istanbul altili tahminleri adrian

21 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

Bu arada AT saklama ile ilgili bir yorum olmuş. Programlarda kendi beğendiğim ve değerlendirdiğim atları yazıyorum. Bariz favori olan atları ben tutmuyorsam yazmıyorum ama bu o at kazanmaz anlamına gelmez. O yüzden mutlaka benim oynadığım kuponu oynamanız gerekmiyor mutlaka kendi bulduğunuz atları ekleyin. 

Bu arada İSTANBUL YAĞIŞLI kuponlarınızı yaparken dikkat edin.

1.) Zorlu yarışta sonlarda bu rakiplerine hakim olmasını beklediğim ANGEL FLY(1) benim tekim.

2.) Bariz bir favori atın olduğu ayakta aradan sonra dinçlik yarışı yapacak olan YAKIŞIKLI ÇOCUK(6) benim tekim. Güvenemeyenler MY BABOŞ(2) eklesin.

3.) İyi bir form yakalayan YILMAZHAN(2) favorim. Son yarışı çok iyi olan PAN REKA(6), geliyorum diyen EXCHANGER(4) ve MY BILLIONAIRE(1) rakipleridir.

4.) 3 ay aradan sonra koşacak olan SWEET BREW(6) favorim. Formda LADY BEAUTY(3), son yarışında çok iyi sprint atsada kazanamayan DIAMOND FLAME(5) ve İPSİZ KIZ(3) rakipleridir.

5.) İyi hazırlanan SONYAĞMUR(4) ile RAZYANA(2) arasında bir mücadele bekliyorum.

6.) Burada çok iyi duruma gelen ŞÜKRÜ(5) favori. Halis ile NADİR BEY(8), pistteki durumlarına göre ALTINBUL(4), GÜRGÜR BABA(1) ve HİRA(3) rakiptir.

 

ALTILIM

 1.) 1
2.) 6 // 2
3.) 2-6-4-1
4.) 6-1-5-3
5.) 4-2
6.) 5-8-4-1-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Bol şanslar diliyorum adrian üstadım.Herkes bazen öyle yorumlar yapabiliyor kafayı takmiyorum ben görmemiş gibi davranıyorum.Biz sana güveniyoruz 😎

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Bolsans adrian bey son yağmur da bende tereddüt yasadim ama biraz kurcalayinca pazar günü hand.17 kosucak yaristan cikmazsa belki onun provasi olabilir bu yaris diye düşünüyorum

Kasırga
Ziyaretçi
Kasırga

İşte bu bekledıgım tekler :) başarılar tekler gelir tabela yıkılırsa 5000 cepte :)

selim
Ziyaretçi
selim

İlk ayak 1 6. Son ayak 5 8 İstanbul sahadayim dostlar

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Bugün itibari ile altılıyı bırakıyorum 7/H/1246/1456/2/135 altılım 7 at koşuyor 4 at bende var ne hikmetse hiç biri koşmuyor . Tjk bu kafayla kendi oynar bu oyunu bu kadar satılık bir koşu olamaz Herkese bol şanslar dilerim .