Ana Sayfa / Tahminler / 23 MAYIS 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
ankara altili tahminleri

23 MAYIS 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Son KV6 yarıştaki 5.liği ölçü alınmaması gereken, hatta o yarışta bile çok fazla sırıtmayan 3-HOY HOOY ve son yarışı cok iyi olan uzun mesafeli çim yarışlarda maidenda fazla kalmayacağını gösteren 2-GAZİBATUR arasında gećmesini beklediğim mücadelede, yine çime çıkınca farklılık gosteren 12-ZİŞANIM sürprizi gelebilir diyerek 3 isimle geçiyorum.

2.AYAK: Mesafenin kısalmasının lehine olduğunu ve bu pisti sevmesiyle 11-LADY NUR ağır favorim olmakla birlikte; maidendan çıkarken fazla iyi görünen ve iyi bir dereceyle kazanan 4-FERONIA, çimin kısa mesafesinde bu tür gruplarda herzaman is yapabileceğini düşündüğüm 8-AĞA BAKIRTAŞ, ayağına çabuk isim 2-BEKİRİM favorimin sert rakipleridir..

3.AYAK: Cim pistin etkili ve kaliteli ismi, gösterişli son yarışıyla favori olmayı fazlasıyla hakeden, daha öncede gecmiş olduğu rakiplerini bugünde alt edecek olan 5-DRIVE FASTER BANKOMDUR..

4.AYAK: Uzun mesafeli cim pist koşma avantajıyla 3-LOST ON YOU ilk sıradan önereceğim isimdir. Son yarışlarında sinyali veren 4-TAKARROF ve 8-PURE LOVE ihmal edilmemeli. Daha sonra patlama beklediğim isim olan 5-TOPCU OĞUZHAN, yine mesafe koşmasının avantajıyla 6-AEGEAN PEARL ve son olarak 2-FIRST NIP yazarak bu ayaği gecmeye calısacağim.

5.AYAK: Son cim yarışını ölçü almadığım bu gruba göre kalitesi üstte olan 1-MARİSSA Alternatif tek arayanlara önerimdir. Ancak son yarışlarında zor kazanması nedeniyle rakip yazmakta fayda var. Mesafeyi seven 2-DOLU DİZGİN yarışın hızlı gitmesi halinde sevdiği mesafede sonlarda rakiplerini avlayabilir. İlk rakibidir. Yine mesafeyi seven 8-CAKIRCELEP, sınıf atlayan 5-KÖRDÜĞÜM yazılarak bu ayak kapatılabilir.

6.AYAK: Zorlu koşuda, formda isimler ve kazanması yakın olarak gördüğüm 2-AYŞEROSE, 3-KISMET KIZ ayrımsız yazılmalı. Sonrasında 4-CELEKAN, tek kum pist koşusunda maidena veda eden, çalışmaları olumlu 6-KEKEC BEY, sürpriz olarak beklentilere bir türlü cevap veremeyen 9-BÜYÜK LODOS yazarak Ankara programını kapatabiliriz.

ALTILI TAHMİNLERİM

3-2-12

11-4-8-2

5 DRIVE FASTER

3-4-8-5-6-2

1 // 2-8-5

2-3-4-6-9

Herkese BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

Erkan
Ziyaretçi
Erkan

Tekin vArmi

admin
Yönetici

Drive Faster tek atmış

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..