22 AĞUSTOS CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Ankara tahminlerim şu şekildedir.

SILK ROADKHAL DROGO: ilk koşunun bu iki safkan dışına çıkacağını düşünmüyorum. Eğer SILK ROAD üzerinde Ahmet Çelik olmasa yanına safkan yazmazdım. Adamın bu sıralar sağı solu belli olmuyor ve aşırı fantezi içeriyor. Yine safkan üzerinde Ar-Ge çalışmalarına girer diye yanına rakip bulunduracağım.

BEST OF ELA SEMİH BEY: BEST OF ELA çok ciddi bir isim. Ancak bende soru işareti yaratmasının sebebi diğer safkanlar piste çıkarken kendisinin iki ay fazladan beklemiş olması. Eğer herhangi bir problemi yoksa kazanacaktır. Ama dediğim nedene istinaden ben yanına rakip yazacağım.

ÜNLÜ MY DAUGHTER: Bu safkan daha çok kazanacaktır. Mesafe uzadıkça da kazanacaktır. Ben esas mesafeyi uzatmalarını ve safkanın uzunda yapacağı işleri daha çok merak ediyorum. Acemi rakipleri önünde Hişma’nın bu safkanı içeriye atmaması sanki ayıp kaçar gibi geliyor ilk altılı için BANKOMDUR.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-1

2.ayak: 5-3

3.ayak: Hepsi

4.ayak: 1 tek

5.ayak: 9-3-5

6.ayak: hepsi

tutar: 60.48,- TL

OLİNDA-SÖNMEZBEY: Yarışın bu iki safkan dışına çıkmasını beklemiyorum. SÖNMEZBEY yarış kazanamasa da boyundan büyük işler denemeye başladı. 2200 metrede ki son yarışı tesadüf değil ise burada gelmesi çok doğal gibi görünüyor. Rakip gördüğüm isim OLİNDA olacak.

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-3-5

2.ayak: hepsi

3.ayak: 3-2-4

4.ayak: 7-4-2

5.ayak: 5-11

6.ayak: 2-5-10

tutar: 136.08,- TL

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bol şanslar Bombacı

22 Agustos 2020 Cumartesi Ankara 1. Altili sablonum

1.ayak.. 1…TEK
2.Ayak.. 5,2,3,1
3.Ayak.. 2,1,4
4.Ayak.. HEPSI
5.Ayak.. 1,2
6.Ayak.. 12,7,10,1,3,5

Bol sanslar

Tesekkurler Khal Drago.. Vârolasin E.Cankaya

E. Cankaya değil …E .Şimşek..e.Çankaya 2 numaradaydı

Haklisin kardesim sikinti yok.. Tekimiz geldi E.Simsek kardesimize tesekkur ederim

3.ayak da cikan atla kupon iki misli olmustur

Üstad dediğiniz gib elde viraj dönen at ikiliye girmedi. A.Çelik eğer yarışa gitse atın gelememe ihtimali yok..Benim aklıma takılan At sahibi yarış ikramiyesinden başka ne kazanıyor ki bu tür işlere alet oluyorlar..Sanırım bugün sana yarın bana mantığı var başka bir akla uygun birşey bulamıyorum..Belli ki bu iş ekip işi. Sadece Ahmet Çeliğe yüklenmek doğru değil sanırım..Vitrinde o olduğu için ilk ona kızıyoruz tabi

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x