Ana Sayfa / Tahminler / 23 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )
ankara altili tahminleri bycreed

23 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. Sizler, geleceğin bir gülü ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersiniz.. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

1- Ayak Rakiplerine oranla zayıf gözükse de koşu içerisinde ki en büyük avantajının stili olduğunu düşündüğüm (7) SAHARA SKY  birazda uzayan mesafede çok şanslı gördüğüm isim startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürebilir. Lakin tek korkum AUTUMN PEARL'in gereksiz baskı oluşturması. Rölanti tempoda giden koşularda sürekli başarı elde eden (1) ZEMBİL bu safkana önereceğim ilk rakip. Son startında belli başlı adaptasyon sıkıntısı yaşamasına rağmen teşviksiz sprintiyle sonlarda mükemmel bir izlenim bırakan (4) MISS MELODY, grubun uygunluğuyla nasıl bir izlenim vereceğini merak ettiğim (5) ROKSANA kazanma şansını diğer rakiplerine oranla yüksek görsem de geri planda tutmayı istediğim bir isim. Son olarak değerlendireceğim isim ise piste yabancı olmayan ideal mesafesinde (2) CANYAKAR.

2. Ayak İlk etapta (4) FİRİKYA'yı banko olarak düşünsem de safkanın uzunda koştuğu koşularda başarılı olmasına rağmen çok fazla güvenemediğimden, aslında KORALAY'ında KIRMANŞAH'a baskı yapmak için burada olduğuna kendimi inandırsam da geçen seneye göre çok farklı bir (10) KIRMANŞAH gördüm safkana ilk rakip olarak kesinlikle değerlendireceğim. Kaldı ki süratlenecek olan koşuda ne kadar inatçı karaktere sahip olduğunu anlatmama gerek yok. Geriden gelebilecek isimlere baktığımda ise (7) KURTÇABEY bu sezona flaş giriş yaptı. Bir önce ki koşusun da MERİH'e saldıran safkan son startında ise daha ciddi rakiplerini geçme başarısını gösterdi sonlarda etkili gelecektir. Grupta şansı az gibi gözükse de DEMİRDÖVEN'e saldıran (6) NİNOŞUN OĞLU ters bir yarış çıkartabilir. Son olarak ise pistte farklılaşan son yarışına oranla çok uygun siklette start alacak olan (5) GÖKBAKIR yazacağım.

3. Ayak Son startında AĞAZAMANI'n süratlendirdiği koşuda ön gruba yakın giden son metrelerde rakibine hakim olmayı kolaylayan (1) BABAMENDUH  BANKOMDUR. Safkana rakip olarak bu tip mesafelerde iyi koşan (6) TEKTABANCA ve son startını çok iyi bulduğum (4) BAHARŞAH rakip olarak yazacağım.

4. Ayak Yaklaşık 5 aylık aranın ardından koşacak olan (8) HELGALEIN kısa mesafede dinçlikle startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürmesini bekliyorum. Kaldı ki rakipleri de henüz tam forma kavuşamayan safkanın bu şartlar altında kazanması normal sonuç olur. Safkana ilk rakip pistte ki 3 yarışını da kazanan (5) MEMEDİM önlerde kabulleneceği koşuyu rakibinin aradan etkilenmesi durumunda etkili olacaktır. Sürprizde ise (3) ILDIR BEYİ ve (4) KREACHER'a şans vereceğim.

5. Ayak Sanırım yarın AGF oranı yüksek çıkacak olan (5) FATİ son yapmış olduğu ANKARA galoplarında piste uyum sağladığını gözlemlesem de ilk defa bu pistte start alacak olan safkanlara da şans vermek istiyorum. Beklentiler içinde hep bir sıçrama yapmasını beklediğim (3) ARPELLO, CASH AKÇE gibi başarılı bir safkanın anne kardeşi olan (7) ROYAL CUPOLA, son koşusunda düzlüğe kadar iyi konumda gelip sonlarda enseye basan sıkı çalışmalarında iyi bulduğum (6) MISS IRONARM yazıp burayı kapatacağım.

6. Ayak Ara verdikten sonra koştuğu koşuda mükemmel bir dinçlik yarışı çıkartan (5) SABRİ o gün koşu içerisinde rakiplerine taviz vermeyerek koşuyu kazanmıştı. Daha sonra ise sevdiği ANKARA pistine geldi ve ciddi rakiplerle boy ölçüştü diyebilirim. Kaldı ki burada da kısa mesafede liderliği alacak olan safkana ciddi bir rakip göremedim. Özcan'ın bu tarz safkanlara düzlük üzerinde ki etkili teşvikleriyle nasıl bindiği malum. Startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürmesini bekliyorum BANKOMDUR. Safkana rakip arayanlara tek rakip son startında aralarda çok sıkışıp yol bulamayan (2) ANADOLUKAN öneririm.

ALTILI ŞABLONUM : 

1- Ayak : 7,1,4,5,2

2. Ayak : 4,10,7,6,5

3. Ayak : 1 TEK // 6,4

4. Ayak : 8,5,3,4

5. Ayak : 5,3,7,6

6. Ayak : 5 TEK // 2

ŞABLON TUTARI : 24,00 TL'dir. Geniş şablon ise 144,00 TL Bol şanslar dilerim.

Bombaci
Üye

Bol şanslar 🙂

fiko
Üye
fiko

Bol şanslar 🙂

admin
Yönetici

Bol şanslar 🙂

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Bol şanslar 🙂

kofir kartar
Üye
kofir kartar

ben şahsen oyle yaptım seriyi görünce kim bozcak diye sabahtan beri sayfayı yeniliyorum ahah

Bombaci
Üye

Çok güler yüzlüyüz çok 🙂

admin
Yönetici

Döngüyü sayfanın sahibinin bozması iyi oldu 🙂

devir34
Üye
devir34

Tdklr bol sanslar

silivrili
Üye

Bol şanslar

silivrili
Üye

Evet sende mi yoksa

silivrili
Üye

Görüşelim mutlaka eyvallah

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Senin yorumlarını çok beğeniyorum
Ilk bu uygulamayı indirdiğimde senin yorumlarına baktım o günde öyle bi atı banko vermiştin ki dedim bu at hayatta gelmez sonra geldi yüksek bi ganyanı vardı. Uzun lafın kısası senin yorumların çok güzel devam bravo

silivrili
Üye

Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayram’ı tüm yurdumuzda coşku ile kutlanması dileği ile Mutlu Bayram’lar herkese

can911
Üye

Gönlüne göre olsun Bycreed kardeşim, sevgiler

Hawk
Üye

Bol şanslar hocam yazdığın gibi gelmesi dileği ile.Şansımı ben şu şekilde değerlendiricem tüm doslara bol şanslar dilerim.

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

Babamemduh tek olur mu ?

TVK
Üye
TVK

Olmaz olmaz, inan ki olmaz…..

Pomak
Ziyaretçi
Pomak

Güzel günlerin temsilcileri çocuklarımızın Bayram’ı Kutlu olsun … ( Ganyan için ise düşüncem bugün Karataş’ın Günü olur)

TVK
Üye
TVK

ByCreed lütfen kuponumun eksikliklerini tamamlayabilirmisin….

TVK
Üye
TVK

2 ‘ de 2 gidiyoruz…..

Aydın
Ziyaretçi
Aydın

SA usta akşama bi Adana kuponu verde oynuyalim

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Creed aynı yerde aynı atları yazıp yatmamız çok acı olmuş 🙂

Yazar: Bycreed

Bycreed