22 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

22 Temmuz 2014 Ankara at yarışı tahminleri.

1 – AYAK: 3 – TRIPLE LION favorim. 6 – GELEG SIPAS ve 8 – THE DAUGHTER SUN rakipleridir.

2 – AYAK: 5 – TEKELİHAN favorim. 1 – ATİKTAY ve 6 – UÇARLIM rakipleridir. 7 – ARTVİNLİ ve 9 – ŞAHSERİM plaseler.

3 – AYAK: 1 – BABA MEVLÜT son 6 koşusunda sürdirek favori çıktı ve üstünde KARATAŞ vardı. Totosu ise 2 2 3 2 5. Bugün yine KARATAŞ binecek. Gelirse zarar gelmezse yine zarara koşacak. KARATAŞ bindikçe bizde yazmaya devam ediyoruz maalesef. 4 – KARAÜZÜM favorim. 2 – CİHANEFE’de kuponlara eklenebilir.

4 – AYAK: Güzel formunu koruyan 1 – LAGUARDIA favorim. 4 – ROKSANA rakibidir. 7 – LYRIC bu pistte ve rakiplerin arasında mutlaka yazılır. 3 – KURTARBABA ve 5 – TRIPLE DOUBLE plaseler.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.