22 OCAK 2018 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

22 Ocak 2018 Pazartesi ŞANLIURFA tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

1.AYAK: 11 Ocak tarihli ŞANLIURFA 1700 KUM koşusunda (ki ilk uzun mesafe koşusunda) İsmail KATI idaresinde elde ettiği liderliğe dikkat çekmek istediğim ARBEDAŞLI, 1 Ocak tarihli ŞANLIURFA 1400 KUM koşusunda Mustafa IŞIK idaresinde elde ettiği liderlik ve 1.34.75 bitiriş derecesi ile TAKİPETBENİ, tabi ki geçen günki gibi yazmaktan vazgeçmeyeceğim SIVERDAYS ve son olarak BLACK GRAPE bu koşuda sırasıyla tercihleyeceğim isimlerdir.

2.AYAK: 11 Aralık tarihli ŞANLIURFA 1700 KUM koşusunda Remzi DOĞAN idaresinde elde ettiği liderlik bir yana, ŞANLIURFA 1700 KUM mesafesinde 2.15.86 ile grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan ve Şanlıurfa’daki son 4 sınavında mesafe ayırt etmeksizin istikrarını koruyan CEVHER’in bu defa Ferit YARDIMCI idaresinde 1800 KUM pistte koşuya hükmedebileceğine kesin gözüyle bakıyor, bankom diyorum.

3.AYAK: İlk defa uzun mesafe sınavına katılacak olan isimlerden, 28 Aralık ve 4 Ocak 2018 tarihli Şanlıurfa 1200 – 1300 KUM koşularında elde ettiği liderlikleri beğendiğim, ekür avantajlı OPRAH, başta olmak üzere, SILVER GREEN, TUBAN KAMA ve MY REAL STAR da sırasıyla tercihlenmesi gereken diğer isimlerdir.

4.AYAK: 29 Kasımdan bu yana mesafe ayırt etmeksizin katıldığı 3 koşudan sırasıyla 1,2 ve 3.lükle ayrılan, bunlardan 11 Aralık tarihli ŞANLIURFA 2000 KUM koşusunda Ferit YARDIMCI idaresinde İNCİR ÇEKİRDEĞİ’nin gerisinde 2.lik elde eden fakat tabelanın 3.sırasındaki isme uzak ara fark yapan ŞÜKRANIN OĞLU ile 4 Ocak tarihli ŞANLIURFA 1200 KUM koşusunda Ufuk AKAY idaresinde uzak ara ile liderliği elde eden TAKIL BERİ bu koşuda birbirlerine rakip gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK: İLKNUR SULTAN 15 Kasım tarihinde ŞANLIURFA 1700 KUM sınavında elde ettiği liderlik ve 1.57.13 bitiriş süresinin yakın zamanda bu mekan ve mesafede grubunun en iyisi olması hasebiyle tercihlenmelidir.

6.AYAK: Son koşusunu ölçü almadığım GAHTALI, 7 Aralık tarihli Şanlıurfa 1700 KUM sınavında olduğu gibi Recep YILDIRIM idaresindeki performansının benzerini sergilerse kalabalık grupta rakip de tanımayacaktır. Yarış yaşamının ilk 4 koşusunda oldukça parlak bitirişleri bulunan ÖZHABER OĞLU da eli kulağında isimlerden biri olarak ıskalanmamalıdır.

1.AYAK: 1 – 3 – 4 – 10 (Siverdays – Takipetbeni – Black Grape – Arbedaşlı)
2.AYAK: 5 (Cevher)
3.AYAK: 1– 8 – 10 – 13 (Oprah – Silver Green – Tuban Kama – My Real Star)
4.AYAK: 1 – 9 (Takıl Beri – Şükranınoğlu)
5.AYAK: 2 (İlknur Sultan)
6.AYAK: 4 – 16  (Gahtalı – Özhaber Oğlu)

TUTAR: 2.56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ETC

ETC
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
jozuf

Bol şans ustat.yazdigin ganyan olsun. .

Umut

Slm dostum etc yanlış anlamada oyunları biraz daha büyük ver sen yine küçük oyna çift kupon yap küçük yapacağım diye diğer atlara yorum yapmıyorsun nacizane bu benim fikrim kusura bakma dostum kötü bir niyetle değil dostane duygularla yazdım bunu

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x