ankara altili tahminleri

23 MAYIS 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Son KV6 yarıştaki 5.liği ölçü alınmaması gereken, hatta o yarışta bile çok fazla sırıtmayan 3-HOY HOOY ve son yarışı cok iyi olan uzun mesafeli çim yarışlarda maidenda fazla kalmayacağını gösteren 2-GAZİBATUR arasında gećmesini beklediğim mücadelede, yine çime çıkınca farklılık gosteren 12-ZİŞANIM sürprizi gelebilir diyerek 3 isimle geçiyorum.

2.AYAK: Mesafenin kısalmasının lehine olduğunu ve bu pisti sevmesiyle 11-LADY NUR ağır favorim olmakla birlikte; maidendan çıkarken fazla iyi görünen ve iyi bir dereceyle kazanan 4-FERONIA, çimin kısa mesafesinde bu tür gruplarda herzaman is yapabileceğini düşündüğüm 8-AĞA BAKIRTAŞ, ayağına çabuk isim 2-BEKİRİM favorimin sert rakipleridir..

3.AYAK: Cim pistin etkili ve kaliteli ismi, gösterişli son yarışıyla favori olmayı fazlasıyla hakeden, daha öncede gecmiş olduğu rakiplerini bugünde alt edecek olan 5-DRIVE FASTER BANKOMDUR..

4.AYAK: Uzun mesafeli cim pist koşma avantajıyla 3-LOST ON YOU ilk sıradan önereceğim isimdir. Son yarışlarında sinyali veren 4-TAKARROF ve 8-PURE LOVE ihmal edilmemeli. Daha sonra patlama beklediğim isim olan 5-TOPCU OĞUZHAN, yine mesafe koşmasının avantajıyla 6-AEGEAN PEARL ve son olarak 2-FIRST NIP yazarak bu ayaği gecmeye calısacağim.

5.AYAK: Son cim yarışını ölçü almadığım bu gruba göre kalitesi üstte olan 1-MARİSSA Alternatif tek arayanlara önerimdir. Ancak son yarışlarında zor kazanması nedeniyle rakip yazmakta fayda var. Mesafeyi seven 2-DOLU DİZGİN yarışın hızlı gitmesi halinde sevdiği mesafede sonlarda rakiplerini avlayabilir. İlk rakibidir. Yine mesafeyi seven 8-CAKIRCELEP, sınıf atlayan 5-KÖRDÜĞÜM yazılarak bu ayak kapatılabilir.

6.AYAK: Zorlu koşuda, formda isimler ve kazanması yakın olarak gördüğüm 2-AYŞEROSE, 3-KISMET KIZ ayrımsız yazılmalı. Sonrasında 4-CELEKAN, tek kum pist koşusunda maidena veda eden, çalışmaları olumlu 6-KEKEC BEY, sürpriz olarak beklentilere bir türlü cevap veremeyen 9-BÜYÜK LODOS yazarak Ankara programını kapatabiliriz.

ALTILI TAHMİNLERİM

3-2-12

11-4-8-2

5 DRIVE FASTER

3-4-8-5-6-2

1 // 2-8-5

2-3-4-6-9

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

Erkan

Tekin vArmi

admin

Drive Faster tek atmış

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x