22 Mart Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-GÜLCİHAN iyi form durumuyla favorim.Bir süredir takibimde olan ve kazanma zamanı geldiğini düşündüğüm 2-MÜYESSERS GIRL bugün çıkışa geçebilir.Siklet avantajı bulunan 3-ÇİLEK PRENSİ ihmale gelmez.5-TUMAI sonraki ihtimal. 4-ZÜLHA ve 6-PRINCESS ÇELTİK geniş oynayanlar için değerlendirmeye alınabilir.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu 2-STAR OF STREET ve 1-GOLDEN BIRD arasında geçecek gibi görünüyor.Küçük çaplı kuponlar için bu iki isim yeterli ancak geniş oynayanlar 7-COSMIC FEELINGS ve 8-GENÇ PURPLE kuponlarda bulundurması gereken isimler.

3.AYAK : Bir süredir takibimde olan ve ısrarla önerdiğim fakan henüz beklediğim performansı sergilemeyen 4-SARPBEY bugünde favorim.Son koşusunu kazanan kalite isim 2-TAYBARS favorinin en sert rakibi.1-BAŞOĞUL, 5-UÇANEFE ve 3-KANDEMİR sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Son koşusunda tecrubesiz binicisi ve koşu eksiği sebebiyle kendini gösteremeyen 4-ÖZBAYLIM uygun gördüğüm grupta favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.1-AKYAZILI MUTLU, 3-MURATHAN ve 2-KARAKA MOON rakip arayanlara önerebileceğim safkanlar.

5.AYAK : Arap safkanların Handikap-16 mücadelesinde 3-YESARİ galoplarındaki görüntüsünü yarışa lanse ederse fotoyu önde geçmesi normal sonuç olacaktır.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir.Geniş oynayanlar ve bu ayağı tek geçmeyenler ayrım yapmadan HEPSİ demesi mantıklı olabilir.

6.AYAK : Üç aylık aranın ardından gördüğü koşuda ciddi faullere mağruz kalması sebebiyle kazanabileceği koşudan dördüncülükle ayrılan 4-HÜSAM AĞA kalitesinden söz edilmeyecek isimlerden.On dört koşuda yarım milyona ikramiye toplayan ve bu koşular arasında A3 birinciliği bulunan 4-HÜSAM AĞA uygun grupta bana göre günün kalesi.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 2 – 3 – 5 – 4 – 6

2.AYAK : 2 – 1 – 7  – 8

3.AYAK : 4 – 2 – 1 – 5 – 3

4.AYAK : 4 – 1 – 3 – 2

5.AYAK : 3 // HEPSİ

6.AYAK : 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.