22 TEMMUZ 2014 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

Bir tatlı sürpriz bir de galoplarında uçan ancak yarışa yansıtamayan çok çok sürpriz bir bankom var.

Not: Şehir dışında olduğum, ve detaysız tahmin yazmak istemediğim için haftaiçi bazen vakit bulamayabiliyorum. Galaxy s3 te notlardan yazıp  buraya yapıştırıyorum. Yazım hatalarım varsa affınıza sığınarak tahmine giriyorum.

1.AYAK Son koşusunda daha üst grupta ve stilindeki rakiplerden etkilenen 6-EMİRDEVİR daha yatkın olduğu kum pistte önde boş kalması durumunda rakip tanımayacaktır. Bir türlü sorunlardan kurtulamayan ancak bu geubun üstündeki bir isim olan 9-MEKTUM 600/39,6 400/ 25,8 Ç BURSA pistinde yaptığı sprintte iyi görünen isim EMİRDEVİR’in çok kovalanması durumda bomboş kilosuyla ihmale gelmez. 8-ÇAYKARARÜZGARI 3 gün öne yaptığı 800/59,8/400,29,5 galobunda fazla sıkıştırılmadı, son koşusu beğenilen kır kısrak yarışın hızlı gitmesi durumunda başarılı aprantisiyle bugün kazanabilir. 1-SON İMPARATOR Çok ağır 59 kilosuna ve yarışın ağır gidecek gibi gözükmesinden dolayı çok şanslı görünmese de kalitesine yaraşır bir sonuç sergileyebilir.

2.AYAK Son koşusunu tabelanın hemen dibinde tamamladığı son koşusundan sonra 600/34,9 400/22,3 R galobunda adeta uçan 15-GREEN TIME bomboş 50 kilosuyla kazanmaya yakındır, günün ilk bankosu olarak öneriyorum. Geniş kuponlara tavsiyem son koşuları başarılı 6-LILYANA GRACE ve 7-MAGDALENA.

3.AYAK Geçen sezonun flaş isimlerinden 5-ZU VERE’nin fazla zorlanmadan kazanmasını bekliyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

4.AYAK 1-COŞKUNNİL ve 6-ÖZLEM SULTAN öne çıksa da yarışın temposu belli olmadığından bu koşuda sürpriz sonuç bekliyorum ve bu koşunun kapatılmasını öneriyorum

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Avatar