Ana Sayfa / Tahminler / 23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Koşmuş olduğu son yarış kendisi için çerez niyetine de olsa safkanın form durumunu görmemiz açısından çok şey ifade etti. Özellikle pilotu bu yarışta müthiş bir pilotaj ve çelik gibi sinirle nasıl beklenmesi gerektiğini adeta ders niteliğinde öğretti. Bu yarışta da sitili pilotu ile birlikte etkili olmasını bekliyorum (3) numaralı ALİŞİR ilk saflanım. Son yarışında süper sert grupta start alan safkan bu yarışta bu grupta oldukça iddialı olacaktır (4) numaralı SİNANLI ilk rakip gördüğüm isim olup küçük ölçekli oyunlar için bu iki saflanla riske edilmesini uygun görüyorum. Son yarışında 3.8 ölçümlü çim pistte göstermiş olduğu performans bence üzerine koyduğunun kanıtı olduğu gibi her ne kadar zor grup olsa da söz sahibi olma ihtimalini gösteriyor (1) numaralı ARTİST EMRE üçüncü şans verdiğim isim. Bu safkanın baş belası durumunda olan ve bundan sonra da sürekli olarak uygun gruplarda arka tarafı ayıracağına inandığım (2) numaralı BOĞAZLI dördüncü şans verdiğim isim olup keşke bu yarışa yazılmasa biraz daha emekleyerek ilerlese daha iyi olurdu diyeceğim safkan umarım Elektrik Hişman’ın ellerinde son nefesini vermez (8) numaralı CABBAR REİS son şans verdiğin isimdir.

2.ayak: Kalite olarak çok üst sınıf olan safkanın sorunları çözüldükten sonra seriye bağlamasını bekliyorum. Son yarışında mesafeden de etkilendiğine inandığım safkanı yarış içinde seyretmekten müthiş keyif alıyorum. Safkanın bu yarışla birlikte yükseliş trendine girmesini bekliyorum (1) numaralı AVUKAT BANKOMDUR. Rakip isteyenler için sürat koşusunda etkili bir çıkışla son metrelerde kafa burun direnme ihtimali olan (6) numaralı NOISY rakip gördüğüm isimdir.

3.ayak: ilk defa start alacak 3 yaş Araplar içinde muntazam görüntü içinde olan (9) numaralı MAKRIKÖY ve (8) numaralı KIRIM FIRTINASI arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

4.ayak: Koşmuş olduğu son yarışında ölüm grubunda mücadele eden safkan son 300 e kadar direnip teslimatı yaptı. Ancak o yarışta göstermiş olduğu performans bana göre burası için yeterli iyi form tuttuğuna inandığım (6) numaralı ŞÜKRÜ ilk safkanım olup rakip düşündüğüm isimler şablonumdadır.

5.ayak: Süpriz arayacağım koşuda tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: İlk yarışında Maiden’a veda eden safkan hemen arkasında üst üste rahat bir şekilde H-14 yarış kazandı. Hele hele ikinci geldiği son yarışta H-15 te 2000 metrede start alan safkan bana göre o yarışta da ne derece formda olduğunu net olarak ispatlamış oldu. Program biraz daha karışık ve zorlu olsa Türkiye’nin yüzde sekseninin oyunlarını bu safkana bağlayacağına emin olduğum yarışta Karataş ile buluşan safkanın gelmemesi durumunda ortalık çok fena karışırdı. Benim yanına at yazmaya elim gitmedi (6) numaralı HİLALEDA BANKOMDUR. Bol şanslar...!!!

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-1-2-8

2.ayak: 1 /// 6

3.ayak: 9-8

4.ayak: 6-2-1-4

5.ayak: hepsi

6.ayak: 6 tek

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar dilerim bir farklı kupon daha aramıza katıldı 🙂 umarım yarın ekibimizden birine nasip olur.

admin
Yönetici

bol şanslar

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam.

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

istanbulda misli bitebilecek bir programla karşı karşıyayızzz..
after forever pendragon………ve son ayak…beyza sultan hilaleda ikilisi iile yani iki buçuk banko ile yakalanabilirr
ben yinede ilk isimlerimi yazmak istiyorum
artis emre
after forever bankom
beton ayakmakri köy ekürisi
hergele şükrü
pendragon
hilaleda

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.