kocaeli altili tahminleri can911

23 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yorumlu Kocaeli Tahminlerim aşağıdaki gibidir. Programda öne çıkan isimler olduğu gibi yıkılma ihtimalini göz önünde bulundurarak alternatif isimlerle süsleyerek Bankosuz bir şablon oluşturacağım. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Maiden’dan çıkması konusunda fazlasıyla oyalandığını düşündüğüm 3 (KARA SÜLO) ilk tercihim. İstanbul’da mesafeye de gerekli tecrübeyi yapmış, binici istikrarını da üç yarıştır yeterince sağlamış görünüyor, küçük kuponlara tek önerim olsun. Yine de bir aksilik olma durumuna karşı idman performansını çok iyi gördüğüm 7 (OLİMPOS)‘u tercih ediyorum. Sırf fizik üstünlüğü nedeniyle 10 (KANAFANİ) de tercih edilebilir fakat verdiği 10 aylık ara ne derece etkiler orası muamma? Dileyen tercih edebilir tabii ki.

2.Ayak: Klas isimlerin bir araya geldiği uzun mesafeli Handikap mücadelede önceliğimi ideal takı ve binici uyumunun ne derece önemli olduğunu gösteren 10 (WHİTE CREST)‘e veriyorum. Pisti yadırgamazsa mesafe tecrübesi yeterli idmanda iyi görünen 9 (ÇAĞ TUFANI) tatlı sürpriz önerim. Bir diğer mesafe gediklisi 5 (OĞLUM OZAN) ve şansını daha üst gruplarda deneme ısrarından vazgeçip uygun grup yakalayan 3 (CHİCAGO) tercihlerim.

3.Ayak: Yeni takısı ile Özcan’ın idaresinde çok iyi bir yarış çıkartan 2 (MİSTER RAİNbugün de etkili olabilir. İstanbul’dan kazanarak gelen fakat daha önemlisi idman performansını çok iyi gördüğüm 5 (GADDARA) ve mesafenin kısalmasının avantajına olacağını düşündüğüm 1 (TOKATÇI) devreye girebilir.

4.Ayak: Kupalı Açık Grup koşu düzenlense ne arıyor bunlar burada denilmeyecek kalitedeki isimler bir arada. İzmir’den formda gelen 2 (TAHİRİ) ilk önerim. Özcan’la ikide iki yapan 8 (YILDIZHAN) yine kendisine emanet. Uğur’la daha etkili koşular sergileyen 6 (MAGRİP) de devreye girebilir. Son koştuğu 19 Mayıs koşusundaki direncini bugün için yeterli gördüğüm 1 (BAVİ REŞ) programın ikramiye katsayısını arttıracak önerimdir. Başta da ifade ettiğim gibi gibi kapatmaya gidebilecek değerli isimler var. Şablonumu sınırlı tutmak adına burada noktalıyorum.

5.Ayak: Bölünen ikinci maiden ayakta idmanda iyi performans çizen Murat’ın da sihirli ellerine emanet edilen 3 (DİVİNE BOY), yeni takısıyla daha verim alacağını idmanda gösteren ekürili 4 (HASHTAG), idmanda dereceleri tatminkar bir diğer isim 5 (MEGAFORCE) ve İzmir’imin prensesi Gülengül ile anneden kardeş 2 (DATOME) yeni takısıyla devreye girebilir.

6.Ayak: Aslında mesafe tam istediği gibi olan 1 (EMBİRHAN) günün Banko önerisi olmaya aday. Fakat formsuzluğu kafamda soru işaretleri uyandırıyor. Peki kim devreye girer sorusuna istinaden önerim binici uyumunu yeterince sağlamış inatçı karakter 1 (SELDANINOĞLU) derim. Aslında geçmiş yarışlarının referansıyla 5 (BAYDARŞAH) da yazılabilir fakat 8 aylık ara sorunlar atlatıldı mı? Yaklaşık 1 aydır da düzenli idman görmüş bütçeler müsaitse bir çarpı da onun için.

Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 3 /// 7-10

2.Ayak: 10-9-5-3

3.Ayak: 2-5-1

4.Ayak: 2-8-6-1

5.Ayak: 3-4-5-2

6.Ayak: 2-1-5

Kupon Tutarı: 34,56 (1.Ayakta 7-10 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe tercihinize bırakıyorum.

 

Yedili Ganyan Şablonum:

2.Koşu: 2-3-1

3.Koşu: 3

4.Koşu: 10

5.Koşu: 2-5-1

6.Koşu: 2-8-1

7.Koşu: 3

8.Koşu: 2-1-5

Kupon Tutarı: 20,25 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Can bey

admin

:)))

admin

Tahmin yanlış gelmiş Can bey. Sildim karışıklık olmasın.

USTATCI

Kupon doğruydu kuponun fotoğrafı da mevcut neden silindi

admin

Hatalı gönderim yapmışsınız, bu yüzden silindi. Yarışlar başladıktan sonra kupon göndermeyiniz.

yuemfa

Bol şanslar herkese…

ARMAGEDDON
1,4,7,8,10
1,2
YILDIZHAN STAR
2,3
1,2,3

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x