİLES bu ikilinin hatasını kollayacak.

2- AYAK: Uygun kilosu ve iyi hazırlıkları ile 6 – BALKAN ve ekürisi 4 – ALANGU favorilerim. Rakipleri ise 2 – RÜYAGİBİ, 5 – ANEMON FIVE ve 3 – KIRIMKIZ ilk rakipleridir.

3 – AYAK: 6 – NURSENA aynı mesafede kazandığı yarışı ile bu grupta da şanslı. Rakipleri ise mesafe tecrübesi olmasa da 4 – BLITZKREIG ve 1 – ASLAN DAYI öneririm.

4 – AYAK: 2 – GÜMBÜRGÜMBÜR tartışmasız yarışın favorisi. Rakip ise zor kazansa da rakip gözetmeksizin her koşuda adını duyuran 1 – ŞAHPAZLI. Yaşına rağmen çok iyi form tutan safkan rakibine zor anlar yaşatabilir.

5 – AYAK: 7 – KIZIMASLI bu sefer kazanacak grubu buldu. Aksilik yaşamazsa kazanmasını bekliyorum. 9 – SAINT TROPEZ rakibi olup, 3 – DİLEKGÜLÜ’nü sürprizciler için öneririm.

6 – AYAK: Son kazandığı yarışı çok başarılı bulduğum 7 – BEST EVER favorim. 3 – DOĞUNUN REİSİ sert rakibi olup diğer rakipleri ise 5 – MEHMET AMCAM, 1 – SÜNNETÇİ BEYİ ve 4 – FINAL TRY.

Bol şanslar

ALTILI KUPONUM

7-8-6

6-2-5-3

6-4-1

2 ///1

7  ///9-3

7-3-5-1-4

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Ruhi CIRIK
Ziyaretçi
Ruhi CIRIK

Bursa Ve İstanbul Yorumlarınız için Teşekkür ederim dost…