22 EYLÜL 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışını önemsemediğim 6-ASK ME FLY bugün için iyi bir start çıkışıyla kendini önlere atıp son viraja sermayeli gelebilirse rakiplerine direnip yarışı kazanabilir. Eksik koşması durumunda son yarışını boşlukta ikinci tamamlayan 3-RED WARRIOR, son yarışında kazanacak havası vermesine rağmen geçtiği rakibine geçilen 10-STROM TRACKS, son tabelasıyla toparlanma sinyalleri veren 1-AMARCORD ve eküri destekli 4-ROBEN diğer şanslı isimler olacaktır.

2.AYAK: Son yarışında çok sert grupta bir varlık gösteremeyen 8-TEZCANLI uygunlaşan grupta süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlarda yapacağı etkili sprintiyle koşuyu lehine çevirecektir diye düşünüyorum. BANKOM.

3.AYAK: Günün en zor yarışı olarak gördüğüm koşuda son iki yarışında da ikinci kalan 5-GAUNOS güzel formuyla favorim. Son yarışında erken öne çıkan bunun sonucunda da düşen temposuyla üçüncü kalan 3-RIVER CAT, bugün yarışın temposunun kendisine yarayacağını düşündüğüm 4-SİDELİ, son ikinciliği güzel 7-JANSERREY, son yarışını kazanan 9-BANDIERO, son yarışlarında tabeladan düşmeyen 8-LINDORA, koşacağım arkadaş derse bu grubu geçebilecek 6-ADONİSİM, starttan çıkarsa 2-KÜLÜNKOĞLU ve ağır kilosuna rağmen 1-SELAHATTİNBEY şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Son startında trafik problemi yüzünden kazanması muhtemel yarıştan ikinci ayrılmak zorunda kalan 4-HOT CHOCOLATE, İzmir kumunun hastası 7-KINOWA ve dinçlikle bu koşuya katılacak olan 1-BABADÖKER önde bilindik sert temposunu koyarsa yakalanmayabilir.

5.AYAK: Bu koşuda belkide bütün ülkede bir tek ben yatacağım :) bunu bilsem de inandığımdan vazgeçmeye niyetim yok AGF’de büyük ihtimalle çok cazip bir yüzdeyle 4. veya 5. sırada yer almasını beklediğim isim benim banko tercihim olacak. Sebebine gelirsek… ilk yarışında start verildikten sonra bir türlü pistte kendine yer bulamadı bir içeri bir dışarı gitti daha sonra tekrar içeriye girdi iş keskin virajlara geldiğinde ise anlamsızca en dışardan döndü bu sebepten dolayı rakiplerinden daha fazla mesafe koştu tüm bunlara rağmen bir ara dışardan geliyormuş gibi geldi ama düşen temposuyla arttıramayıp dördüncülükle yetinmek zorunda kaldı. Galoplarına baktım formunun üzerine koyduğunu gördüm kafamda yarışı koşturduğumda ise önde gitmeyi seven çok isim olması yarışı süratlendirecektir bu da işine gelecektir diye düşündüm bütün bunlar bir araya gelince de çok riskli de olsa 8-SON VURGUN bankom.

6.AYAK: Zor bir handikap yarışıyla karşı karşıyayız bütçe doğrultusunda mümkün olduğunca fazla isim yazmakta fayda var diye düşünüyorum. Sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-3-10-1-4

2.AYAK: 8

3.AYAK: 5-3-4-7-9-8-6-2-1

4.AYAK: 4-7-1

5.AYAK: 8

6.AYAK: 14-13-1-4-3-7-8-9-2-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

muğlalı
Ziyaretçi
muğlalı

Bolşans lar teşekkür ler commandante

Bombaci
Üye
Bombaci

Vay arkadaş bu ne güzel tektir böyle. Bugün vurgunu yapalım o zaman :) bol şanslar

babayigit
Ziyaretçi
babayigit

ufagindan bi kupon yapicam o suprizi de aticam tutarsa yarisi senin 😁

Ugur
Ziyaretçi
Ugur

1.AYAK:1-7-6-10
2.AYAK:3-2-1-9-8
3.AYAK:1(SELAHATTINBEY)
4.AYAK:1(BABADÖKER)
5.AYAK:HEPSI
6.AYAK:1-7-8-3-4-2 BOL SANSLAR…

Atlara fisildayan adam
Ziyaretçi
Atlara fisildayan adam

Bu ayakta net teki olan arkadas varmi acaba

Adrian
Üye
Adrian

Sadece favorilerim

1.) AMARCORD (1-2)
2.) KUZEN (6)
3.) GAUNOS(5)
4.) BABA DÖKER (1)
5.) POETIKA (7)
6.) HÜRBEYİM (4)

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Boş koşu ne olur

Onbasi
Üye
Onbasi

güzel izmir kuponum
1. ayak: 2,3,6,10
2. ayak: 6
3. ayak: 2,5
4. ayak: 1,4,7
5. ayak: 6,7,8,10
6. ayak: 1
**** 5,76 tl herkese bol şanslar