Ana Sayfa / Tahminler / 22 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

22 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak bankom olan (5) MAVİ MELEK yerine son ayakta (7) GRAND COURAGE BANKOM olarak tercihlenmiştir.

1. Ayak Son yarışında da banko önerdiğim lakin üzerinde ki aprantisinin ne yapmaya çalıştığını çok rahat kazanacağı yarışı bariyer dibine girip kendi kendine faul yapmasından tutup bir çok sebep var sayacak. Keşke şu safkana M.ÇİÇEK binseymiş daha iyi kontrol etmişti ilk startında.  (5) MAVİ MELEK favorimdir. BURSA pistinde koşacakken İSTANBUL'a getirilen safkan için sanırım bu grup daha uygun bulunmuş. Rakipleri ise : (1) RABİA, (8) UMUDUN RENGİ, (7) BİLGESU, (3) DİLŞEKER, (11) FERACEHAN.

2. Ayak Süratli safkanların biraraya geldiği bu koşuda BARDO'nun ne kadar inatçı bir safkan olduğunu biliyoruz liderliği vermemek için tempoyu yükselttiği yarışları da gördüm. Onu geçtim ona benzer SANZATU var. E onu da geçelim desem TEMELHAN var. Bu safkanların ister istemez birbirlerini tüketmesi olağan. Bu safkanların 3ünü de eliyorum kuponumdan. Yine ön grupla çok yakın ara giden son düzlüğe yaklaşılır yaklaşmaz ataklarını sıklaştıracak olan bu sezonun flaş ismi (9) GALİPHAN favorimdir. Bu yarışa özenle hazırlanan bu tip süratli tempolu yarışlarda çok rahat yarışlar kazandığını gördüğüm (8) ES ES RUNNER, geçen sezon çim pistte harikalar yaratan ani bir parlama yapan (4) PERFECT WARRIOR, gazi şampiyonu olmasına rağmen hiç ısınamadığım (7) BLAZE TO WIN, idman pistinde ki hazırlıklarıyla mesafe kısa gelmezse (12) SWEET BREW, gördüğü yarışların ardından çok iyi duruma gelen bu sezon çok farklı performans beklediğim (2) CİHANIM.

3. Ayak Normalde burada YİĞİTSOY bankom olacaktı. Yarış görmesine rağmen son yarışında izlediğim kadarıyla çok döküldü. Bu safkanın yarış görmesini bekleyeceğim. Sıralamam : (1) NİNOŞUN OĞLU, (8) KIZILTUĞLUM, (5) TURBOJET, (2) BAKIRCIBEY, (3) KLASCAN.

4. Ayak Son yarışında stili rakiplerine rağmen çok etkili bir yarış çıkartıp kazanan (2) DRACARYS BANKOMDUR. Safkanı özellikle takip ediyorum sentetik pistte adeta farklılaşıyor. Ayakları kuma o kadar iyi basıyor ki izlemesi bile keyif veriyor bana. Önde ki temposunu rahat belirleyecek olan safkan düzlüğe 2-3 boyluk farkla dönüp geride ki rakiplerine kendisini geçme fırsatını vermeyecektir.

5. Ayak ADAAĞASI ve RESSAM birbirine yakın ve süratli isimlerden hangisinin liderliği alacağına bakarsam bu kesinlikle RESSAM olacaktır. S.KAYA bu tür yarışları çok iyi takip ediyor, düzlüğe kadar RESSAM'ın ensesinde olmasını beklediğim (3) ADAAĞASI düzlük dönülür dönülmez başlayacağı ataklarına RESSAM'dan sıyrılıp geride ki rakiplerine direnmeye çalışacaktır. Favorimdir. Son yarışını çok beğendiğim gayet uygun şartlarda koşacak olan (5) BİLGEKURT, uzayan mesafede (4) HASANŞAH, sürprizde ise son yarışını mükemmel bulduğum(6) MERTKAL önereceğim.

6. Ayak Koştuğu bütün yarışlarını tek tek en ince ayrıntısına kadar izlediğim, kısa mesafelerde çokta başarılı bir safkan olacağını düşünmüyorum. Son yarışını 2000 metre sentetik kum pistte koşan safkan ilk uzun mesafesinde çok başarılı bir 2.lik elde etti. İnanın 2. olmasına rağmen bence çok eksik koştu. Evet bu safkan uzun mesafeyi istiyor ama sentetik pisti de yadırgıyor. Yarış hayatına çim pistte başlayan safkan iyi başlamıştı lakin sonra sentetiğe dönünce dağılmıştı. Bugün sevdiği mesafede ve sevdiği pistte koşacak olan (7) GRAND COURAGE BANKOMDUR. İlginçtir ki bu safkanın sprintini birebir MY SECRET'e benzetiyorum. Stil olarakta KARATAŞ'la çok iyi anlaşacağını düşündüğüm safkanın ayağının yere düz basmasını temenni ediyorum.

1. Ayak : 5,1,8,7,3,11

2. Ayak : 9,8,4,7,12,2

3. Ayak : 1,8,5,2,3

4. Ayak : 2 TEK

5. Ayak : 3,5,4,6

6. Ayak : 7 TEK

ŞABLON TUTARI : 43,20 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

İSTANBUL İÇİN AGF TABLOSU 12:30

istanbul-agf

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

30
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Oyun kurması çok zor bir yarış günü. Emeğine sağlık bol şanslar.

Juznivetar
Üye

Emeğinize sağlık,Bolşanslar;)

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Emeğine sağlık by creed

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

By creed yağmur yağması bazı atları öne çıkardımı şablonunda teşekürler.

ibrahim
Ziyaretçi
ibrahim

Abi Elazığ bi yorum varmı

emin
Ziyaretçi
emin

bugün zorlu gözüküyor ama çok iyi tespit yapmışsınız BY CREED,bol şans…

taskin
Ziyaretçi
taskin

Elazig yorumlarini bekliyoruz

Ramazan Yılmaz
Üye

İstanbul kuponum :
H/7/4/2/4/H

admin
Yönetici

Kafa göz girmişsin ramazan :) Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye

Girdim valla admin aslında ilk ayağıda az atla geçip misli yapacaktım ama vzgeçtim :D

admin
Yönetici

5.ayağa bakacak gibi gözüküyor.

yavuz
Ziyaretçi
yavuz

Teklerinize guveniyorum kuponum devam ediyor saagulun

yavuz
Ziyaretçi
yavuz

Mantikli bir secim ucuncu ayaga 4 numarayi yazmayinca son ayaga 7yi tek atmak bana da mantikli geldi

faruk
Ziyaretçi
faruk

Çok iyi gidiyor du ya kahretsin

faruk
Ziyaretçi
faruk

Bulalım şu altili yi ya yeter

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

By creed yorumlarınız sayesinde az kalsın içerdeydi kupon yorumların sayesinde galiphan tek 5 ayakta 3 tek atım 20 liralık kupon 4 ayaktan yatım son kusura bakma yıktım bugün kartaşa güvenmedin he ilk ayak 4 atta yazdım abi daha iyisini var sende emeğine sağlık..

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Ilk ayak 5 tek atacaktım sonra sizin ilk 4 atı yazdım ikinci ayak yorumunuz iyi belirtiyordu ve 7 numara ara vermiş beşinci ayakta yorumunuz açıktı 3 ayakta dört atla geçtim dördüncü ayakta 1.2.3 yazdım:(((son ayak 1.6.7.8.10.11.13 ya çok gerildim olduğum yerde kızardım dondum küfür etmeye başladım beşde kalınca ama sizinle altılı Bulcam normalde aynı yatırırım iki küçük oynama yaparım 3 binlira bulduğunda by creed ben o küçük oynamadan yatmıştım tekrar çok sağolun i akşamlar.

Juznivetar
Üye

şaka gibi sonuçlar yaa..bu ne yaa..

Juznivetar
Üye

üzülme By creed, yüzbinlerce kişiden salt 40 kişi yapmış o kurguyu,uçurdular resmen altılıyı,tesellim dörtlüyü almak oldu.o da istemeye istemeye yıkarak her ayağı.nyse geçiş dönemi çim-kum olayı,bi süre daha böyle olur gibime geliyo..önümüzdeki maçlara bakıcaz:)

emin
Ziyaretçi
emin

iyigeceler BY CREED, ankara tahminlerinizi ne zaman yayınlarsınız??

Juznivetar
Üye

öyle yaptık zaten.Tüm Türkiyede öyle yaptı 4.ayakda 2 yi tek atarak.tüm bültenlerin,medyanın göremediğini görmek lazım.daha çok çalışmamız lazım evet haklısın.

Yazar: Bycreed

Bycreed