Ana Sayfa / Tahminler / 22 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

22 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Herkese keyifli ve sağlıklı günler dileyerek, henüz tam atlatamamış olsam da sağlık problemleri nedeniyle verdiğim mecburi aranın ardından sizlerleyim. İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: Yarış sentetikte olsaydı koruduğu etkili formuyla muhakkak favorimdi 6 (YÜREĞİM), fakat çim pist nedeniyle yanına ilave edeceğim isimler olacak bunlar çim tecrübeli eküri destekli 5 (MAVİ MELEK), çime yatkın eşgaliyle 11 (FERACEHAN) ve sürprizde binicisi idaresinde daha farklı koşan 8 (UMUDUN RENGİ) de kuponumda yer alacaktır.

 

2.AYAK:  Açık A3 İst.Bş. Bel. Bşk.koşusu pistlerin önde gelen İngiliz taylarını buluşturuyor. Geçtiğimiz yılın şampiyon safkanı verdiği 6 aylık aradan etkilenir mi? Bu sorunun cevabına ben evet diyerek çim piste çok daha iyi uyum sağlayan yapısı ve çalışmalarında oldukça diri görünen 12 (SWEET BREW)' e öncelik veriyorum. Koşunun temposunu verecek olan ve sona kadar sürdürdüğü mücadeleci yapısıyla 5 (SANZATU), çim pistin uyumlu bir diğer ismi ekürisiyle birlikte 3 (KALİMDOR), her yarışında kuponumda mutlaka bulundurduğum çim pist performansını merak ettiğim 1 (BARDO) da kuponumda yer alacaktır.

 

3.AYAK: Son yarışına nazaran daha uygun bir grup yakalayan 5 (TURBOJET), ideal takı ve mesafesine dönüş yapacak olan 2 (BAKIRCIBEY), aldığı birincilik sonrası sert grupla başa çıkamayan daha uygun son yarışında bir nebze startta kalan ve sert gruba denk gelen bir diğer isim 4 (YİĞİTSOY), ideal mesafesinde kilo avantajına sahip uyumlu binicisiyle  8 (KIZILTUĞLUM), Bursa pistinde güzel işler çıkartan süratli isim 1 (NİNOŞUN OĞLU) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

4.AYAK: Form seviyesi üst seviyede 2 (DRACARYS) ve DB sonrası daha iyi sonuçlar elde eden son yarışında sert gruptan etkilenen 1 (NEW STAR) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

5.AYAK: Uzun mesafeye olan yatkınlıkları gereği 5 (BİLGEKURT) ve 4 (HASANŞAH) birlikte değerlendirilmelidir. Yarışı önde kabullenecek olan 3 (ADAAĞASI) nefes yönünden uzun mesafeden etkileneceği düşüncesindeyim. Değerlendirmek isteyenler yazabilir.

 

6.AYAK: Son elde ettiği ikincilikte göze hoş gelen bir koşu sergileyen çime daha yatkın eşgaliyle Win River Win yavrusu sürdürdüğü istikrarlı çalışmalarıyla 11 (MAXİMUS) küçük kuponlar için alternatif bir tek önerisi olarak sunarım. Garanti oynamak isteyenlere ilaveten Karataş faktörü ile tehlike arz edebilecek 7 (GRAND COURAGE) ve yaptığı takı değişikliğinin ne denli olumlu yansıdığını son yarışında gördüğümüz uyumlu binicisiyle start alacak olan 2 (ATEN GOLD)' u önereceğim.

Şablonum:

1.Ayak: 6-5-11-8
2.Ayak: 12-5-3-1
3.Ayak: 5-2-4-8-1
4.Ayak: 2-1
5.Ayak: 5-4
6.Ayak: 11 /// 7-2

Kupon Tutarı: 19,20 TL (/// sonrası 6.ayakta 7-2 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.Yedili plase için 1.koşuda önerim çim piste olan yatkınlığı ve klas binicisi ile 3 (EMİRŞAH) olacaktır).

İSTANBUL İÇİN AGF TABLOSU 12:30

istanbul-agf

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

26 yorum

 1. Emeğin için teşekkürler kardeş..

  • can911

   Rica ederiz Erdal bey, can-ı gönülden seve seve yaptığımız çalışmalar. Faydalı ve kazançlı olabilmesi dilekleriyle.

 2. Hoşgeldin abi, bol şanslar.

  • can911

   Teşekkür ediyorum sayın admin, inşallah gelişim takipçilerimizin cebine de hoşluk katar. Sevgi ve selamlar

 3. Bolşanslar,emeğinize sağlık..

 4. Gecmison rapim şiva vesin
  2,5,7
  3,7
  1,3
  1
  4
  7,8,13
  Elasir
  2,8,6,7,)
  10
  1,12,13,11
  7
  1,2,8
  13,5,10 bolsanslar dilerim ilk aya 11 eklencek

 5. Cimler kula alinisa teklerim oturur kismet

 6. Altılı şablonum
  2-5-13
  4-6-7-10
  1
  2-6
  2-5-4
  7-8-13
  12.96 kuruş bugün olacak işallah bu kupon gelecek

 7. Buğün çimde kumda yağış aldı süprize çok gebe bir İstanbul programı mevcut çok bankolar yıkılır diye düşünüyorum.

 8. UMUDUN RENGİ 12 lira ile geldi. . By Creed ve Ramazan’ın kuponları da devam.

  Tebrikler

 9. Ah be abi Bardo’yu yazana kadar Galiphan’a şans vermiş olsaydin keşke gitti güzelim kupon

 10. He pardon abi ekuri yazmışsın sözümü geri aldım :D

 11. can911

  Asıl endişem 5.ayak ve sonrası Ramazan kardeşim bakalım kısmet bizimleyse yürürüz

 12. can911

  Bir kez daha şablon kurgusunun ne denli mühim olduğu ispatlandı. Önce düşündüğüm Turbojet i cesaret edip tek atsam, sonrasında neler olurdu neler? Tabii -se,-sa larla yetinmeyip azimle devam… Tüm çocuklarımızın başta kendi oğlumun olmak üzere, Çocuklar Bayramı gönüllerince şen ve mutluluk içerisinde geçsin… ;-)

 13. benden başka kimse 4 cü ayakda 6 yalpaganı kimse yazmamış :)

  • can911

   Soner bey, öyleyse kısmet olursa takipçilerimizden sayenizde altılı yakalanmış olur inşallah.Ne mutlu size

 14. İnşallah can abi dediğin gibi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir