Ana Sayfa / Tahminler / 22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Safkanın kötü olmadığı hatta olması gerektiği Mehmet Kaya’nın da bu safkanda sürekli olarak ısrar edip beşinci defa binmesinden de belli. Sanki bu rakipler önünde kazanıp kazanamaması da biraz ilgililerinin keyfine kalmış gibi bir görüntü var. Eğer tek atarak oyuna başlarsam programın her yeri paraya gider, yok tek atmaz rakip sıralarsam klasik Türkiye altılısına döner. Bence kazanması gerekir sanki tamamen şablonumu Mehmet Kaya’nın insafına bırakacağım ancak ikramiye anlamında da tek başlamak istiyorum (5) numaralı JOE DALTON BANKOMDUR.

2.ayak: Safkanı diyebilirim ki çocukluğundan beri tanıyorum. Yüksek potansiyele sahip olduğunu düşündüğüm safkanla çok uğraşılıyor. Bu saatten sonra ne kadar üzerine koyarda uçuşa geçer elbette şüpheli ancak bu yarışta da etkili koşması muhtamel deli fişek (5) CAFER AĞA ilk safkanım.

3.ayak: Olmadığı zaman olmuyor. İçlerinde üzüldüğüm safkanlarsa var ve belki satılır yeni ellerde tekrar hayat bulur bilemiyorum. Süpriz arayacağım Arap safkanlara ait satış koşusunda tercihim HEPSİ

4.ayak: Hatırlarsanız 11 Ocak’ta ki yarışından önce safkan için şu ifadeleri kullanmıştım: “ Çok fazla beni haklı çıkarmamış olsada yarış hayatının başından itibaren safkana olan inancım devam ediyor. Şu ana kadar 15 yarışta sadece 1 yarış kazanmış ve güven vermeyen bir görüntüde olsa da bu grubu kaçırmaması gerektiğini düşünmem bir tarafa sanki bir başlasa seriye takacak gibi geliyor...” demiştim. O yarışta banko olarak yakaladığımız safkan hemen bir yarış sonra gerçekten seriye takmış 18 Ocak’ta birkez daha birinci gelmişti. Bir anlamda da bana kendisini affettiren safkanı bu yarışta da çok fazla tutuyor ve güvenim devam ediyor ayrıca kuponlarda bulunması gerektiğini düşünüyorum. (1) numaralı TUĞALP alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

5.ayak: Her ne kadar tüm Türkiye (7) MADAM ELİ diye bağıracak olsada bana sanki bu safkan patlayacakmış gibi geliyor. O anlamda biraz yükleneceğim rakipleri şablonumdadır.

6.ayak: Bu safkanın buraya çok fazla olduğunu düşünüyorum. Seri ikinciliklerine devam etmek isterse devam eder, yok istemez ise bağlasanız durmaz. Açıkçası daha fazla maidenda oyalanmasını da abes buluyorum. (5) numaralı GALYALILAR alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 5-6-7-3-8-9

3.ayak: hepsi

4.ayak: 1 /// 3-4

5.ayak: 7-8-1-4

6.ayak: 5 ///  2-1

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-1

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 5-6-7-3-8-9

4.ayak: hepsi

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 7-8

7.ayak: 5 tek

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

19 yorum

 1. Bol şanslar Bombacı

 2. Bol şanslar

 3. yavuzhan41

  Bol şanslar Bombacı bir Galyalılar da burdan geldi :)

  • Bombaci

   Şimdi madem son ayakla ilgili yorum geldi düşüncelerimi belirtmek isterim. Zaten yorumda fikrimi çok açık ortaya koydum. İlk rakibide yazdım. Ancak (2) AL UQSUR bende daha pistlere çıkmadan tüyolu at. Ben söylüyorum yıkanlar yazmamazlık yapmasın gelmezse bundan sonraki yarış tek olur.

  • yavuzhan41

   Kesinlikle 2 hakkında hem fikirim. Ben bugün biraz daha ön planda tutuyorum. O yüzden agf tablosunda yüksek rakamlı çıkacak olmasına rağmen tercihlerimin arasında kullanmadım. Zevkli bir yarış olacak. Tekrardan Bol şanslar dilerim.

 4. JOe Dalton dan 9’a döndüm. İbretlik bırakıyorum kuponu. Yatarsa senin kuponu takip ederiz :)

  1.Ayak : 9
  2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
  3.Ayak : 1,3,4
  4.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7
  5.Ayak : 1,7
  6.Ayak : 2

 5. Bombaci

  Tebrikler adminim bize de eğlence çıktı son ayağa kadar sayende :)

 6. Bütün tahminler 5’te kalmış. İlk ayak 5 geleydi bari bana faydası olmadı :(

 7. Bombaci

  Ben yediliye yanıyorum 3500

 8. Erdal Balcı

  Geçmiş olsun bombacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir