Ana Sayfa / Tahminler / 23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Son kazandığı koşuda görüntüsünü çok beğendiğim CABBERREİS-8- bir kez daha favorim.BOĞAZLI-2- ve ALİŞİR-3- grubun oldukça etkili isimleri plase hanesinin öncelikli şanslıları.Son koşularında kıpırdayan ve bu koşu için İstanbul’a gelen binicisi ile BALIK KAAN-6- Balıkhan-Bozdağ hattından geliyor ki bulutlu ve yağmura gebe İstanbul gününde pisti biraz da ıslak bulursa kanatlanır da uçar benden  söylemesi, bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile ARTİSEMRE-1- ve son üçüncülüğü tatminkar SİNANLI-4- daha sonra.

2.ayak: AVUKAT-1- ve AKON-3- start almış oldukları gruplar ve elde etmiş oldukları dereceler itibari ile grubun rüştünü ispatlamış isimleri.KETOHAN-4- tam bir çim atı Halis böyle safkanları parlatmayı çok sever kesinlikle bulunsun derim, AFTER FOREVER-2- gerçek gücünü test edebileceği bir sınava çıkıyor, bir kez daha şans verilmeli. Bu isimler ayrımsız blok halinde kuponlara işaretlenmeli.

3.ayak: Şartlı 1 başlangıç koşusunda Kaizbert temsilcileri herzamanki gibi saatleri paramparça etmişler, MAKRIKÖY-9--BETONAYAK ekürisi başta dursun.ATLISOY-2- sentetikte çok koşacak,bir diğer ŞÖVALYE temsilcisi DERİN MAVİ-4-‘de ihmale gelmez.ENERGİN-6-, KIRIMFIRTINASI-8-, YARIŞ BEYİ-10- idman pistinde formda gözüken diğer isimler.

4.ayak: Koşu içerisindeki aksiyonlarını oldukça beğendiğim ve binicisi Mustafa ÇİÇEK tarafıından cesaretlendirildiği anda hemen kavrayabilen HERGELE-2- mutlak favorim. Son koşusu ile ihmale gelmeyeceğini gösteren GÖKKALE-4- bu safkanın tek rakibi olur görüşündeyim.

5.ayak: Eleyebildiğim sadece tek bir ismin bulunduğu mücadelede performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimler bulunuyor, mümkün olduğunca geniş tutulması taraftarıyım.Kupon ölçekleri için sıralamam; favori çıkmayı hak eden PENDRAGON-1-,son koşusunu beğendiğim ve etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim FAST FORWARD-8-, Karataş’ın ısrarı ile KRALSIN-3- ve bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile WINNER FACE-2- öncelikli.

6.ayak: Çok da fazla analiz edilmesi gereken bir koşu değil,  ya HİLALEDA-6- tek ya da HEPSİ, formda safkana Halis ile güvenmek çok daha mantıklı gibi gözüküyor.Bankomdur.

Kupon:

1.ayak: 8-2-3-6//1-4

2.ayak: 1-3-4-2

3.ayak: 9-2-4-6-8-10

4.ayak: 2-4

5.ayak: 1-8-3-2//4-7-5

6.ayak: 6 HİLALEDA

Tutar: 53,76 TL  // 141,12 TL

Hakkında binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.

9 yorum

 1. PINARBASILI

  Bol şanslar.

 2. istanbulda misli bitebilecek bir programla karşı karşıyayızzz..
  AFTER FOREVER PENDRAGOn………ve son ayak…beyza sultan hilaleda ikilisi iile YANİ İKİ BUÇUK BANKO İLE YAKALANABİLİRR
  BEN YİNEDE İLK İSİMLERİMİ YAZMAK İSTİYORUM
  ARTİS EMRE
  AFTER FOREVER BANKOM
  BETON AYAKMAKRİ KÖY EKÜRİSİ
  HERGELE ŞÜKRÜ
  PENDRAGON
  HİLALEDA

 3. Lutfen bana donuş yaparmisiniz ?
  Deniz ben
  1,koşu 1,2,3
  2,koşu 1,5,4
  3,koşu 8,4,3,2,5,1
  4,koşu 1,4,6,10,8
  5,koşu 2,4,6,8,10,hepsi
  6,koşu 6,
  7,koşu 1,3
  8,koşu 1,3,6,8

  • binbastar

   Deniz, tahminlerinin yayınlanması için günün programlarındaki oyunlarda yer alan yarışları ve safkanları açıklayıcı olarak yorumlamalısın, sadece nümerik tahminlerden oluşan kurgular dikkate alınmayacaktır.gönderdiğin yorumlar admin tarafından olumlu ve uygun karşılanırsa elbette sen de buradan yazar olarak katkıda bulunmaya başlayabilirsinn.bunun için info@bankotahminler.com adresinden admin ile iletişime geçmeni öneririm.bol şanslar

 4. Bol Şanslar umarim beni sitenize kabul edersiniz
  DENIZ
  Elaziğ 2,altili
  1,ayak 3,7,8 hepsi
  2,ayak 12,4,2,6,5,10,11,1
  3,ayak 11 Banko
  4,ayak 2,5,7,6,4,3,1
  5,ayak 2,4.3
  6,ayak 1 Banko

  • binbastar

   daha önce de belirttiğim gibi açıklamalı yorum şeklinde yazmazsanız yazarlığınızın kabul görme şansı çok düşük olacaktır, yorumlarınızı ve analizlerinizi bekleriz, bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir