Ana Sayfa / Tahminler / 23 EKİM 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

23 EKİM 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Kilo faktörleri ve binici performanslarının belirleyici olacağını düşündüğüm yarışda ayırım yapmadan bütün isimleri yazacağım. HEPSİ

2.AYAK: Gururumuz uçan at 12-WANETA favorim ama mesafenin 1600 metreye çıkması kafamda soru işaretleri oluşturdu. İlk rakibi her startını rahat kazanan 2-COPPERFIELD. Daha sonra ise son startında binicisinin kurbanı olan 9-SHAMWARI, ilk iki startını kazanma başarısı gösteren 6-HERE TO FLY ve mesafenin uzamasının lehine olacağını düşündüğüm 4-FINESSE.

3.AYAK: Son startındaki ikinciliğini çok beğendiğim 6-CÖMERTKAN'ın Özcan Yıldırım faktörüyle rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum. BANKOM.

4.AYAK: Uygun bir grup yakalayan 8-STORM GIRL'ün bu grubu geride bırakması normal bir sonuç olacaktır fakat ben eksik koşması halinde şanslı olabilecek üç isime daha altılımda yer vereceğim. Bunlar; son startında sonlara elde gelen teşviğe başladığı anda fırlayıp giden 3-FALEZ, son yarışında sonlarda yaptığı atakları ile dikkatimi çeken 2-DİŞİ KURT ve zor kazansa da güzel formuyla 5-HİRA.

5.AYAK: İlk startında GÜRSU gibi adından ileride çok bahsettireceğine inandığım bir isime çarpılan 10-SURKAPI favorim. Son startında erken öne geldiği için sonlarda düşen temposuyla ikinciliğe razı olan 7-PİRKANBABA, ilk startında tabela yapan 4-HABERATLI, istikrarlı 1-AKSAKAL,9-SERDENGEÇER ve start aldığı iki startında da tatminkar üçüncülükler yapan 11-TOLGA.

6.AYAK: Son koşmuş olduğu grup1 koşuda CANKARDEŞLER- FRİKYA-ULUER arkasında yer bulan safkan bu yarışta son derece uygun grupta gelemez ise bu işi bıraksın. Pilotu acele etmediği taktirde 1-2 boy startta kalsa dahi paniklemez ise son 150 de gruba hakim olmasını bekliyorum 2-GEZEGEN BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-4-7-2-1-3-8-5

2.AYAK: 12-2-9-6-4

3.AYAK: 6

4.AYAK: 8-3-2-5

5.AYAK: 10-7-4-1-9-11

6.AYAK: 2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.