22 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Herkese keyifli ve sağlıklı günler dileyerek, henüz tam atlatamamış olsam da sağlık problemleri nedeniyle verdiğim mecburi aranın ardından sizlerleyim. İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Yarış sentetikte olsaydı koruduğu etkili formuyla muhakkak favorimdi 6 (YÜREĞİM), fakat çim pist nedeniyle yanına ilave edeceğim isimler olacak bunlar çim tecrübeli eküri destekli 5 (MAVİ MELEK), çime yatkın eşgaliyle 11 (FERACEHAN) ve sürprizde binicisi idaresinde daha farklı koşan 8 (UMUDUN RENGİ) de kuponumda yer alacaktır.

 

2.AYAK:  Açık A3 İst.Bş. Bel. Bşk.koşusu pistlerin önde gelen İngiliz taylarını buluşturuyor. Geçtiğimiz yılın şampiyon safkanı verdiği 6 aylık aradan etkilenir mi? Bu sorunun cevabına ben evet diyerek çim piste çok daha iyi uyum sağlayan yapısı ve çalışmalarında oldukça diri görünen 12 (SWEET BREW)’ e öncelik veriyorum. Koşunun temposunu verecek olan ve sona kadar sürdürdüğü mücadeleci yapısıyla 5 (SANZATU), çim pistin uyumlu bir diğer ismi ekürisiyle birlikte 3 (KALİMDOR), her yarışında kuponumda mutlaka bulundurduğum çim pist performansını merak ettiğim 1 (BARDO) da kuponumda yer alacaktır.

 

3.AYAK: Son yarışına nazaran daha uygun bir grup yakalayan 5 (TURBOJET), ideal takı ve mesafesine dönüş yapacak olan 2 (BAKIRCIBEY), aldığı birincilik sonrası sert grupla başa çıkamayan daha uygun son yarışında bir nebze startta kalan ve sert gruba denk gelen bir diğer isim 4 (YİĞİTSOY), ideal mesafesinde kilo avantajına sahip uyumlu binicisiyle  8 (KIZILTUĞLUM), Bursa pistinde güzel işler çıkartan süratli isim 1 (NİNOŞUN OĞLU) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

4.AYAK: Form seviyesi üst seviyede 2 (DRACARYS) ve DB sonrası daha iyi sonuçlar elde eden son yarışında sert gruptan etkilenen 1 (NEW STAR) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

5.AYAK: Uzun mesafeye olan yatkınlıkları gereği 5 (BİLGEKURT) ve 4 (HASANŞAH) birlikte değerlendirilmelidir. Yarışı önde kabullenecek olan 3 (ADAAĞASI) nefes yönünden uzun mesafeden etkileneceği düşüncesindeyim. Değerlendirmek isteyenler yazabilir.

 

6.AYAK: Son elde ettiği ikincilikte göze hoş gelen bir koşu sergileyen çime daha yatkın eşgaliyle Win River Win yavrusu sürdürdüğü istikrarlı çalışmalarıyla 11 (MAXİMUS) küçük kuponlar için alternatif bir tek önerisi olarak sunarım. Garanti oynamak isteyenlere ilaveten Karataş faktörü ile tehlike arz edebilecek 7 (GRAND COURAGE) ve yaptığı takı değişikliğinin ne denli olumlu yansıdığını son yarışında gördüğümüz uyumlu binicisiyle start alacak olan 2 (ATEN GOLD)’ u önereceğim.

Şablonum:

1.Ayak: 6-5-11-8
2.Ayak: 12-5-3-1
3.Ayak: 5-2-4-8-1
4.Ayak: 2-1
5.Ayak: 5-4
6.Ayak: 11 /// 7-2

Kupon Tutarı: 19,20 TL (/// sonrası 6.ayakta 7-2 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.Yedili plase için 1.koşuda önerim çim piste olan yatkınlığı ve klas binicisi ile 3 (EMİRŞAH) olacaktır).

İSTANBUL İÇİN AGF TABLOSU 12:30

istanbul-agf

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
erdal
Ziyaretçi
erdal

Emeğin için teşekkürler kardeş..

admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin abi, bol şanslar.

Juznivetar
Üye
Juznivetar

Bolşanslar,emeğinize sağlık..

admin
Yönetici
admin

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Gecmison rapim şiva vesin
2,5,7
3,7
1,3
1
4
7,8,13
Elasir
2,8,6,7,)
10
1,12,13,11
7
1,2,8
13,5,10 bolsanslar dilerim ilk aya 11 eklencek

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Cimler kula alinisa teklerim oturur kismet

soner
Ziyaretçi
soner

Altılı şablonum
2-5-13
4-6-7-10
1
2-6
2-5-4
7-8-13
12.96 kuruş bugün olacak işallah bu kupon gelecek

soner
Ziyaretçi
soner

Buğün çimde kumda yağış aldı süprize çok gebe bir İstanbul programı mevcut çok bankolar yıkılır diye düşünüyorum.

admin
Yönetici
admin

UMUDUN RENGİ 12 lira ile geldi. . By Creed ve Ramazan’ın kuponları da devam.

Tebrikler

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Admin şu kupona bakarmisin
E-A24F-8807-5E99

admin
Yönetici
admin

Geçmiş olsun Ramazan. Asıl kupona son ayağı H yapmasan oluru varmış herhalde.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

4 5 tane farklı kupon yapınca böyle oluyor

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Ah be abi Bardo’yu yazana kadar Galiphan’a şans vermiş olsaydin keşke gitti güzelim kupon

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

He pardon abi ekuri yazmışsın sözümü geri aldım :D

admin
Yönetici
admin

Misli yapmadığın iyi olmuş. Nefesi yetmedi atın.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Aynen admin tek ayaklık zevk yapabildim anca :D

soner
Ziyaretçi
soner

benden başka kimse 4 cü ayakda 6 yalpaganı kimse yazmamış :)

soner
Ziyaretçi
soner

İnşallah can abi dediğin gibi olur