22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Safkanın kötü olmadığı hatta olması gerektiği Mehmet Kaya’nın da bu safkanda sürekli olarak ısrar edip beşinci defa binmesinden de belli. Sanki bu rakipler önünde kazanıp kazanamaması da biraz ilgililerinin keyfine kalmış gibi bir görüntü var. Eğer tek atarak oyuna başlarsam programın her yeri paraya gider, yok tek atmaz rakip sıralarsam klasik Türkiye altılısına döner. Bence kazanması gerekir sanki tamamen şablonumu Mehmet Kaya’nın insafına bırakacağım ancak ikramiye anlamında da tek başlamak istiyorum (5) numaralı JOE DALTON BANKOMDUR.

2.ayak: Safkanı diyebilirim ki çocukluğundan beri tanıyorum. Yüksek potansiyele sahip olduğunu düşündüğüm safkanla çok uğraşılıyor. Bu saatten sonra ne kadar üzerine koyarda uçuşa geçer elbette şüpheli ancak bu yarışta da etkili koşması muhtamel deli fişek (5) CAFER AĞA ilk safkanım.

3.ayak: Olmadığı zaman olmuyor. İçlerinde üzüldüğüm safkanlarsa var ve belki satılır yeni ellerde tekrar hayat bulur bilemiyorum. Süpriz arayacağım Arap safkanlara ait satış koşusunda tercihim HEPSİ

4.ayak: Hatırlarsanız 11 Ocak’ta ki yarışından önce safkan için şu ifadeleri kullanmıştım: “ Çok fazla beni haklı çıkarmamış olsada yarış hayatının başından itibaren safkana olan inancım devam ediyor. Şu ana kadar 15 yarışta sadece 1 yarış kazanmış ve güven vermeyen bir görüntüde olsa da bu grubu kaçırmaması gerektiğini düşünmem bir tarafa sanki bir başlasa seriye takacak gibi geliyor...” demiştim. O yarışta banko olarak yakaladığımız safkan hemen bir yarış sonra gerçekten seriye takmış 18 Ocak’ta birkez daha birinci gelmişti. Bir anlamda da bana kendisini affettiren safkanı bu yarışta da çok fazla tutuyor ve güvenim devam ediyor ayrıca kuponlarda bulunması gerektiğini düşünüyorum. (1) numaralı TUĞALP alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

5.ayak: Her ne kadar tüm Türkiye (7) MADAM ELİ diye bağıracak olsada bana sanki bu safkan patlayacakmış gibi geliyor. O anlamda biraz yükleneceğim rakipleri şablonumdadır.

6.ayak: Bu safkanın buraya çok fazla olduğunu düşünüyorum. Seri ikinciliklerine devam etmek isterse devam eder, yok istemez ise bağlasanız durmaz. Açıkçası daha fazla maidenda oyalanmasını da abes buluyorum. (5) numaralı GALYALILAR alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 5-6-7-3-8-9

3.ayak: hepsi

4.ayak: 1 /// 3-4

5.ayak: 7-8-1-4

6.ayak: 5 ///  2-1

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-1

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 5-6-7-3-8-9

4.ayak: hepsi

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 7-8

7.ayak: 5 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Bombacı bir Galyalılar da burdan geldi :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Kesinlikle 2 hakkında hem fikirim. Ben bugün biraz daha ön planda tutuyorum. O yüzden agf tablosunda yüksek rakamlı çıkacak olmasına rağmen tercihlerimin arasında kullanmadım. Zevkli bir yarış olacak. Tekrardan Bol şanslar dilerim.

admin
Yönetici
admin

JOe Dalton dan 9’a döndüm. İbretlik bırakıyorum kuponu. Yatarsa senin kuponu takip ederiz :)

1.Ayak : 9
2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
3.Ayak : 1,3,4
4.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7
5.Ayak : 1,7
6.Ayak : 2

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans adminim

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler Mehmet, keyifli bir program dilerim :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

güzel başlangıç oldu tebrikler

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler

admin
Yönetici
admin

Bütün tahminler 5’te kalmış. İlk ayak 5 geleydi bari bana faydası olmadı :(

Mehmet28
Üye
Mehmet28

altılıda para yok ama 5 gelse bombacı 7liden iyi para alırdı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

para yok dedim ama çok iyi vermiş :)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Geçmiş olsun bombacı