23 Mart İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda iyi bir form grafiği çizen 8-TAKASHIMA favorim.1-JAW BREAKER, 3-FIRE OF KARŞIYAKA, 5-ARZUCAN ve 7-ALMADOVAR favorinin hata yapması durumunda devreye girecek isimlerdir.Uzun bir aranın ardından urfadan getirilen ve İzmirdeki düzenli idmanlarıyla 2-RONNIE etkili olduğu mesafede sürpriz bire başlangıca imza atabilir.

2.AYAK : Uzun zamandır yarış görmemiş olsada 1-TAŞ PLAK uygun grupta favorim.Son koşusunu kazanan 5-LAŞİN uyumlu binicisyle fotoya uzanabilir.3-ENDÜLÜS, 2-ELDANS ve 8-NEVVARE ayrım yapmadan kuponlara eklenmesi gereken isimler.7-NİSANCAN bizzat ilgilendiği binicisiyle ihmale gelmez.

3.AYAK : Son koşusunu zorlanmadan uzak ara kazanan kaliteli isim 1-DEMİRAĞA ağır sikletine rağmen fotoyu önde geçer.

4.AYAK : KULOĞLU gibi şampiyon denecek kaliteli safkanın arkasında ikincilikle ayrıldığı koşu sonrasında rahat bir birincilik elde eden 1-RIGHT OR WRONG başarılı binicisiyle banko önerebileceğim safkan.

5.AYAK : Arap safkanların Şartlı-4 mücadelesinde 3-ARASBEYİ galoplarındaki görüntüsüyle favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.7-SALTABAŞ, 6-ALPKAN rakip arayanlara önerebileceğim safkanlar.4-CİHANSER ve 8-YAVUZSOY sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 7-SİHİRLİ taylara hakimiyeti ve maiden koşularında oldukça başarılı olan binicisi A.SÖZEN iradesinde favorim.Son koşusunda beş boy geç çıkmasına rağmen koşudan üçüncülükle ayrılan 13-SOLMAZGÜL uzayan mesafede adından söz ettirebilir.3-GÖKSU RÜZGARI, 9-TUĞKAN önerebileceğim diğer safkanlar.Aprantisi değişmiş olsa 11-GONCA NİGAR bu gruba uzak çeker.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 8 – 1 – 3 – 5 – 7 – 2 – 4 – 6

2.AYAK : 1 – 5 – 3 – 2 – 8 – 7

3.AYAK : 1

4.AYAK : 1

5.AYAK : 3 // 7 – 6 – 4 – 8

6.AYAK : 7 – 13 – 3 – 9 – 11 – 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Kaan çok yoğun bu sıralar dalgınlığına gelmiş :)

admin

Bugün kılıç çektim sana, AIRTOUCH banko girdim.

admin

Haydi rastgelsin :)

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x