Ana Sayfa / Tahminler / 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )
ankara altili tahminleri bycreed

23 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. Sizler, geleceğin bir gülü ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersiniz.. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

1- Ayak Rakiplerine oranla zayıf gözükse de koşu içerisinde ki en büyük avantajının stili olduğunu düşündüğüm (7) SAHARA SKY  birazda uzayan mesafede çok şanslı gördüğüm isim startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürebilir. Lakin tek korkum AUTUMN PEARL'in gereksiz baskı oluşturması. Rölanti tempoda giden koşularda sürekli başarı elde eden (1) ZEMBİL bu safkana önereceğim ilk rakip. Son startında belli başlı adaptasyon sıkıntısı yaşamasına rağmen teşviksiz sprintiyle sonlarda mükemmel bir izlenim bırakan (4) MISS MELODY, grubun uygunluğuyla nasıl bir izlenim vereceğini merak ettiğim (5) ROKSANA kazanma şansını diğer rakiplerine oranla yüksek görsem de geri planda tutmayı istediğim bir isim. Son olarak değerlendireceğim isim ise piste yabancı olmayan ideal mesafesinde (2) CANYAKAR.

2. Ayak İlk etapta (4) FİRİKYA'yı banko olarak düşünsem de safkanın uzunda koştuğu koşularda başarılı olmasına rağmen çok fazla güvenemediğimden, aslında KORALAY'ında KIRMANŞAH'a baskı yapmak için burada olduğuna kendimi inandırsam da geçen seneye göre çok farklı bir (10) KIRMANŞAH gördüm safkana ilk rakip olarak kesinlikle değerlendireceğim. Kaldı ki süratlenecek olan koşuda ne kadar inatçı karaktere sahip olduğunu anlatmama gerek yok. Geriden gelebilecek isimlere baktığımda ise (7) KURTÇABEY bu sezona flaş giriş yaptı. Bir önce ki koşusun da MERİH'e saldıran safkan son startında ise daha ciddi rakiplerini geçme başarısını gösterdi sonlarda etkili gelecektir. Grupta şansı az gibi gözükse de DEMİRDÖVEN'e saldıran (6) NİNOŞUN OĞLU ters bir yarış çıkartabilir. Son olarak ise pistte farklılaşan son yarışına oranla çok uygun siklette start alacak olan (5) GÖKBAKIR yazacağım.

3. Ayak Son startında AĞAZAMANI'n süratlendirdiği koşuda ön gruba yakın giden son metrelerde rakibine hakim olmayı kolaylayan (1) BABAMENDUH  BANKOMDUR. Safkana rakip olarak bu tip mesafelerde iyi koşan (6) TEKTABANCA ve son startını çok iyi bulduğum (4) BAHARŞAH rakip olarak yazacağım.

4. Ayak Yaklaşık 5 aylık aranın ardından koşacak olan (8) HELGALEIN kısa mesafede dinçlikle startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürmesini bekliyorum. Kaldı ki rakipleri de henüz tam forma kavuşamayan safkanın bu şartlar altında kazanması normal sonuç olur. Safkana ilk rakip pistte ki 3 yarışını da kazanan (5) MEMEDİM önlerde kabulleneceği koşuyu rakibinin aradan etkilenmesi durumunda etkili olacaktır. Sürprizde ise (3) ILDIR BEYİ ve (4) KREACHER'a şans vereceğim.

5. Ayak Sanırım yarın AGF oranı yüksek çıkacak olan (5) FATİ son yapmış olduğu ANKARA galoplarında piste uyum sağladığını gözlemlesem de ilk defa bu pistte start alacak olan safkanlara da şans vermek istiyorum. Beklentiler içinde hep bir sıçrama yapmasını beklediğim (3) ARPELLO, CASH AKÇE gibi başarılı bir safkanın anne kardeşi olan (7) ROYAL CUPOLA, son koşusunda düzlüğe kadar iyi konumda gelip sonlarda enseye basan sıkı çalışmalarında iyi bulduğum (6) MISS IRONARM yazıp burayı kapatacağım.

6. Ayak Ara verdikten sonra koştuğu koşuda mükemmel bir dinçlik yarışı çıkartan (5) SABRİ o gün koşu içerisinde rakiplerine taviz vermeyerek koşuyu kazanmıştı. Daha sonra ise sevdiği ANKARA pistine geldi ve ciddi rakiplerle boy ölçüştü diyebilirim. Kaldı ki burada da kısa mesafede liderliği alacak olan safkana ciddi bir rakip göremedim. Özcan'ın bu tarz safkanlara düzlük üzerinde ki etkili teşvikleriyle nasıl bindiği malum. Startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürmesini bekliyorum BANKOMDUR. Safkana rakip arayanlara tek rakip son startında aralarda çok sıkışıp yol bulamayan (2) ANADOLUKAN öneririm.

ALTILI ŞABLONUM : 

1- Ayak : 7,1,4,5,2

2. Ayak : 4,10,7,6,5

3. Ayak : 1 TEK // 6,4

4. Ayak : 8,5,3,4

5. Ayak : 5,3,7,6

6. Ayak : 5 TEK // 2

ŞABLON TUTARI : 24,00 TL'dir. Geniş şablon ise 144,00 TL Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

39 yorum

 1. Bombaci

  Bol şanslar :)

 2. Bol şanslar :)

 3. Bol şanslar :)

 4. Bol şanslar :)

 5. Bycreed

  Teşekkürler herkes alt alta kopyala yapıştır mı yapmış :))

 6. ben şahsen oyle yaptım seriyi görünce kim bozcak diye sabahtan beri sayfayı yeniliyorum ahah

 7. Bombaci

  Çok güler yüzlüyüz çok :)

 8. Döngüyü sayfanın sahibinin bozması iyi oldu :)

 9. Tdklr bol sanslar

 10. silivrili

  Bol şanslar

 11. silivrili

  Evet sende mi yoksa

  • Bycreed

   Silivri/Ortaköy bilirsin 99’da ayrıldım oradan.

  • silivrili

   Çok iyi bilirim tabii çok gidiyorum Oray’a kavaklıya iş yeri selimpaşada sen şuan nerdesin

  • Bycreed

   Beyoğlundayım, ama bütün akrabalarım silivri de. Kavaklıda olanı da var silivri de olanı da :) Selimpaşa deyince duygulandım cocukluğum geçti orada :) neyse muhabbet burada çok uzun sürer. Daha sonra görüşürüz çıkmam gerek.

 12. silivrili

  Görüşelim mutlaka eyvallah

 13. Senin yorumlarını çok beğeniyorum
  Ilk bu uygulamayı indirdiğimde senin yorumlarına baktım o günde öyle bi atı banko vermiştin ki dedim bu at hayatta gelmez sonra geldi yüksek bi ganyanı vardı. Uzun lafın kısası senin yorumların çok güzel devam bravo

 14. silivrili

  Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayram’ı tüm yurdumuzda coşku ile kutlanması dileği ile Mutlu Bayram’lar herkese

 15. can911

  Gönlüne göre olsun Bycreed kardeşim, sevgiler

 16. Hawk

  Bol şanslar hocam yazdığın gibi gelmesi dileği ile.Şansımı ben şu şekilde değerlendiricem tüm doslara bol şanslar dilerim.

 17. Babamemduh tek olur mu ?

 18. Güzel günlerin temsilcileri çocuklarımızın Bayram’ı Kutlu olsun … ( Ganyan için ise düşüncem bugün Karataş’ın Günü olur)

 19. ByCreed lütfen kuponumun eksikliklerini tamamlayabilirmisin….

  • 2 ‘ de 2 gidiyoruz…..

  • Bycreed

   Kusura bakmayın yorumunu geç gördüm cevaplayamadım. Bu tarz zayıf programa büyük yatırım yapmışsınız bazı yerler kıpırdasa iyi olurmuş sizin açınızdan şansınız bol olsun.

 20. SA usta akşama bi Adana kuponu verde oynuyalim

  • Bycreed

   a.s Adana altılı değilde eğer ki yazımı okursanız kendi yatırdığım 5liyi önerim size.

   5,7
   hepsi
   6 tek
   hepsi
   1,2,3,8,10,11,13,15

  • silivrili

   Hemşerim işte bağıra bağıra gitti diye buna denir

  • Bycreed

   Nasip kısmet diyelim :)

  • silivrili

   Naapalım aynen kısmet daha akraba çıkamadık senle biliyorsun dimi nasıl olacak

  • Bycreed

   Bilmem kaç yaşındasın ama ortaköyü bildiğin kadarıyla bizim orada eskiden lokantamız vardı meyli. Babamın adı Ali birlikte işletirdik tanırmısın gitmişliğin varsa.

  • silivrili

   Valla kesin gitmişimdir ama adını hatırlamam ki ben 36 yaşındayım

  • Bycreed

   Laz muhammed hala duruyor mu ortaköyde :)

  • silivrili

   Tanımıyorum valla onu neyse konuşuru gene dediğin dün dediğin gibi burada muhabbet uzuyor ortak nokta olunca laf lafı açıyor çılmam gerek sonra gene laflarız

 21. Creed aynı yerde aynı atları yazıp yatmamız çok acı olmuş :)

  • Bycreed

   Aslında yazmayı düşündüğüm bir safkandı. Gökbakır ve ikisi arasında tercih yaptım kilo farkıyla gökbakırı tercih ettim. Bu arap atlarını anlamıyorum 62,5 koşan farklılaşıyor :) kısmet diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir