23 OCAK 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

23 Ocak 2018 Salı KOCAELİ tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

1.AYAK: Sürekli mekan değiştirmesine rağmen tabelanın 2. ve 3.sırasındaki derecelerini önemsediğim, Kocaeli'deki son koşusu olan 19 Ocak tarihli KOCAELİ 1800 KUM koşusunda SLEVEN'in 4 boy gerisinde 2.liği bir yana, 1.56.87 bitiriş süresi ile ilk tercihim olup, 20 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda elde ettiği 2.lik bir yana 2.10.90 ile bu mesafede grubunun en iyilerinden birine sahip olan CAPILANO, 27 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda liderliği elden bırakmayan OSMANİYE ÇOCUĞU ile aynı koşuda startta 5 boy oyalanmasına rağmen azmiyle toparlamasını bilen ve Burak AKÇAY idaresinde 2.lik elde eden DAY KING ve son olarak 9 Ocak tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda Onur YILDIZ idaresinde (ki Onur YILDIZ idaresinde ilk defa koşuya katılmıştır.) 50 kg sıklette ldierliği elde eden SERBEYHAN, yine Onur YILDIZ idaresinde grubunun en hafif sıkletinde tercihleyeceğim isimlerdir. Son koşusunu ölçü almadığım ROYAL KHAN ondan önceki 2 uzun mesafe KUM koşusunda gösterdiği performans nezdinde tercihlerde bulundurulmalıdır. DİLBAR da ona keza.

2.AYAK: Son zamanlarda sürekli mekan değiştiren isimlerden biri olan VOLKANIMSIN'ın bu defa KOCAELİ uzun mesafe KUM pistte, 8 Aralık tarihinde Mazlum Pir DEMİR idaresinde 59 kg sıklette elde ettiği liderliğe binaen, performansını önemsediğimi ve yeniden tercih listemin başında tutacağımı belirtmeliyim. KING BURAK – BEUGAZON da bu koşuda sonraki tercihlerim olacaktır.

3.AYAK: Sürekli mekan değiştirenlerden bahsedeceğim yine. Bunlardan MERTADAM, bu dezavantaja rağmen Tolga YILDIZ idaresinde katıldığı son 2 koşuda gittikçe daha iyi performans göstermeye ve eli kulağında sinyaller vermeye başlamıştır. Diğerlerine oranla daha iyi durumda olduğunu izlemlediğim bu ismi bu defa banko olarak öneriyorum.

4.AYAK: Yine mekan değişikliğinden bahsedeceğim ama bu defa mekan değiişikliğinin kendisini pek de etkilemediğini gördüğümüz, Tolga YILDIZ idaresinde katıldığı son 3 koşunun tamamından liderlikle ayrılmasını bilen ÖZİLHAN'ı da bu koşuda banko olarak öneriyorum.

5.AYAK: Son koşusunu ölçü almadığım, 27 Aralık tarihli KOCAELİ 1400 KUM koşusunda Mehmet Salih BADIŞOĞLU idaresinde liderliğinin yanı sıra, 1.26.96 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran GÖNÜL KIRMAZ bu koşuda da bankomdur.

6.AYAK: Uzun mesafede katıldığı son 2 koşusunda parlak bir birincilik ve ikincilik elde eden, aynı performansı kısa mesafede de göstereceğine inandığım son günlerin formda ismi KURYE başta olmak üzere, Adem ASLAN idaresinde katıldığı son koşu olan 8 Aralık tarihli KOCAELİ 1500 KUM koşusundan liderlikle ayrılan ve bu defa eküri avantajı bulunan BAHİR ve yavaş yavaş eli kulağında sinyaller veren, son 2 koşusunda gösterdiği performansı önemsediğim SERHASAN bu defa Zülfükar KARABULUT idaresinde tercihleyeceğim isimler olacaktır.

1.AYAK: 3 – 6 – 7 – 8 – 11 – 12
(Royal Khan – Capilano – Dilbar – Day King – Osmaniye Çocuğu – Serbeyhan)

2.AYAK: 1 – 3 – 4
(King Burak – Volkanımsın – Beugazon)

3.AYAK: 7
(Mertadam)

4.AYAK: 2
(Özilhan)

5.AYAK: 4
(Gönül Kırmaz)

6.AYAK: 8 – 10 – 13
(Kurye – Serhasan – Bahir)

TUTAR: 3.24 TL

Yazar: ETC

ETC
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar Etc

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Teksiz bir Kocaeli yarışı
————————————–
1.) capilano-dilbar-beynam

2.) king burak-volkanımsın-beaugazon

3.) baydarşah-ililge

4.) özilhan-romeo

5.) brave azur-gönülkırmaz

6.) diyarbeyi-kurye-erenbilge

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar