23 Mayıs Cuma İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunda startta oyalanmasına rağmen tabelada yer bulan 9-GÜNHAT bugün sikletinin verdiği avantajla fotoyu önde geçebilir.Son koşusunu kazanan 6-RABİA bugünde kazanabilir.8-COŞKUNKIZ ve 4-ÇİSİL sonraki ihtimaller.5-KIZIL HANÇER sürpriz.

2.AYAK : Son ikinciliğinde oldukça diri görünen 8-TORNADO STRIKE bugün maidene veda edebilir.Siklet avantajı bulunan 11-BALLINUR en yakın rakibi.

3.AYAK : Kazandığı koşulardaki dereceleriyle ön plana çıkan 3-DÖKERBEY etkili binicisiyle ilk olarak şans verdiğim safkan.Pedigri olarak piste yatkın olan 1-AKABEY favoriye ciddi rakip olur.Ankara’da etkili performanslar sergileyen 6-MERKÜROĞLU ihmale gelmez.

4.AYAK : Günün KV-6 mücadelesinde 1-MY SECRET ve 2-MYTHOGENIC ilk etapta ön plana çıkan isimler.Sürpriz olasılığını değerlendirmek açısından geniş kuponlarda HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

5.AYAK : Hazırlıklarındaki iyi görüntüsüyle 3-STELLINA favorim.1-UÇANBEY, 4-MÜHÜR ve 2-GÖÇMENHAN şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda 5-KERİM AGA ve 3-GALİPHAN pedigri olarak gruptaki diğer safkanlardan çok çok üstün.Ancak 5-KERİM AGA koşu eksiği bulunan rakibine oranla daha şanslı bu sebeple kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 9 – 6 – 8 – 4 – 5 – 3

2.AYAK : 8 – 11

3.AYAK : 3 – 1 – 6

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 3 – 1 – 4 – 2

6.AYAK : 5

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

iki elediğim isim yırttırdı kuponu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x