23 HAZİRAN 2015 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Yarışların kuma alınmasıyla şablonum değişmiştir. 14,52

1. Ayak Koşuya baktığım zaman süratli gitmesi olağan. Grupta en potansiyelli safkan olarak gördüğüm (5) FORTE hazır olarak geldiği pistte ilk galibiyetini alabilir favorimdir. Bu safkana rakip olarak (6) HERO ADMIRAL, (8) TUCKER, (2) ELAZIĞ, (3) EMPIRE SON.

2. Ayak Yarışa baktığımda önde yarışa hakim olmak isteyecek birçok safkanı görüyorum. Süratli geçmesini beklediğim koşuda bir gerilerden vurabilecek KUBATOĞLU var diğeri ise ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde ki etkili ataklarıyla sonuca gidebilecek olan SABRİ var. Şartlar KUBATOĞLU‘ndan yana gözükse de her ne kadar üzerinde adaşım olan aprantisi olmasına rağmen bu safkanın bu aprantiden kurtulmasını gerektiğini düşünüyorum. Ve hiçbir şekilde bir safkanın sadece dayak atılarak sürüleceğini öğrenmesi gerekiyor. Herneyse deyip banko önereceğim (11) SABRİ olacak. Çok iyi yarışlar çıkartan safkanın son yarışını bile samimi söylemeliyim kazanması gerekirdi. Bugün daha iyi olduğu orta mesafe de start alacak olan safkan hem böyle jokeyi hem de bu uygun kilosuyla yarışı kazanamaması için hiçbir neden göremedim BANKOMDUR.

3. Ayak Yani bu safkanın neden bu kadar geri planda verildiğini anlayamadım. Son yarışında kum pistte denen safkan çokta etkili olduğunu söyleyemem. Lakin ben bu gruptan daha iyi olduğunu form grafiği her ne kadar inişli çıkışlı bir performans sergilese de (6) FIRST EMPIRE favorim olmayı hak ediyor. Bu safkana rakip olarak son yarışında startta çok oyalanan (1) KANIK, son yarışını dikkate almadığım (4) BÜYÜK AĞA, (5) STOOTSKRAPER.

4. Ayak Son 2 yarışını N.ŞEN idaresinde kazanan (2) SAKARBAŞI bu yarışında çok daha önde gördüm BANKOMDUR.

5. Ayak Gruba baktığım zaman uzun ara veren ve bu grubun çok altında safkanlar var. TORUN CALLAS ve SILENT FORCE grubun çok üzerinde. (2) TORUN CALLAS BANKOM olacak. Nedeni ise SILENT FORCE’nin bu pisti çok iyi tanımaması daha önce ki ANKARA maceralarında çok alt seviye de koşması da beni buna itti. Değişen şablon için buraya (7) SILENT FORCE, (6) SARS, (10) WOW SO FAST, (1) SELNUR, (9) VALLEY OF THE SUN yazacağım.

6. Ayak Günün en zorlu yarışlarından olan bu koşuda çok safkana şans vereceğim. (11) AYNURUM, (8) ALTIN BABA, (2) HASOĞLU, (1) ANADOLUKAN, (12) LİDERYELE, (6) MİNİF REYİS, (9) GÜNALHAN, (15) TACİR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,6,8,2,3

2. Ayak : 11 TEK

3. Ayak : 5,1,4

4. Ayak : 2 TEK

5. Ayak : 7,6,10,1,9

6. Ayak : 11,8,2,1,12,6,9,15

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
OZAN BOĞURCU

SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİM..

Yorum yapmayacağım sadece.. BANKO verdıgım safkanların ustunde duracağım…

4.AYAK= Yarış hayatında 2 start alan ve ikisinide 1200 cimde kazanan… SAKARBAŞI,,(2) efsane pilotu.. H.KARATAŞ İdaresinde Yarışı kazanacaktır… BANKOM….

6.AYAK= Son kosusunu 2200 cimde kazanan ve aynı mesafeyı kosacak olan azalan kilosu ile… LİDERYELE,,(12) ikinci BANKOMDUR…

ALTILI KUPONUM…

1.AYAK=8,6,5,4,10
2.AYAK=3,5,6,9,10,11,7
3.AYAK=1,4,6,7
4.AYAK=2 BANKO
5.AYAK=10,9,8,7,6,5,2
6.AYAK=12 BANKO

KUPON TUTARI= 56 TL
BOL ŞANSLAR….
OZAN BOĞURCU….

herif58

Dünkü urfa altılısında ilk ayakla son ayağın jokeyler tarafından nasıl karşılıklı kazanılıp kaybedildiği incelenmeli. Bacak kadar bebeler milletle dalfa geçiyor. Yada at sahipleri oyunu kuruyor. Bunlar genelde Urfa da oluyor manidar değil mi?

admin

Biz millet olarak boykot etmeyi bilmediğimiz için sürekli olacak şey bunlar. Yıllardır oynamam doğu illerine. Tevzi bi yarıya düşsün bakalım neler oluyor.

admin

Altılı ganyanı 10 kuruş yapmışlardı. İddaa’ya yönelince herkes bir anda 5 kuruşa çektiler. Her şey oyuncunun elinde aslında.

herif58

Kusura bakmayın kızgınlıktan selam vermeden konuya girdim. Herkese merhaba ve bol şanslar. Beşli ganyanım son ayaktan yattı.2. ayaktaki atı iki atta bulmuşken hem de.

admin

Bol şanslar

Bülent

Selam 5. Ayaktaki tekiniz koşudan çıktı ??

ÖZAY

Yarış kumda böylemi kalacak

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x