istanbul altili tahminleri

21 TEMMUZ 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (HAYALTUTAN)

Merhaba Arkadaşlar, bence orta halli harçlık verebilecek bir program ile beraberiz. Umarım şansımız bahtımızda bizimle olur diyelim ve yorumlara geçelim ;

1. Ayak – Son yarışını beğendiğim 9 numaralı ELMİRA favorim.2 numaralı YİĞİTER ve 7 numaralı HOŞGÖRÜ’yü ilk rakipleri olarak görüyorum. 5 numaralı BEKMEZ ve 6 numaralı BELEKİ’nin zaman zaman esip iyi koştuğunu biliyoruz, o günlerden biriyse ciddi anlamda etkili olabilirler.

2. Ayak – Önde istediği tempoyu kuracağını düşündüğüm 3 numaralı ENTERTAINMENT kendisini tanıyan aprantisi ile kilo avantajını yakalamış durumda. Bu sefer orjininin hakkını vereceğini düşünüyorum ve günün en güvenilir safkanı olarak öneriyorum. Ben şahsen yanına at yazmayacağım ama rakip arayanlar için başta 9 numaralı NİCK NACK olmak üzere 5 numaralı HURRICANE HOLE’de yazılabilir.

3. Ayak – 3 numaralı MAKARACI ÇOCUK son iki yarışında beni etkilemeyi başardı ve favorim. Uzunda bile iştahlı bir yarış koştuki bana göre kısası çok daha iyi olacaktır. Aslında sürprizde iki safkan düşünüyordum. 1 numaralı AK DİAMOND uzun süredir takibimde ama bir türlü istediğim yarışı yapamadı. 11 numaralı AĞABAKIRTAŞ ise ne şansız bir atmıdır demeliyim artık nasıl yorum yapmalıyım bilmiyorum, nerdeyse 10 aydır 5 farklı şehirde 29 kere start almış. Bugünde altıncı şehirde start alıyor. Allah safkana direnecek güç versin diyebiliyorum. Gerçi artık çok fazla safkanda bu durumu gözlemliyoruz. Bunun doğru yarış seçmek adına yapıldığına inanmıyorum şahsen. Neyse, yarışa dönücek olursak, tabiiki bu safkanların yine bir sürpriz şansı var ama belirttiğim sebeplerden dolayı ben rakip olarak 2 numaralı BARBEL ve 7 numaralı BLOOMY öneriyorum.

4.Ayak – Belkide günün kaderini 3 numaralı BÜYÜK AĞA belirleyecek inancındayım. 1 numaralı GÜNGÖR BABA önde istediği tempoyu kurabilirse Sihirbaz idaresinde yarışı kazanması normal sonuç olur. BÜYÜK AĞA buna ne kadar izin verecek çok önemli. Erken bir mücadele içerisine girerse GÜNGÖR BABA etkilenebilir, bu safkan mücadeleci bir safkan olduğu kadar uzun bir sıkıntıyada gelemeyebilir. BÜYÜK AĞA ile gireşeceği olası bir mücadeleden galip çıksa bile sonlarda başka bir rakiple başbaşa kalabilir. Ben bu durumu tam kestiremediğim için ve diğer rakipler içerisinde bariz ön plana çıkan bir safkan olmadığı için hepsi diyorum.

5.Ayak – 4 numaralı KARACAGÜZELİ’ni, 2 numaralı ULUKIZ ve 6 numaralı YABANKIZ viraj üzerinde yakalamaya çalışacak. Az hata yapanın kazanacağını düşünüyorum.

6.Ayak – Verdiği kısa aradan sonra bir yarış gören 6 numaralı ABUŞ favorim. Starta çok oyalanmazsa fotoya bir adım daha yaklaşırız. İstikrarlı yarışları ile 1 numaralı CANKURTBEY ve son yarışını beğendiğim 3 numaralı MONTEGO rakipleridir.

1-Ayak = 9-2-7 // 5-6
2-Ayak = 3
3-Ayak = 3-2-7
4-Ayak = 1-3 // 4-2-6-5
5-Ayak = 4-2-6
6-Ayak = 6-1-3

Tutar : 48,60 TL.

Yazar: HAYALTUTAN

HAYALTUTAN
Veliefendinin arka sokaklarında doğup büyümüş biri olarak atlara sevdalıyım. At yarışı benim için kumar olmaktan çok öte bir yerlerde. Bir sevgi, bir tutku gibi. 38 yaşında biri olarak, kendimi bildim bileli atlarla haşır neşirim. Bekçi tarlasında çitlere bağlanıp sabah koşturulan atlardan, günümüzde endüstri haline gelen döneme kadar. Şuan bir çok orjini canlı izlemiş olmak değişik bir duygu gibi geliyor. At yarışını ne kadar takip ederseniz edin sonunda iş, iki tane canlının muhteşem uyumuna kalıyor, yani aslında kesinlikle o gün şanslı olmalısınız. Hemde altı yarış üst üste. Bu bilinçle oynamak faydalı olabilir, bütçelerde bu doğrultuda ayarlanmalı diye düşünüyorum, geriyee bu muhteşem uyumun keyfini çıkarmak kalacaktır. Hiçbir zaman garantisi yok ve olmayacak. Bu yüzden sık olması zor. Belkide bu yüzden güzel.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

hasan
Ziyaretçi
hasan

dikkatle takip ediyorum, ancak 4. ayakta H demeniz çok şaşırtıcı. teki orda verip diğer ayaklara at yazmak lazım bence.

Azer
Ziyaretçi
Azer

1ayak)4_5_6_7_2_9_12 2ayak)9_4_1 3ayak)1tek 4ayak)1_2_3_5_4. 5ayak)2_6_4 6ayak)3_1_6_2 herkese bol sa s