Ana Sayfa / Tahminler / 23 EKİM 2016 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

23 EKİM 2016 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında belki de çok büyük bir risk alıp çalışmalarını çok beğendiğim ve son galobunu start alacağı binicisi tarafından yapan 2-EXTRA BAZALT'ı tek yazacağım.

2.AYAK: Sürekli birbirlerini geçebilen istikrarsız arap atlarının mücadelesinde çok atın şansı var sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Son yarışında sonlarda çok kuvvetli gelen fakat o gün mesafenin kendisine kısa geldiğini, bugün ise uzayan mesafenin kendisine avantaj olacağını düşündüğüm 7-SOPHISTICATED sonlarda yapacağı ataklarıyla bu grubu toplar diyorum.

4.AYAK: Tahmini çok zor bir H15 yarışda çok ismin şansının olduğunu düşünüyorum. Sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Bu koşuda dört isimi birbirinden ayıramadım. Bunlardan ilki son yarışında uzun mesafeyi bulunca kazanan 2-DORUK ALİ. Daha sonra ise iyi form durumları ve başarılı çalışmalarıyla 1-BRANZINI, 3-FANCYCHANCY ve 12-WIN FOR ME.

6.AYAK: Son yarışında çok güzel bir bekleme yarışı yapan 1-ALDUT ve yine son yarışını kazanmayı başaran 2-ESER başta şans verdiğim isimler. Daha sonra ise son yarışında sprint atacak kulvarı bulmakta zorlanan 12-SABIRLIHANIM, son startı tabela dışı olsa da sonlardaki sprintiyle gözüme takılan 15-KAFTAN sırasıyla şans verdiğim isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 9-8-2-1-5-4-10-11-14-13-3

3.AYAK: 7

4.AYAK: 3-1-2-5-6-7-10

5.AYAK: 2-1-3-12

6.AYAK: 1-2-12-15

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

3 yorum

 1. Bombaci

  Selam bol şanslar üstadım. İzmir için bir iki düşüncem var. Paylaşmak isterim
  …..
  Son ayakta (3) ÇEŞME FIRTINASI şu an itibari ile agf de yüzde 12 ile üçüncü sırada. Son yarışını izlerseniz nasıl geldiğini görürseniz ve kafanıza yatarsa TEK atın
  …….
  CANŞEN son yarışına göre rakibinden 10 kilo siklet avantajı ile çıkıyor bence TEK olur. İlla rakip diyenlere MİTO ve NURSENA yeter derim
  …….
  İlk ayak 2-5-6 üç at yeterli bence.
  …….
  Bol şanslar

 2. COMMANDANTE

  Bol şanslar bombacı abi pek uyuşmuyoruz :)

  • Bombaci

   Çok ayrı düştük farkındayım. Ama bu atlara dün karar vermiştim bir daha bakınca sanki pekişti paylaşmak istedim bol şanslar herkese

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir