Ana Sayfa / Tahminler / 21 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

21 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Dokuz koşulu Ankara programından selamlar. Tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Bu mesafede ki son yarışında burada ki rakiplerine geçildi ve son yarışında da sıfır çekti. Ancak ben safkanın hazır durumda olduğunu düşünüyorum. Üstelik bu defa üzerinde de Müslüm Çelik var. İki altılı programı olan Ankara da birinci altılıyı bu safkana bağlayacağım ve başka tek aramayacağım. Olmazsa ikinciye bakarız (11) numaralı SÖĞÜT BANKOM.

2.koşu: Safkan için söyleyecek pek bir söz yok aslında. Müthiş performanslara imza atıyor Türkiye’nin tercihini çok merak ediyorum ve bence bu yarışta da agf çıkacak. Ancak diğer safkanların da totosunun güçlü olması, aşağı kalır yanı olmaması ayrıca ilk defa kaba kuma çıkacak olması bu safkan için akıllarda soru işareti bırakacağı gibi çok kafa karıştıracak. Bu yarışta tek beklemeyi hak etse de risk almaya değer görsem de kafadan sona kadar devirmeyi kafaya koyduğum programda yanına rakip yazacağım (1) numaralı FATİH AĞA ilk safkanım.

3.koşu: Basamakları ağır ağır çıksa da emin adımlar atan safkan Maiden dan sonra KV yarış ile karşımıza çıkıyor. Yine uzak ara agf çıkacak olan safkan günün bir başka alternatif TEK’i görünümünde (4) numaralı SKY WOLF ilk safkanım.

4.koşu: Bu sene İngiliz’lere her ne olduysa bunları neyle besliyor nasıl bakıyorlar ise birçok yarışta birçok safkan kilo tanımaksızın koşuyor ve geliyor. Daha önceki senelerde hiç olmadığı kadar 62-63 kilo birinciliklere hiç bu kadar rastlamamıştım. Son yarışında ki rahat birinciliğinden sonra bu defa üzerine 1 kilo daha koyup piste çıkacak olan (3) numaralı SAN MARINO ilk safkanım.

5.koşu: Safkanın koşmayı öğrenince iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Tabi bu süreç ne kadar sürer bilmiyorum ancak grup içinde gelecek vaat eden safkan olduğunu düşünüyorum yarın agf de ilk bakışta belki de göremeyeceksiniz :) ancak bir süre takip edin (9) numaralı ATLAS ÇİÇEĞİ ilk safkanım.

6.koşu: Safkanın kalite olduğu kadar kazanma özürlü olduğu kesin bu yarışta bakalım sihirbaz farkını ortaya koyabilecek mi (5) numaralı ERSÖZLÜ ilk safkanım.

7.koşu: Önde yer tutmayı seven safkanlar arasında geçecek gibi duran mücadelede bu mesafede ne yapacağı şüpheli olsa da (2) numaralı ASTRAKHAN ilk safkanım.

8.koşu: Safkanın son yarışında kısa mesafeye uyum sağlayamadığını ondan öncede ağır pistten etkilendiğini ve kalitesinin grubun üzerinde olduğuna inanıyorum. Seri ikinciliklere bağlayan safkanların mücadelesi oldukça riskli. Ancak bu safkan ve ilgilileri isterse bana göre bu grubu ayırır. Çok riskli bir tercih olacak ancak Ankara da ikinci altılıyı bu safkanla riske edeceğim (1) numaralı GOLDWYN risklide olsa BANKOMDUR.

9.koşu: Süprize açık gördüğüm mücadelede (10) numaralı PALERMO ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır Bol şanslar.

1.ALTILI ŞABLONUM

1.ayak: 11 TEK

2.ayak: 1-2-5-4

3.ayak: 4-3

4.ayak: 3-4-1-5-7-10

5.ayak: 9-3-4-7

6.ayak: 5-4-2-1

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-1-5-7-10

2.ayak: 9-3-4-7

3.ayak: 5-4-2-1

4.ayak: 2-1-4

5.ayak: 1 TEK

6.ayak: 10-1-6-9-14

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar bombacı

ETC
Üye

şansın bol olsun bombacı dostum. rast gelsin

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.