Ana Sayfa / Tahminler / 23 ŞUBAT 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

23 ŞUBAT 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: 7 - RAIN OF TEARS grubun en tecrübeli safkanı ve yarış dereceleri ile favori. Rakibi ise ilk defa start alacak olmasına rağmen iyi işleri ile 8 - ROMANESCA. 6 - NİLES bu ikilinin hatasını kollayacak.

2- AYAK: Uygun kilosu ve iyi hazırlıkları ile 6 - BALKAN ve ekürisi 4 - ALANGU favorilerim. Rakipleri ise 2 - RÜYAGİBİ, 5 - ANEMON FIVE ve 3 - KIRIMKIZ ilk rakipleridir.

3 - AYAK: 6 - NURSENA aynı mesafede kazandığı yarışı ile bu grupta da şanslı. Rakipleri ise mesafe tecrübesi olmasa da 4 - BLITZKREIG ve 1 - ASLAN DAYI öneririm.

4 - AYAK: 2 - GÜMBÜRGÜMBÜR tartışmasız yarışın favorisi. Rakip ise zor kazansa da rakip gözetmeksizin her koşuda adını duyuran 1 - ŞAHPAZLI. Yaşına rağmen çok iyi form tutan safkan rakibine zor anlar yaşatabilir.

5 - AYAK: 7 - KIZIMASLI bu sefer kazanacak grubu buldu. Aksilik yaşamazsa kazanmasını bekliyorum. 9 - SAINT TROPEZ rakibi olup, 3 - DİLEKGÜLÜ'nü sürprizciler için öneririm.

6 - AYAK: Son kazandığı yarışı çok başarılı bulduğum 7 - BEST EVER favorim. 3 - DOĞUNUN REİSİ sert rakibi olup diğer rakipleri ise 5 - MEHMET AMCAM, 1 - SÜNNETÇİ BEYİ ve 4 - FINAL TRY.

Bol şanslar

ALTILI KUPONUM

7-8-6

6-2-5-3

6-4-1

2 ///1

7  ///9-3

7-3-5-1-4

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ruhi CIRIK
Ziyaretçi
Ruhi CIRIK

Bursa Ve İstanbul Yorumlarınız için Teşekkür ederim dost…

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.