23 Mayıs Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : Bir önceki koşusunda dışa açılmasına rağmen mücadeleden kopmayıp yarışı üçüncü sırada tamamlayan 8-HEKİM son koşusunda ise yarış içerisinde bir takım sorunlar yaşamasına rağmen bu koşusunda da tabela içerisinde yer buldu.Bugün aynı sorunlar ile karşılaşmaz ise yatkın olduğu pistte kazanması normal sonuç olacaktır.

2.KOŞU : Gruptan üstün duruşuyla 4-TOLİKOPA kazanmaya aday ilk isim.Uzun aranın ardından katıldığı koşudan üçüncülükle ayrılan 7-BLACHERNAE ve son koşuşarında sinyalleri veren 5-ARTIC MAN favoriye ciddi rakip olur.Startta fazla oyalanmaz ise 3-KUTBEY adından söz etirebilir dikkat edilmeli.

3.KOŞU : Adana’da girdiği sert grup mücadelelerde tatminkar performanslar sergileyen 4-BÜYÜKBAŞ daha uygun rakipleri arasında fotoya uzanabilir.8-SON İMPARATOR ve 3-AZİMŞAH sonraki ihtimaller.7-ÇAKIRKAYA sürpriz.

4.KOŞU : Katıldığı ilk çim koşudan güzel bir derece ile ikinci ayrılan 3-KİM TUTAR BENİ sonraki kum pist koşularında da etkili performanslar sergiledi.Bugün yine çim pistte mücadele edecek olan safkan daha pişkin durumuyla fotoyu önde geçen isim olur.

5.KOŞU : Son koşusunu kazanan 1-DİLŞANKIZI koruduğu formuyla bugünde kazanmaya aday ilk isim.12-UÇKAYA, 7-ŞEN MÜRVET, 10-KARTOPU, 3-BURUKKIZI, 2-HİSARGÜL, 8-CEMİLEM ve 9-FİKRİYE şans verdiğim diğer safkanlar.

6.KOŞU : Bariz bir favorisi olmayan Şartlı-4 mücadelede ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

7.KOŞU : Muazzamn form durumu ile 1-GÖREME çok sert gruptaki son üçüncülüğünün ardından bugün uygun rakiplerinin yanında fotoyu önde geçmesi normal sonuç olur.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir.5-ORFİA ve 4-TOYDEMİR BATUR geniş oynayanlar için önerebileceğim isimlerdir.

8.KOŞU : Gruptaki en iyi dereceyi şuan için elinde bulunduran 11-MOSTAR etkili binicisiyle maidene veda etmeye yakın isim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.7-BALIKESİRLİ ve 9-LAPAZ sonkrai ihtimaller.

9.KOŞU : Günün kapanış koşusun 11-ART WOMEN her nekadar son koşularında eksik görüntü sergilese de geçen yıl fırtına gibi estiği pistte uygun rakiplerinin yanında bugün çıkış yapmasını beklediğim safkandır.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 8

2.AYAK : 4 – 7 – 5 – 3

3.AYAK : 4 // 8 – 3 – 7

4.AYAK : 3

5.AYAK : 1 – 12 – 7 – 10 – 3 – 2 – 8 – 9

6.AYAK : HEPSİ

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 1 – 12 – 7 – 10 – 3 – 2 – 8 – 9

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 1 // 5 – 4

5.AYAK : 11 // 7 – 9

6.AYAK : 11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.