at yarışı haberleri

20 Şubat 2019 İstanbul Koşuları 25 Şubat’a Ertelendi

Güncelleme: İstanbul yarışları 25 Şubat 2019 tarihine ertelendi.

20 Şubat 2019 İstanbul gece yarışları yoğun sis sebebi ile 60’ar dakika ertelendi. TJK’nın konu ile ilgili duyurusu aşağıdaki gibidir.

20 Şubat Çarşamba İstanbul yarışları hakkında

Komiserler Kurulu Kararı ile, 6132 Sayılı At Yarışları Kanununa dayanılarak çıkartılan At Yarışları Yönetmeliğinin 9/c bendi gereğince, 20.02.2019 Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda yapılacak olan tüm koşuların; yoğun sis nedeniyle, görüş mesafesinin yer yer tamamen kaybolması, foto finiş kamerasının sağlıklı fotoğraf çekememesi sebebiyle, koşuların 60’ar dakika tehir edilmesine karar verilmiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.