22 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese. İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: İstanbul’da günün ilk ayağında BLAZE TO WIN ile ana-baba bir kardeş olan (5) numaralı BLAZING GIRL günün ilk flash ismi olarak karşımıza çıkıyor. Büyük bir kesimin gözü üzerinde olacak isim ilk şans verdiğim safkandır.

2.ayak: 2100 metrelik mücadelenin başlaması ile birlikte önlerde yer tutma çabasına girecek olan (2) VASEM, (7) BİRÜMİT ve (3) ZİRVE TAY gibi safkanların içinde en şanslı safkan (2) numaralı VASEM görünüyor. Eğer diğer iki safkan bu safkanla kafayı alma mücadelesine girerse bence Photoyu yürüyerek geçebilir. Dolayısı ile bu iki safkan (2) VASEM in arkasında yer tutacak olsada yarış bence yeterince süratli geçecek. Zaman zaman startta takılma hastalığı baş gösteren (4) numaralı OĞLUM BARAN işi abartmaz ise son düzlük dönüldüğü zaman ilk şansa sahip safkan olarak görüyorum. İkinci şanslı safkan ise uygun kilosu ile (6) numaralı AK FETİH olduğunu düşünüyorum. Buna göre Sıralamam ve şans vereceğim safkanlar şablonumdadır.

3.ayak: Bütün bir kışı dinlenerek geçirip çim sezonunu bekleyen safkanın son yarışında yeterince nefes açtığı aşikar. Bu yarış olmasa da ileriki 1-2 yarış içinde photalayacak olan safkanın fırsat ve ikramiye anlamında bu yarışta değerlendirilmesi bence mümkün. Sıkı rakipleri olsada ileriki yarışlarda yüksek Agf oranlarına erişecek olan safkan bence bu yarışa kesin birincilik için çıkacak. İleri ki dönemlerde de daha ciddi rakipleri önünde hiç olmadık yerlerde bile  yürekleri ağıza getireceğini bildiğim kalite safkanı riske atarak bu yarışta tek olarak bekleyeceğim (1) numaralı CHERI CHERI LADY BANKOMDUR.

4.ayak: Son ikinciliğimde süper form yakalayan rakibine boyun eğmek zorunda kalan safkan bu mücadelede net favorim olduğu gibi tek olarak riske edilecek bir diğer safkan olduğunu düşünüyorum. (6) mumaralı FERFORJE ilk şans verdiğim isimdir.

5.ayak:Büyük beklentilerle Karataş ile piste çıkacak olan (1) numaralı AFTER FOREVER yine günün bir başka kalesi çıkacaktır. Benimde alternatif bankom olan safkanın rakipleri şablonumdadır.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak. Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-7-9-2

2.ayak: 4-6-2

3.ayak: 1 tek

4.ayak: 6 /// 1-4

5.ayak: 1 /// 2

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ZAGOR

Bombacı kardeşim öncelikle tahmin görüşlerin için teşekkürler…Ancak uzun zamandan beridir yorumlarında dikkatimi çeken bir kaç detay dikkatimi çekiyor.İlki, AT önerirken şu at ilk atımdır diyorsun devamı şablonumdadır diyorsun.Ancak ben kupon tutturmaktan ziyade (Tabi bu da önemli) koşuların kısa analizini ve önerilen atların neden şanslı olabileceğini belirten tahmin yazılarının daha hoş olacağını düşünüyorum.İkincisi,tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz ancak,sürekli son ayaklar senin şablonunda hepsi.Senin tahminlerine baktığımda kesin diyorum son ayak hepsidir,ve her ayakta bir at söylemiştir gerisi şablonumdadır demiştir.Senin önceki tahminlerini zevkle okuyan birisiydim.Ama aynı şeyi şu an için söyleyemem kusura bakmayasın.
Bir de PHOTO kelimesini değil FOTO kelimesini kullanmanı…-de,-ki eklerinin ne zaman ayrı yazılacağına dikkat etmeni de şiddetle öneririm.
Müsaade edersen senin sayfanda İstanbul şablonumu da paylaşmak isterim.
İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM (ZAGOR)
1.AYAK: 9-5
2.AYAK: 3-1-2-6-4
3.AYAK: 4-5-1
4.AYAK: 1-3…..2-6
5.AYAK: 1
6.AYAK: 1-6-9-12-4-2-13
Tutar 29,40……58,80 TL
Herkese bol şanslar dilerim.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x