Yasin Kadri Ekinci Yeniden TJK Başkanı oldu

21-22 Şubat günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşen Türkiye Jokey Kulübü Olağan Genel Kurulu’nda, Başkanlık seçimi için kullanılan 108 oyun 62’sini alan Yasin Kadri Ekinci, Türkiye Jokey Kulübü’nün Başkanı seçildi.

Yasin Kadri Ekinci, 2007-2009 yılları arasında da Türkiye Jokey Kulübü Başkanlığı yapmıştı.

Türkiye Jokey Kulübü’nün yeni Başkanı Yasin Kadri Ekinci yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi; ” Bu zor dönemde hep beraber zor işleri başarabilmek için uğraşacağız. Hepinizden sonsuz destek bekliyorum ve hatalarımız konusunda bizi çok acele uyarmanızı istiyorum. Bu arada eğer Yönetim Kurulumuz uygun görürse ve sayın Bakanlıktan onay alabilirsek, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Özgecan Aslan için koşmak istiyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum”

Yasin Kadri Ekinci Başkanlığı’nda, Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu; Necati Demirkol, Sadettin Atığ, Can Polat Eyigün, Ekrem Beşerler, Şükrü Erdem ve H. Turgut Alakuş.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri ise, M. Ercan Emre, Dr. Ender Aydıner, Hakan Yücetürk, K. Levent Kitapçı ve Cem Narin’den oluştu.

Disiplin Kurulu Üyeliklerine ise; Tevfik Çelikoğlu, Hakan S. Özcan, H. Fahri Narmanlı, Edip Çizmeci ve Hasan Şer seçildi.

Yapılan diğer bir oylama ise yeni Asli Üyelik içindi. Bu oylamada Selman Erdemirci, Mehmet Yavuz Yılmaz ve Selahattin Sahra Gülü Türkiye Jokey Kulübü’nün yeni Asli Üyeleri oldu.

Türkiye Jokey Kulübü Onursal Üyeliği’ne ise Hatice Celaloğlu seçildi.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.