22 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Gazi galiplerinden Blaze To Win’in kız kardeşi olan (5) BLAZING GIRL ayrıca en erken doğumlu tay. (9) TATANKA’yı da pedigri olarak beğendim. Bu iki dişiden sonra Kurtel atı (2) BLUE WONDERFUL, makine provası iyi olan (6) BLUE WONDERFUL ve (1) BİRDELLO yazarak açılışı yapıyorum.

3. KOŞU: Burada risk alacağım. Uygun rakipler arasında koşacak olan (4) OĞLUM BARAN’ı start sorunu yaşamaz, aprantisi de kötü binmez ise kazanmaya yakın görüyorum.

4. KOŞU: Yarış görme avantajı olan (1) CHERI CHERI LADY, kalitesi malum (3) TATVAN İNCİSİ, hazır durumdaki (4) FLASHING GIRL ve (7) MISS HELİN dörtlüsünü yazıyorum.

5: KOŞU: Kurgum müsait olsaydı burayı kapatacaktım ama iki at çalarak geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: Çalışmaları ve Karataş nedeniyle günün ağır favorisi çıkması muhtemel ama (1) AFTER FOREVER ikinci tek olarak kullanacağım tay.

7. KOŞU: Yarış gören (2) CAPTAIN PITT, verdiği araya rağmen çalışmaları iyi olan (13) MACADAMIA, sert gruplarda koşan (4) SUHARRY, idman pistinde yaptığı dereceler ve Mustafa Çiçek avantajıyla (9) MAKARACI ÇOCUK, (1) QAVIY, çok uzun zamandır koşmasa da kalite (5) YARAMAZ ÇOCUK yazacağım isimler. Bekirim ve Shere Khan kuponu büyütmemek için elediğim isimler oldu.

ALTILIM
1.AYAK: 5,9,2,6,1
2.AYAK: 4
3.AYAK: 1,4,3,7
4.AYAK: 6,1,2,5
5.AYAK: 1
6.AYAK: 2,13,4,9,1,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Bol şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x