Ana Sayfa / Tahminler / 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

23 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara için tahminlerim şöyle oluştu.

1.AYAK: (7) SAHARA SKY'ın son düzlüğe önde çıkacağını düşündüğüm yarışta geriden gelecek o kadar çok safkan var ki. Yani bu safkan hangi birine nasıl direnir bilmiyorum. Direnir mi onu da bilmiyorum ama ben siklet farkı sebebi ile bulunduracagim. (4) MISS MELODY'nin son yarışı inanılmaz etkiliydi. Bu safkan cok iyi olacak belli oluyor. Yürüyerek geldi ufak dokunmalarla koptu geldi bulunduracağım. Bir başka safkan (2) CANYAKAR genel olarak insanın e artık bir zahmet gelsin bankomdur diyesi geliyor. Ama nedendir bilmiyorum bir türlü bunu söyleyemedim. Bu ilk ayaktan yatma fobisi de değil. Atarım da ama elim hep geri geri gitti. Bir başka safkan (1) ZEMBİL son yarışına bakmayın. Aldığı +8 kiloya da bakmayın. Kanının son damlasına kadar bu mesafede bu kilo ile koşar ve her metrede teşviğe cevap verir. Bunu da bulunduracağım. Son olarak İzmir'den gelen bariyer dibinden kendisini unutturup avantaj sağlamaya çalışacağını tahmin ettiğim (5) ROKSANA.

2.AYAK: Burada her safkan birbirinden güzel birbirinden  kalite ama benim gönlümde yatan aslan bambaşka. Mesafe uygun, pist uygun, yarış uygun, ekurisi ondan daha uygun:) Kim binerse binsin uyum sağlar. Onun haricinde burada nasıl koşacağını çok merak ediyorum. Yine istediğim fedai koşmaması. Ekurisi ile birlikte bitmiş ikili görüyorum. Belki kalite kokan bu koşuda risk görünüyor. Böyle programlar da genel anlamda son ayaklar tek beklenir ama ben ters oynamak istiyorum. Çok merakla nasıl koşacağını beklediğim safkan (2) KORALAY risklide olsa BANKOM dur. Doğru ekürisi riski ortadan kaldırıyor gibi:)

3.AYAK: Bakın arkadaşlar burada da aynı senaryo. Ben çok farklı görmüyorum. Geçende tek bulduğumuz 7.60 lık ONYX yarışı gibi. Mesafe 2200 metre. Yine safkanlar salya sümük dönecek. Son düzlüğe önde döneceğini düşündüğüm (3) AĞA ZAMANI gelen ataklara direnmeye çalışacak. Tabi ki arkasından saldıracak ilk safkan (1) BABA MEMDUH. Bu iki safkan yeterlidir diyorsanız sorun yok. Ben yine 3. bir safkan aradım. Ve pencereyi kapatmak taraftarıyım. Yine akılcı bir tempo ile karşı koyup bombayı patlatabilir. (2) KOMAN YİĞİDİM tabi ki bankom değil. 3 safkanım :)

4.AYAK: Şöyle bir baktığım da genel olarak sezona en hazır girdiğini gördüğüm iki safkan var. Bunlardan bir tanesi (5) MEMEDİM bir diğeri ise burada zayıf halka görüneceğine inandığım sağı solu belli olmayan (6) NAİFCAN. Bunların yanına 2 safkan daha ekleyip noktayı koymak niyetindeyim. Bunlar  (4) KREACHER ve (8) HELGALEIN. 

5.AYAK: Öyle safkanlara çarpıldı ki herhalde burada Karataş bu safkanı getirmezse hipodromda protesto edilir. (5) FATİ ilk safkanım. Tabi diyeceksiniz ki madem öyle neden bankon değil? Dileğen tek atabilir tabiki AGF de yüzde 70 falan supriz olmaz. Ama ben kıllandım. Kimden kıl kaptım? (7) ROYAL CUPOLA. Aramızda at sahipleri varsa ve cevap verirse çok sevinirim. Neden ilk defa koşacak safkan 1500 metreye kayıt olur? Bu çok ciddi bir mesafe. Bu güven nasıl birşey ? Bu safkan Gülercelerin safkanı ve Selimin böyle bir sansasyona ihtiyacı var. Bu insanlar acemi insanlar değil. Ben bu düşünceyle yazmak zorundayım. Daha doğrusu bu soru işareti ile bu yarışı seyredemem :) Ama birisi ikna edici cevap verirse (5) FATİ'yi tek atabilirim. 

6.AYAK: Hişman Çizik, Mehmet Kaya, Özcan Yıldırım, Akın bir tarafta Mehmet Ali Solmaz diğer tarafta :) Bu cesur yürek arkadaş hiç yarış kazanamamış. 2016 da bindiği safkanlara baktığımda en düşük ganyan 10. :) 20-30-40-50 ganyan ne ararsanız var. Gerçekten keşke safkanı getirebilse bunu çok isterim. Sıralamam şablonda. 

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2-4-1-5-7

2.AYAK: 2 TEK

3.AYAK: 1-3-2-6

4.AYAK: 5-6-8-4

5.AYAK: 5-7

6.AYAK: 5-2-7-8-4

KUPON BEDELİ: 48,- TL

DEĞİŞİKLİK: 3. AYAKTA (6) TEK TABANCA KUPONA İLAVE EDİLMİŞTİR.

NOT: Arkadaşlar tahminlerimi bülten olmadan verdim. Dolayısıyla herhangi bir galop, tahmin ve puan görmedim. Yarın için fikirlerimde değişiklik olursa yine buradan paylaşırım. Hepinize iyi hafta sonları diliyorum.

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

209 yorum

 1. Bu canKardeşler gexilmez

 2. Eyvallah Bombacı 4 gözle bekliyorum

 3. Bombacı günaydın, tüm arkadaşlar günaydın.. Bol şanslar, dün 50 tl kazandım , çünkü oyun oynamadım :) Admin bu taktikle iyi para kazanırız..
  Bombacı alacağımız atı buldum , bir sende bak istedim, :))
  https://m.youtube.com/watch?v=Axx_kUpBuEU

 4. silivrili

  Günaydın bol şanslar

 5. Kendini benim gibi çocuk hisseden herkesin 23 nisan Bayram’ı kutlu olsun . Yasa Mustafa Kemal paşa yaşa..

 6. Bol şanslar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramı kutlu olsun

  Ankara altılı tahminim

  1ayak: 5 Roxana banko
  2ayak:4,7,10
  3ayak:hepsi
  4ayak:5,6,8
  5ayak:5,7
  6ayak:3,6,7,8….Kupon tutarı 25,9 TL bol şans hepimize

  • atlara fısıldayan

   gürcan abi roksana bi gün iyi koşuyo öbür hafta bakıyorsun piyasada yok. istikrarsız bir at diye yazmamıştım ama sende ve bombacıda görünce ekledim..

 7. Günaydın herkese halen devam eden teknik bir arızadan dolayı (virus problemi) canlı yayınımız gecikmeli yayınlananbilir. O yüzden òzür diliyorum. Şahin band yayını olarak penguen belgeseli koy:)))

  • Bombacı eski 23 nisan çocuk bayramı kutlamalarını verelim, malum artık bu bayramları arşivlerden izliyebiliyoruz :(

 8. silivrili

  Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayram’ı tüm yurdumuzda coşku ile kutlanması dileği ile Mutlu Bayram’lar herkese

 9. atlara fısıldayan

  bombacı ve tüm arkadaşlara bol şans….. kuponumu erken yayınlıyım birazdan balık avlamaya gidicem. ihtiyarı zor ikna ettik sandalı versin diye.. kafası atarsa geri ister .))

 10. Günaydın arkadaşlar, herkese bol şans.

 11. kardeş sen harbi bombacisin tebrikler

 12. Admin cok şükür uyandınız:) ben isterdim ki sabah kalktığımda ilk mesaj senden herkesin Bayramını kutlamış bir yazı görmek isterdim ;) bırak onu daha bir bayram mesajın bile yok, hiççççç kusura bakma , sen yönetıcısın, topluma karşı sorumlusun… Beni bilirsin sivri dilliyim :) ama seni de cok severim ;) duyar gibiyim, beni bu kadar sevme :))).

 13. can911

  Tüm çocuklarımızın ve içindeki çocuğu öldürmeyip yaşatan, etrafına her daim pozitif yaklaşan, yaşayan ve yaşatanların bayramını içtenlikle kutluyorum. Sevgilerle

 14. 254
  478-10-1-9
  1346
  3845167
  5
  5…………………………………………………………./8
  herkese iyi ve sansli bayramlar

 15. adanayada sayisal loto oynayin

 16. 1-)1.2.3.4.5.7
  2-)4.6.7.10
  3-)1.2.3
  4-)4.5.6.8
  5-)7 tek bombacıı abicim 😀
  6-)2.4.5.7.8
  Herkeze bol şans diliyorum hayırlı günler

 17. Barışçı

  Bol şans bombacı. Bu arada herkesin ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutlarım. Rahat bir şekilde ve coşkuyla kutlayacağımiz nice 23 nisanlara

 18. Barışçı

  Bombacı müsadenle kuponumu bugün buradan paylaşiyorum.
  1.ayak:2-5-4-1
  2.ayak:4 tek
  3.ayak:6-1-3-2
  4.ayak:8-5/4-6-3
  5.ayak:5-7-8
  6.ayak:5/2-7-8
  Herkese bol şans diliyorum…

 19. ERKAN

  Sablonda değişiklik varmı kardeş…

 20. Ulusal Egemenliğimizin ve Cumhuriyet değerlerinin kaygı verici boyutlara ulaştığı bugünlerde Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza ve bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimizi yılmadan korumaya devam edelim.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

  ALTILI GANYAN ŞABLONUM :(ankara)

  1.A : 5.4.2.7.3
  2.A : 7.4
  3.A : 6-TEKTABANCA
  4.A : 5.3.8.6
  5.A : 5 // 7
  6.A : 7.5.2 / 8.1.4.6.9

 21. Bu kuponum tutarmi,yoksa baska At eklemelimiyim ? Saygilar….

 22. titrekmanda

  Günaydın, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun.
  Bombacı 5. ayak taki soru bana değil ama olsun yine de görüşümü paylaşayım.
  -At sahibi değilim.
  -Bilmemen imkansız, Selim Gülerce’lerin baş jokeyi. Belli ki beklenti var fakat bu at Gaziye yetişir mi?
  -Son zamanlarda Selim mi at getiriyor yoksa at mı Selimi getiriyor henüz çözemedim :)))
  -Bence 3 numarayı da dikkate almak lazım.
  Herkese bol şanslar

 23. BARON44

  BOL ŞANSLAR HERKESE

 24. 6.7.4.2
  4
  1.6.3,4.2
  8…3
  7.6
  2.5
  Herkese bol sanslar.

 25. 1.)4-5
  2.)2-5-8-9-10
  3.)1-3-6
  4.)4-6-8
  5.)5
  6.)2-5-6-7-8

  Herkese bol şanslar Ankarada 5 ler 6 lar günü olacak gibi …

 26. Bombaci

  Selamlar arkadaşlar geç dahil oldum özür dilerim. Bugün kupon biraz fazla tutacak gibi.
  Tekime dokunma taraftarı değilim. hiç ellemeyeceğim. Geliri varsa gelir gelmezse de canı sağolsun:=)
  …..
  genel anlamda bir daha gözden geçirdiğimde.
  …..
  1. ayak: Tamam diyorum
  …..
  2. ayak. Tamam diyorum. Zaten olmazsa insan burada kendisi durduramaz. Yaz Allah yaz. Tekrar ediyorum eğer burada bu cesareti gösteremez isem son ayağı tek beklemek zorundayım. Son ayakta SABRİ yi tek görenler buraya 4-5 safkan yazabilir.
  …..
  3.ayak: Zaten tamam görünüyor.
  …..
  4.ayak: Belki ILDIR BEYİ yazılmalı görünüyor ama ben inanmadığım için ellemeyeceğim. çünkü bir MEMEDİM in ondan çok daha hazır olduğuna inanıyorum. yani diğer safkanlarım daha önce. Gelirse 4 at da gelsin.
  …..
  5.ayak: (5) FATİ siz oyun olmaz. Paylaşılan kuponu gördüm (7) ROYAL CUPOLA tek yazılmış. Yani müdahale etmek istemiyorum aslında yine bildiğiniz gibi oynayın ama 70-80 liralık kupon (5) FATİ siz oynanırsa işimiz Allaha kalmıştır. Yani tamam şans ama arkadaşlar o kadar olur mu bilmiyorum. Karar sizin.
  …..
  6. ayak: Bu safkanların dışına çıkarsa zaten kara talihim-kör bahtım olayı:=)
  …….
  İtiraf etmek istiyorum. AGF den etkilendim. ,3 ayakta (6) TEK TABANCA yı ilave edeceğim. Onun harici aynı aynen yatırıyorum. Tekrar herkese bol şanslar.

 27. Gunaydin bol sanslar cumleten. Agfden bagimsiz tek tabanca galoplari iyi gorunuyor bombaci solmaz demissin ama kac haftadir oynuyorum bu boyraza ne oldu o da kazanamiyor sanki onceden bir karatas bir boyraz bir sozen bir tane de kayalara verip oyun kuruluyordu))

  • Bombaci

   A.S BOL ŞANSLAR KOFİ. Yanılıyor olabilirim tek başına bile totosuna baksan TEKTABANCAYI yine yazarsın. orası ayrı bir olay. Ama işte ben bunu seviyorum yani dün gece takıldığım nokta TETTABANCA nın CAŞ yavrusu olması. CAŞ çimde fırtına gibi esti. ;Yani babadan kan hattında kuma yatkılığını görümüyorum. Kalitemi kalite ama buraya takıldım. TEKTABANCA nın BABASI YARIŞ HAYATINDA SADECE 1 DEFA 2000 METRE YARIŞ KAZANDI. Yani AGF den gercekten etkilendim

 28. BARON44

  ANKARA
  1,2,3,4,5
  2,5,7,9,10
  3 Ağa zamanı tek
  3,4,5,6
  5 fati tek at yazmak isteyenler sırasıyla 8,7,3
  5 sabri bu mesafede favorim daha sonra sırasıyla 7,4,2,8

 29. Çok iddialı olmayan, mecburen FATİ’yi tek attığım bir oyun oldu. Herkese bol şanslar.

  • 1.Ayak : 2,4,5
   2.Ayak : 1,3,4,5,6,7,9,10
   3.Ayak : 4,6
   4.Ayak : 1,3,5,6,8
   5.Ayak : 5
   6.Ayak : 4,5

  • Bombaci

   Nasıl iddalı değil admin bomba gibi kupon olmuş. :=) oyun 3. ayağa bakıyor. Bol şanslar dilerim

 30. BARON44

  23 nisan çocuk ve egemenlik bayramınız kutlu olsun

 31. Herkese bol sans arkadaslar.ankara 6 lim
  4,5,2,7
  4,10,1
  1,3,6
  4,6,5,8
  5 tek
  5,2 tutar 17,28

 32. herkese merhaba. dün izmir’de ilk ayaktan 4’ü yazmayarak patlayıp 5’te kalmıştım.
  bugun ankara tahminlerim değişik olacak. tutar mı bilmem:
  1. ayak 5-4
  2 ayak 2-10-6
  3 ayak 2-1 koman yiğidimi tek atmayı düşündüm ama vazgeçtim
  4. ayak 8-3-4-5
  5. ayak 1-2-3-4-5-6-7-8 hepsi
  6. ayak 5 tek heyecan olsun son ayak

  bol şanslar

 33. Ilk ayak ılknursultsn hakkınds yorum alabılirmıyım seytan durtuyor. Tek atcam sıze terd olcak ama ıstatık onu gosterıyor

  • Bombaci

   devir son 3 yarışınıda seyrettim. Safkanda beklenti çok yüksek zaman zaman uygun gruplarda sürekli bahsediliyor. baba tarafından kumun domuzu. ve uzun mesafe ye ugun görünüyor. Yani bu safkanın kardeşleri uzun kumda çok güzel yarışlar çıkarmış. onlara da baktım dün gece. ama yarışlarını seyredince tam bir hayal kırıklığı çok erken kesiliyor. günün bombası olur. ama içinde geçiyorsa hep derim yaz.

 34. BARON44

  come on(kamon) yiğidim bomba patlatır diyorsun bombacı :)

 35. Bombacı ılk defa ters dustum senın kupona vardır bı hayır

 36. BARON44

  bence ikinci ayak firikya koralay ekürüsü ve kurtçabey arasında geçer boşuna at yazıyoruz

  • Bombaci

   Bilmiyorum ki abi. dedim ya şimdi burası öyle birşey ki hangi safkana baksan gelecekmiş gibi gelir insana. O yüzden az atla geçebilen sonlarda sonuca çok güzel ulaşır. ben şansımı denedim valla.

 37. Bombaci

  Devir takma kafana vallahi güzel geldi sonlarda beklemiyordum. İlknur sultan durumu düzeltmiş. Sonraki koşusu uzunda uygun grupta olursa tek bile atarım.

 38. 4.1
  2
  5.1.2
  5,8
  5
  5.8.3
  Oynamadım ..

 39. Bombaci

  Admin tekrar bol şanslar. Bu arada ümit tebrik ederim (1) numarayı 3 at da yazmışsın. kupon nefis oldu

 40. Bombaci yeminle tekimdi asemez ama ben yorumlardan cok etkileniyom.bide biraz cesaret sorunum var:-)

 41. Bombaci

  vallahi harika oldu oyunlarınız

  • Metin burada olsa da celladımı söylese :)

  • atlara fısıldayan

   bizim söylememize gerek kalmamış admin pencereden kuş uçmuş çokda feci gidiyomuş .. bu arada kuponumuzun ismini ayrılda gel koymuştuk aynen öyle olmuş bi tane bile tutmazmı arkadaş . millete rezil olduk..)))

  • Bombaci

   yemin ederim metin nasıl bir adamsın ya. adam ismini andı yattı ya be:=))))))))

  • atlara fısıldayan

   bombacı ben onun kuponu 4lü yatırsaydım yatmazdı aga çok geç geldim valla..))

  • Bombaci

   aman abi aman gözünü seveyim. Dur artık:=)

  • Bahiste fena geçmedi bu hafta, altılı ile süslersem güzel olacak

  • 5 atta bulamadık, adını da sevmemiştim :)

 42. BARON44

  ulan ankara seni bulacam oğlum :))

 43. BARON44

  3 te 1 gidiyorum

 44. BARON44

  tek tabanca 1.60 geliyor biz aga zamanına tek atiyoruz arkadaş ankaraya çözemedim daha

 45. BARON44

  at kumda koşmuş ama atta tam çim orjini var dehere bide şu naifcan iyi bir jokey binse daha iyi koşardı çok arada kaldı

  • Naıfcan dıdarı alamadı atı memedım fena tanpom yedı. Ilk yarısını alır boyle kosarsa

 46. Gecmis olsun admin 5 atla yatmak kotu olmus.bende simdi burda yatarim zaten.adanaya bakariz artik

 47. Başarılar bombacı akşamda bekliyoruz adana süpersin süper

 48. Admin kuponu geç gördüm çağırmıyayım diye bişey demedim. Yazık oldu o kadar atta. Sağlık olsun. Akşama baktınmı hiç.

 49. atlara fısıldayan

  inş bizim kuponu şahin görmemiştir. rezillik diz boyu dalga geçer.)

 50. Bombaci

  Ümit senin kupon devam değil mi? son ayakta 2-5 iki at bekliyoruz???

 51. Evet bombaci heyecanla bekliyoruz:)

 52. İns son ayaktan sonrada benim keyfim kacmaz :-)

  • Bombaci

   aman abi metini konuşturma da naparsan yap.:=))))))))))))

  • atlara fısıldayan

   TEBRİK EDERİM ÜMİT…..valla bombacı ümite nazar değmesin diye nefes bile almadım… hem 2 hem 5 potada ayrılacak ..))

 53. Ikili oynasaymisim keske uclu oynadim cikan atla zarar etti:d

 54. Arkadas üfürdük yine 2 tutmuş :))) . Yani benim altılı tutturmam imkansızmış anladım:)

 55. Admin son ayağına ikili yaptım :)

 56. ERKAN

  Adana tahmini olacak mı ADMİN

 57. Bombaci

  Tebrikler ümit güle güle harca inşallah 2 dir. sabriyi tek bekleyen çok var. acayip fark eder

 58. BARON44

  sabri almış gibi

 59. BARON44

  altılı ganyanı bilen yarışseverler 422 lira 15 kuruş bulanlara hayırlı olsun

 60. Sagolun dostlar hem 2/5 ikilide aldim bugun kardayim.darisi adanaya hep beraber ins

 61. Admin adana tekini söylesene

 62. ERKAN

  Adanaya bakamadım bombacı varmı şablon :)

  • Bombaci

   walla erkan son yağı tek bulan bu oyunu bulur diye düşünüyorum:=)))) pazar karışık. ben ÇAĞLA ÇAĞLA yı tek atacak gibiyim

  • atlara fısıldayan

   adanada son ayak 15 i ilave edin derim. şartlı 4 olduğu için bomba gelme ihtimali çok yüksek..

 63. ERKAN

  Adana bakamadım burda favori yıkma uğruna battık..varmı şablon bombacı

 64. BARON44

  tebrikler ümit güzel kupon iyi günlerde harca

 65. BARON44

  360 lira vermiş 60 lira yanılmışım yinede iyi tahmin :))

 66. BARON44

  adminin kuponu gerçekten pisi pisine gitti yav

  • İkramiye düşük gelince hepsini unutuyorum. Adana’ya bakalım yetişebilecek miyim.

 67. Tesekkurler baron bombaci ve diger arkadaslar.360 verdi oda yeter.bombaci adana cok zor geldi bana napcaz:-)

  • Bombaci

   valla ümit son ayak ÇAĞLA ÇAĞLA YI tek atıcam ben. yani yoksa şablon rahatlamıyor:=)))))) onun haricinde tutuyorum da zaten

 68. ERKAN

  Son ayakta aynı düşüncedeyim :)

 69. Kafada becene gulu tek dusunuyom ne dersin

  • Bombaci

   hadi ya. benim yemedi valla. on defa karar degiştirdim ama. olur valla ümit. yoksa bende mi öyle yaosam:) dur bak benim şablonu paylaşayım

 70. Bombaci

  şablon tuzlu ümit 48 lira tutuyor. ortak avına çıkıyorum:=)

  1.ayak: 1-2-3-5-6-7
  2.ayak: 2-3-5-7-8
  3.ayak: 1-4-9
  4.ayak: 3-6-7
  5.ayak: 1-2-3
  6. ayak: 11 tek
  çok çılgın :=)

 71. Bombaci sablonunu sevdim aynisini yatirip bide kendim ayri yapcam bakalim nolcak.sermaye var nasilsa:-)

 72. BARON44

  bombacı olgun abi tek olmazı bugun adanada?

 73. crone

  3//
  2.4.5.7.8.11
  1.3.4.8.9
  6.8
  2//
  1.2.3.8.11.13

  adana altılım…

 74. BARON44

  olgun abi çok formda dikkat edin

 75. Bombacı kafa 1, 6, 7 iyidir. Onların yerine 2. Ayak 4, 4. Ayak 4 ya da son ayak 10ya da 8 yapabilirsen ortak olurum :)

 76. Bombaci

  Valla ben ortağı buldum ümit hiç düşünmedim:))) bol şans

 77. Bol sans bombaci. :-) benim ilk kuponum seninkinin aynisi:-) ikinci geliyor simdi yolda

 78. BARON44

  çağla çağlanın normalde bu grubuu süpürmesi lazım

  • Bombaci

   Abi gelmezse kim gelir diye bakıyorum bilmiyorum valla yazarsam yanına at haybeye olacak ne bileyim anlamadım son ayağı.

 79. silivrili

  Gitti be bile bile tek yarışta vardı boyraz yazmadık tühhhhh

  • Bombaci

   Vay arkadaş kötü olmuş valla. Dediğim gibi işte son ayak 5 tek bekleyenler kazandı biz kaybettik. Yanlış tercih yaptik

  • silivrili

   Sağlık olsun sayende daha iyileri bulucaz inşallah şu Adana’ma da bir yorum yapıver be sana zahmet

 80. BARON44

  bombacı 4 ayağa 3 at yazmış 9 uda yaz

 81. 1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
  2.Ayak : 7
  3.Ayak : 1,4,8,9
  4.Ayak : 6
  5.Ayak : 1,2,3,4,12
  6.Ayak : 2,3,10,11

  Herkese bol şanslar

 82. Herkese bol sans. 2 kuponum var biri bombacinin aynisi :-) buda benim emegimin karsiligi:-)
  6 tek
  5,7,2,4,11
  2,8,4,9
  9,6,4,7
  2,12,3
  11,13,2 tutar 43.20

 83. Yatırdıgım kuponum
  4,5,6,7
  2,3,7,11
  4,9
  3,6,7,8
  2,3,7,10,12
  11
  Tutar 38,40
  Hepımize bol sanslar

 84. Ya kafadan yatcam senin kuponu beklicem yada sona kadar heyecanla gidecem sonu beklicem bombaci:-)

 85. atlara fısıldayan

  adanada türkiyenin teki 4.ayak 6 karaüzüm olabilir ama hem nefessiz hemde lokomatifin üzerinde ömer kaya var.. zaten küçük oynuyorum altın vuruş yapacam…

 86. Ağır kilo fobisini nasıl atlatırım bilmiyorum, bu hafta 2. defa oluyor. Bütün keyfim kaçtı yine.

  • Bombaci

   Evet dünde aynısı olmuştu. Normalde tek atmayı düşündüğün atlar da hep bunu yaşadın. :(

 87. Bombaciii senin kupona kaldik bol sans:-)

 88. Benim sansim senin tecruben umarim ise yarar bugun:-)

 89. Seytan durtuyo beni aynisini 5 li yatie diye:-)

 90. Yok ben kasiniyom bombaci 5 limi yatirdim aynen :-)

 91. Yanlış ortak seçtin Bombacı; )

 92. Admin bu arada o dediğin olay benim uzmanlık alanımdır. Tekle yola çıkıp H yapmak :)

 93. Ağır kilo fobisi için de bir anektot: biliyormusun kim diye bir at vardı hatırlarsın sen. 64, 5 kiloyla 2000-2100 metrede 3, 5 boy fark yapmıştı. O gün yendim ben o fobiyi :)

 94. BARON44

  demirci efe güzel at olur en sonda döndü virajı

 95. ERKAN

  Yattı gibi birşey 6 atta favori gelirmi ya şu favori yıkma huyunu bırakmak lazım…..

 96. ERKAN

  Çok pis battık

 97. yok abi ben anlamıyorum bırakcam bu işi kuponu büyük yapsam da küçük yapsam da aynı ilk 3 ayak hiç bilemedim bu agf olayı zaten nasıl oluyor hiç çözemedim zaten bundan sonra oynarsam sadece sizin kuponları kırpıp oynayacam

 98. bu ayakta da lokomotifi tutuyorum mesela bakalım gelcek mi

 99. crone

  8 gelirse guzel olur enazindan 4 lu aliriz belki…

 100. BARON44

  Kusura bakmayın arkadaşlar bombamın üstünden jokey düştü3 kere tampon yedi o oldu bu oldu yarışı boyunla kaybetti umudumuzu 7 li plase :)

 101. Adana. Burada 2 tek olur tabela ayaginda

 102. atlara fısıldayan

  lokomotifi getirmeyi başardıkta bu Thermesos mahvetti tüm olayı.biraz dışarı çıktık gümletmişler.(

 103. yabancı kuponun var mı atlara fısıldayan

  • atlara fısıldayan

   kofir bende şimdi ona bakıyodum ama geç kalmışız. çaktırmadan 2 liralık 4 lü oynuyalım bari.

 104. atlara fısıldayan

  tabela oynayan arkadaşlar 1-2-9-11-14-15 bu atlara dikkat etsin..

 105. BARON44

  7 li plase para veririm burunla kurtardık 15 vardı 2 misli :)

  • atlara fısıldayan

   15 i bende çok tutuyodum baron. plase oynasam bende kesin alırdım. 1 aydır ilk defa 7li plase oynamadıkya boşluktan yararlandılar. karaüzüm plaseye girmediya belki 10 lira falan verir.. mislin varsa kurtarırsın.

 106. BARON44

  atlara fısıldayan adam wolwerhamtaon 7 tek at gitsin dörlü yap

 107. atlara fısıldayan

  aynen kofir şu şekilde oynadım..

 108. BARON44

  70 lira vermiş atlara fısıldyan

 109. atlara fısıldayan

  baron 7li plase 68 lira verdi bak yaaaa…. senin adına sevindim kendi adıma üzüldüm. kuponu plase oynasak cepteydi..

 110. BARON44

  7 geldi yaptinmi dörtlü 20 liralık yaptım bi.tane gelsin eşekler

 111. atlara fısıldayan

  baron bu arada senin 7 numarayı tek attım haberin ola. admin dışarda galiba resmi sonra onaylar .

  7
  1-5-8
  4-5
  1-4-5-8 bu şekilde oynadım.

 112. BARON44

  gecen gün ingilterede dörtlü ganyan 15 bin verdi altılı 800 lira ona göre oynasaydın

  • atlara fısıldayan

   yaw baron harbi bu yabancı 4lüde para var. kaç keredir yanlış tek attığımdan soğumuştum biraz şu kasayı havalandırsak aynen senin yaptığn gibi çok atla girmek lazım..

 113. BARON44

  15 tutuyordum ya atlara fısıldayanda kuponu paylaşmış keşke yazsaydın kofir :(

 114. ankara altilimiza gene yo3um yok saolun arkadaslar

  • atlara fısıldayan

   22112211 keşke nick seçerken rakam yerine isim falan seçseydin..hem yazarken zor oluyo hemde samimi olmuyor. sen dedikten sonra kuponu inceledim harbi tebrik ederim. mükemmel bir kurgu olmuş.admin profil düzenlemeyi tekrar açtı. istersen ismini falan yaz daha iyi olur..

  • tskller
   profil nasil duzenleniyor

 115. atlara fısıldayan

  bu arada baron yabancı yarışı tutarda AGF ye göre oynarsam aynen böyle gümlerim. gitti güzelim kupon.))

 116. ToToya gore oynuyorum ben sadece dun son 3 ayak senden yazdim 5 li yaptim son 2 ayak biraz enteresan bitti ama fotomaca baktim 85 puanla vermis iki ayagi da

  • Harbi sans yok ilk ayagi erken alsam sizden ya da agfden yazsam 4 lu buluyordum; ( daha once gonderdim bunu belki faydasi dokunur diye ya gitmemis hic telefondan

 117. yarin istanbulda karatas sonda cifte yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir