22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: İlk ayak sürpriz kokuyor.İdmanlarında etkili gözüken pekçok ismin yer alacağı mücadelede ilk kez koşacaklardan CONGENIAL SON-1- ve GÜZELAT-4- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde bulduğum safkanlar.AFTER MARKET temsilcisi JOE DALTON-5-  Dalton kardeşlerin en zekisidir sonlarda sinsi sinsi gelebilir dikkat.Yine pistte dikkat çeken DİLLİRGA-2 özellikle 11 şubat tarihli1.02.2-25.7 rahat güzel işinde ‘’Dillirga’dan gece geçtim suyundan içtim, badem gözlü bir yar gördüm kendimden geçtim’’türküsünü mırıldana mırıldana emin fulelerle fotoya süzülmüş benden söylemesi, Deniz Yıldız ile bir çarpı çekin derim. ERVURGUN-3- ve TURKISH LEGEND-9- iyi durumları ile ihmale gelmeyecek diğer safkanlar olup riske girmeden sağlam bir giriş yapılabilir.HEPSİ

2.ayak: LOVE ME TENDER-1- love me sweet, never let me go diyerek sonlarda çok sert yüklenecek,geliyorum sinyalleri veren DOYOUN HEARTED-7- ile ikili bitebilirler.CAFERAĞA-5- ve COUNT ON YOU-6- her zaman etkili olabilecekleri grupta start alıyorlar.İyi durumları ile SKY HERO-3- , VAROLHAN-9-, OĞLUM CEM-2- ve son koşusunda kıpırdayan KING YAVUZ-10- daha sonra.

3.ayak: Sevdiği pist ve mesafe koşullarında AKÇEŞME-1- favorim, etkili idmanları, çok iyi  durumu ve yeterli sınıfı ile KARAMÜRSEL-3- öncelikli rakibidir.İstikarsız arap safkanlarının bir araya geldiği mücadele karışırsa DİNAMİK-2-, RUAT-5-, ÖZDAMAR-4- ve pistte iyi gözüken EFE BABA-7- devreye girebilecek diğer isimler.

4.ayak: Uyumlu binicisi, tutmuş olduğu müthiş form ve sevdiği pist-mesafe koşullarından oluşan rüzgarı arkasına almışken GÜLŞEKER-3-’İ bahis anlamında karşIma almayı pek mantıklı bulmuyorum, klas kısrak zorlu program üzerindeki ilk bankom!

5.ayak: MADAMELLİ-7- şüphesiz ve tartışmasız biçimde grubun öne çıkan ismi ancak arap kısraklarına mahsus koşulardan hep çekinmişimdir, oldukça kırılgan duygu durum ve değişken ruh hali gösterebilen bu canlılar koşu içerisindeki uyarılara  ve yarış içerisindeki değişkenlere de zaman zaman öngörülemeyen reaksiyonlar verebilmekteler, bu anlamda burayı kalabalık tutmaktan yanayım,yani kadın milleti azizim, biz işimizi sağlama alalım da sonra gözde dürbün, cepte tarak, kafada kasket , elde misket son metrelerde MADAMELLİ aramayalım.Bu anlamda sağlama gidelim derim LIFE VEST-6-,KAÇAKKIZ-5- CANÖZGÜ-1-,VİKONYA-8- ile arkana yaslan, çay kahve, gazoz, ayran, torpilli ayran ne varsa söyle.

6.ayak:  Koşu bitiriş dereceleri ve idmanları itibari ile rakiplerinden bir adım önde gördüğüm GALYALILAR-5-’a güvenmek çok da mantıksız bir seçenek gibi gözükmüyor, safkan zorlu program üzerindeki ikinci bankomdur!

Kupon

1.ayak: 1-4-5-2-3-9//7-6-8-10

2.ayak: 1-7-5-6//3-9-2-10

3.ayak: 1-3-2-5-4-7

4.ayak: 3 GÜLŞEKER

5.ayak: 7-6-5-1-8

6.ayak: 5 GALYALILAR

Tutar: 43,2//144 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar merakla beklediğim koşuda merak ettiğim bir galyacılar :)

admin
Yönetici
admin

Siteye yeni üyelik açarken öncelikle email adreslerinizi kontrol edin lütfen. Olmayan mail adresleri ile kayıt olmaya çalışırsanız şifrenizi alamazsınız.