21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İzmir Programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Risk almayı tercih edeceğim bir isim, koşu üzerinde rakiplerine oranla biraz geri kalacak olsa da hazırlıklarında yükselen ivme ile birlikte 2019 yılı takvimi içerisinde  koştuğu iki yarışının birisini kazanma başarısı gösteren kısrağın bugün hazırlık içerisinde olduğu İzmir idman pistinde ki etkili galoplarında sevdiği mesafede koşuyu kazanmasını beklediğim. 8 THREE CAT koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, Ağır kilosuna rağmen bugün sevdiği mesafede koşuda söz sahibi olabilecek 1 ASYAFIRTINASI ve ceza sonrası tekrar sahalara dönen Özcan Yıldırım idaresinde ki son ikinciliğinde dinç gözüken 6 VENUS DAUGHTER koşuda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 3 yaşlı ingilizlerin şartlı mücadelesinde tüm tayların ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Koşunun zorluk derecesi tayların hazırlıklarına bakıldığında çok kolay gözükmüyor. Tatlı bir sürprizin çıkabileceği bu koşuyu biraz kalabalık tutmanın faydası olacağını düşünüyorum. Koşu üzerinde ilk şansı uzun süredir sürdürdüğü idmanlarında geliştirdiği formuyla beraber mustafa çiçek idaresinde dış start avantajını kullanmasını beklediğim 3 DRAGO’ya veriyorum. Rakip olarak gördüğüm isimler eksiksiz kuponumda şans vereceğim ; 1 CAT KHAN, 4 KIZIL DEV, 5 LOZAN, 6 NAZNARA, 10 SADİFNA, 11 TWİST LADY, 12 WELLABORNITA koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Akın sözenle iyi bir uyum yakalayan ve koşarak form tutan uzun kısa fark etmeksizin iyi yarışlar ortaya koyan 7 ÜNLÜOĞLU koşuda ön planda tuttuğum isim olup, idmanlarında güzel işleriyle bu koşuda adlarını yarışa yansıtmalarını beklediğim 2 VASEEM, 3 TEKİNER, Bu tip mesafelerde olmazsa olmazlardan 6 GOLDEN KİNG, sürpriz yapmasını beklediğim etkili isimler 1 SELDANINOĞLU ve 5 GOBEN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Koşuda agf tablosunda yüksek oranıyla favori çıkması muhtemel isim olarak gördüğüm 1 BABAUÇAN yarışın en şanslı ismi olduğunu düşünüyorum. Koşacağı mesafeye aşikar ismin bugün etkili hazırlıkları ve koruduğu formuyla birinciliğin güçlü adayı olarak görüyorum. En ciddi rakibinin yine kendisini yakın markajda takip eden ve sıkıştırmasını beklediğim 2 BÜLENT eksiksiz idmanlarıyla birlikte bu kez rakibini avlayabilir. Bu iki ismin dışına çıkması halinde bu kez tekrar uzuna döne ve İzmirde ki idmanlarında güzel işler ortaya koyan 6 İPKİNHAN koşuda şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bölünün şartlı mücadelede tüm tayların ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Koşu üzerinde banko tercihimi yapacağım. uzun süredir bu koşuya hazırlanan kurtel ekürisine ait ve özcan yıldırım idaresinde koşuya çıkacak olan izmir idman pistinde ki muntazam idmanlarıyla beraber anne kardeşlerinden secret victory gibi isimle kardeş olan 3 DREAM SOLDIER günün BANKO tercih ettiğim isimdir.

6.AYAK : Koşu üzerinde iki isim rakiplerine göre sivrilmiş durumda gözüküyor. İzmir idmanlarında ki güzel işleriyle beraber 1 UĞANBİKE son iki yarışından üçüncülükle ayrılırken bugün için formuyla beraber koşuda ön plandaki isim olduğunu düşünüyorum. 6 DAİMON favori konumda gördüğüm uğanbikenin eksik koşması durumunda dinamo görevi yapmasını beklediğim bir diğer isimdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,1,6

2.AYAK : 3,1,4,5,6,10,11,12

3.AYAK : 7,2,3,6,1,5

4.AYAK : 1,2,6

5.AYAK : 3 DREAM SOLDİER

6.AYAK : 1,6

TUTAR :60,48 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Yine pişti olduk :) Bol şanslar

Kavas

İzmir
10-6-9-1
8-5-3-6
7-3-2
2
3-12
6-12

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN41 KARDEŠ

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Košu 2 tek
Altili Ganyan
1. Ayak 6 VENUS DAUGHTER BANKO
2. Ayak Sirasiz olarak yaziyorum
1,3,4,5,6,8,11
3. Ayak 7 UNLUOĞLU BANKO
4. Ayak 1,6,2,5
5. Ayak 3 DREAM SOLDIER BANKO
6. Ayak Buraya Kadar Normal Geldim Bu Ayaktan Bomba Bekliyorum
HEPSI
Kupon Bedeli 67.20

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x